Jörg LEICHTFRIED : Kuues ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Euroopa Parlamendi Sotsiaaldemokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Austria)

Liikmed 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Transpordi- ja turismikomisjon
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegatsioon Andide Ühenduse riikidega suhtlemiseks
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Transpordi- ja turismikomisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Transpordi- ja turismikomisjon
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatsioon Andide Ühenduse riikidega suhtlemiseks

Asendusliige 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Rahvusvahelise kaubanduse komisjon
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegatsioon Kesk-Ameerika riikidega suhtlemiseks
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Rahvusvahelise kaubanduse komisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Kodanike õiguste, justiits- ja siseasjade komisjon
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatsioon Kesk-Ameerika riikidega suhtlemiseks
  • 15-03-2007 / 15-03-2007 : Delegatsioon Indiaga suhtlemiseks

all-activities 

Täiskogu aruteludes osalemine 
Sõnavõtud täiskogul ja kirjalikud avaldused täiskogu arutelude teemal. Kodukorra artikkel 204 ja artikli 171 lõige 11

Raportid – raportöörina 
Vastutav parlamendikomisjon nimetab raportööri, kes koostab raporti seadusandliku, eelarvealase või muid küsimusi käsitleva ettepaneku kohta. Raporti koostamisel võib raportöör konsulteerida valdkonna ekspertide ja sidusrühmadega. Raportöör vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variraportööridega läbirääkimiste pidamise eest. Komisjonis vastu võetud raporteid arutatakse ja hääletatakse täiskogul. Kodukorra artikkel 55

Raportöörina esitatud arvamus 
Komisjonid võivad koostada vastutava komisjoni raporti kohta arvamuse, milles käsitletakse komisjoni vastutusalasse kuuluvaid küsimusi. Arvamuse koostaja vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variarvamuse koostajatega läbirääkimiste pidamise eest. Kodukorra artiklid 56 ja 57 ning VI lisa

Parlamendiliikmete küsimused 
Suuliselt vastatavaid küsimusi aruteluga võib esitada iga parlamendikomisjon, fraktsioon või vähemalt viis protsenti parlamendiliikmetest. Küsimused on suunatud teistele ELi institutsioonidele. Esimeeste konverents otsustab, kas ja mis järjekorras kanda küsimused täiskogu istungi lõplikku päevakorra projekti. Kodukorra artikkel 128

Kirjalikud deklaratsioonid (kuni 16. jaanuarini 2017) 
**See dokumendiliik ei ole alates 16. jaanuarist 2017 enam kasutusel**. Kirjaliku deklaratsiooni võis esitada ELi pädevusse kuuluva valdkonna kohta. Parlamendiliikmed võisid anda sellele kolme kuu jooksul oma allkirja.

Kirjalik deklaratsioon: Suurem tähelepanu Doonaule Euroopa poliitikas  
- P6_DCL(2009)0046 - Kehtivuse kaotanud  
Silvia-Adriana ȚICĂU , Ulrich STOCKMANN , Jörg LEICHTFRIED , Marusya LYUBCHEVA , Csaba Sándor TABAJDI  
Algatatud : 21-04-2009
Tähtaeg : 07-05-2009
Allakirjutanute arv : 82 - 08-05-2009
Kirjalik deklaratsioon: Liha ja lihatoodete päritolu märkimine  
- P6_DCL(2009)0020 - Kehtivuse kaotanud  
Jörg LEICHTFRIED  
Algatatud : 18-02-2009
Tähtaeg : 07-05-2009
Allakirjutanute arv : 51 - 08-05-2009
Kirjalik deklaratsioon: Õpilastele tasuta sissepääs muuseumidesse  
- P6_DCL(2008)0010 - Kehtivuse kaotanud  
Saïd EL KHADRAOUI , Jörg LEICHTFRIED , Hannu TAKKULA  
Algatatud : 30-01-2008
Tähtaeg : 08-05-2008
Allakirjutanute arv : 179 - 08-05-2008

Kohalolijate nimekiri 
Käesolev kohalolijate nimekiri on väljavõte parlamendi 6. koosseisu ametiaja täiskogu istungite protokollidest. Seal sisalduv teave on esitatud üksnes teavitamise eesmärgil ja hõlmab parlamendiliikme ametiaega Euroopa Parlamendis. Need on toorandmed ega sisalda korrektsioone põhjusega puudumiste kohta haiguse, ema-/isapuhkuse, parlamendi delegatsiooni heakskiidetud tegevuses osalemise jne tõttu.