Marianne THYSSEN : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-12-1991 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-12-1991 / 18-07-1994 : Christelijke Volkspartij (Belgia)

Liikmed 

  • 15-01-1992 / 16-01-1992 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 17-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 11-03-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon