Renato SORU
  • Renato
    SORU
  • Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
  • Liige
  • Itaalia Partito Democratico
  • Sünnikuupäev: 6. august 1957, Sanluri (CG)

Fraktsioonid

  • 01.07.2014 / 09.05.2016 : Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige
  • 10.05.2016 / 15.05.2017 : Fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed - Liige
  • 16.05.2017 ... : Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 01.07.2014 ... : Partito Democratico (Itaalia)

Liige

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Majandus- ja rahanduskomisjon
  • 14.07.2014 ... : Delegatsioon Iisraeliga suhtlemiseks
  • 14.07.2014 ... : Delegatsioon Vahemere Liidu parlamentaarses assamblees
  • 19.01.2017 / 14.05.2017 : Siseturu- ja tarbijakaitsekomisjon
  • 15.06.2017 ... : Majandus- ja rahanduskomisjon

Asendusliige

  • 08.07.2014 / 09.05.2016 : Tööstuse, teadusuuringute ja energeetikakomisjon
  • 10.10.2014 / 09.05.2016 : Delegatsioon ELi–Türgi parlamentaarses ühiskomisjonis
  • 19.01.2017 / 15.05.2017 : Majandus- ja rahanduskomisjon

Kontakt

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    15G134
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T06123
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Aadress

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 15G134
    1047 Brussels