José Ignacio SALAFRANCA SÁNCHEZ-NEYRA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 14-04-1996 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 15-04-1996 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Hispaania)

Esimees 

  • 29-11-1996 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Aseesimees 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 24-10-1996 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 22-09-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 25-10-1996 / 28-11-1996 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 18-01-1996 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 22-01-1997 / 19-07-1999 : Koostöö- ja arengukomitee