Pál SCHMITT : Seitsmes ametiaeg 

Juhatuse liige 

  • 14-07-2009 / 13-05-2010 : Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon - Juhatuse liige

Liige 

  • 14-07-2009 / 13-05-2010 : Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Keresztény Demokrata Néppárt (Ungari)

Asepresident 

  • 14-07-2009 / 13-05-2010 : Euroopa Parlament

Liige 

  • 14-07-2009 / 13-05-2010 : Euroopa Parlamendi juhatus
  • 16-07-2009 / 13-05-2010 : Kultuuri- ja hariduskomisjon
  • 16-09-2009 / 13-05-2010 : Delegatsioon ELi-Horvaatia parlamentaarses ühiskomisjonis

Asendusliige 

  • 16-07-2009 / 13-05-2010 : Tööhõive- ja sotsiaalkomisjon
  • 16-07-2009 / 13-05-2010 : Petitsioonikomisjon
  • 16-09-2009 / 13-05-2010 : Delegatsioon Jaapaniga suhtlemiseks

all-activities 

Raportid – raportöörina 
Vastutav parlamendikomisjon nimetab raportööri, kes koostab raporti seadusandliku, eelarvealase või muid küsimusi käsitleva ettepaneku kohta. Raporti koostamisel võib raportöör konsulteerida valdkonna ekspertide ja sidusrühmadega. Raportöör vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variraportööridega läbirääkimiste pidamise eest. Komisjonis vastu võetud raporteid arutatakse ja hääletatakse täiskogul. Kodukorra artikkel 52a

Deklaratsioonid 

Majandushuvide deklaratsioon