Paule DUPORT : 1η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 01-11-1981 / 23-07-1984 : Σοσιαλιστική Ομάδα - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 01-11-1981 / 23-07-1984 : Parti socialiste (Γαλλία)

βουλευτές 

  • 05-11-1981 / 23-07-1984 : Επιτροπή Κοινωνικών Υποθέσεων και Απασχόλησης
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τον Καναδά