Erwin LANGE : 1η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Σοσιαλιστική Ομάδα - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Γερμανία)

Πρόεδρος 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Επιτροπή Προϋπολογισμών

βουλευτές 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τις Ηνωμένες Πολιτείες