Giuseppe TATARELLA : 3η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 25-07-1989 / 18-10-1989 : Μη Εγγεγραμμένοι

Εθνικά κόμματα 

  • 25-07-1989 / 18-10-1989 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Ιταλία)

βουλευτές 

  • 15-09-1989 / 18-10-1989 : Επιτροπή Νομικών Θεμάτων και Δικαιωμάτων των Πολιτών

Αναπληρωτής 

  • 26-07-1989 / 18-10-1989 : Επιτροπή Περιφερειακής Πολιτικής και Χωροταξίας