Silvio LEGA : 1η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες) - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Ιταλία)

Αντιπρόεδρος 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τις χώρες της Ανατολικής Ευρώπης

βουλευτές 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Επιτροπή Προϋπολογισμών