Seán TREACY : 1η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 09-07-1981 / 23-07-1984 : Σοσιαλιστική Ομάδα - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 09-07-1981 / 23-07-1984 : Labour Party (Ιρλανδία)

Αντιπρόεδρος 

  • 19-10-1981 / 20-01-1982 : Επιτροπή Περιφερειακής Πολιτικής και Χωροταξίας
  • 14-01-1983 / 23-07-1984 : Επιτροπή Ελέγχου του Προϋπολογισμού

βουλευτές 

  • 18-09-1981 / 18-10-1981 : Επιτροπή Περιφερειακής Πολιτικής και Χωροταξίας
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Επιτροπή Περιφερειακής Πολιτικής και Χωροταξίας