Philip BRADBOURN : 8η κοινοβουλευτική περίοδος  

Πολιτικές ομάδες 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Ομάδα των Ευρωπαίων Συντηρητικών και Μεταρρυθμιστών - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Conservative Party (Ηνωμένο Βασίλειο)

βουλευτές 

  • 01-07-2014 / 13-07-2014 : Επιτροπή Προϋπολογισμών
  • 01-07-2014 / 13-07-2014 : Επιτροπή Ελέγχου του Προϋπολογισμού
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Αντιπροσωπεία στην Επιτροπή Κοινοβουλευτικής Συνεργασίας ΕΕ-Ρωσίας

Αναπληρωτής 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Επιτροπή Μεταφορών και Τουρισμού
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Επιτροπή Ελέγχου του Προϋπολογισμού
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τον Καναδά
  • 02-10-2014 / 20-12-2014 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Ελβετία, τη Νορβηγία, στη ΜΚΕ ΕΕ-Ισλανδίας και στη ΜΚΕ του Ευρωπαϊκού Οικονομικού Χώρου

Δηλώσεις 

Δήλωση των οικονομικών συμφερόντων