Jean REY : 1η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 17-07-1979 / 10-07-1980 : Φιλελεύθερη και Δημοκρατική Ομάδα - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 17-07-1979 / 10-07-1980 : Parti réformateur libéral (Βέλγιο)

Αντιπρόεδρος 

  • 20-07-1979 / 10-07-1980 : Πολιτική Επιτροπή

βουλευτές 

  • 10-12-1979 / 10-07-1980 : Αντιπροσωπεια ατη Μικτή Κοιθοβουλευτική Επιτροπή ΕΟΚ-Ηελλας