Noel Michael DAVERN : 1η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Ομάδα τωv Ευρωπαίωv Δημoκρατώv Πρoόδου - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fianna Fáil Party (Ιρλανδία)

Αντιπρόεδρος 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τη Λατινική Ανερική

βουλευτές 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Επιτροπή Γεωργίας