Pia Elda LOCATELLI : Kuues ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Euroopa Parlamendi Sotsiaaldemokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 20-07-2004 / 17-02-2005 : Uniti nell'Ulivo (Itaalia)
  • 18-02-2005 / 10-02-2008 : Socialisti democratici italiani (Itaalia)
  • 11-02-2008 / 13-07-2009 : Partito Socialista (Itaalia)

Esimees 

  • 23-10-2008 / 13-07-2009 : Delegatsioon NATO Parlamentaarse Assambleega suhtlemiseks

Liikmed 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Tööstuse, teadusuuringute ja energeetikakomisjon
  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Naiste õiguste ja soolise võrdõiguslikkuse komisjon
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegatsioon Iraaniga suhtlemiseks
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Tööstuse, teadusuuringute ja energeetikakomisjon
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Naiste õiguste ja soolise võrdõiguslikkuse komisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Tööstuse, teadusuuringute ja energeetikakomisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Naiste õiguste ja soolise võrdõiguslikkuse komisjon
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatsioon Iraaniga suhtlemiseks
  • 03-09-2008 / 22-10-2008 : Delegatsioon NATO Parlamentaarse Assambleega suhtlemiseks
  • 23-10-2008 / 13-07-2009 : Delegatsioonide juhtide konverents

Asendusliige 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Tööhõive- ja sotsiaalkomisjon
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegatsioon Hiina Rahvavabariigiga suhtlemiseks
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Tööhõive- ja sotsiaalkomisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Rahvusvahelise kaubanduse komisjon
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatsioon Hiina Rahvavabariigiga suhtlemiseks

all-activities 

Täiskogu aruteludes osalemine 
Sõnavõtud täiskogul ja kirjalikud avaldused täiskogu arutelude teemal. Kodukorra artikkel 204 ja artikli 171 lõige 11

Raportid – raportöörina 
Vastutav parlamendikomisjon nimetab raportööri, kes koostab raporti seadusandliku, eelarvealase või muid küsimusi käsitleva ettepaneku kohta. Raporti koostamisel võib raportöör konsulteerida valdkonna ekspertide ja sidusrühmadega. Raportöör vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variraportööridega läbirääkimiste pidamise eest. Komisjonis vastu võetud raporteid arutatakse ja hääletatakse täiskogul. Kodukorra artikkel 55

Raportöörina esitatud arvamus 
Komisjonid võivad koostada vastutava komisjoni raporti kohta arvamuse, milles käsitletakse komisjoni vastutusalasse kuuluvaid küsimusi. Arvamuse koostaja vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variarvamuse koostajatega läbirääkimiste pidamise eest. Kodukorra artiklid 56 ja 57 ning VI lisa

Resolutsiooni ettepanek(ud) 
Parlamendiliige võib esitada individuaalse resolutsiooni ettepaneku ELi tegevusvaldkonda kuuluvas küsimuses. Ettepanek edastatakse läbivaatamiseks vastutavale komisjonile. Kodukorra artikkel 143

Parlamendiliikmete küsimused 
Suuliselt vastatavaid küsimusi aruteluga võib esitada iga parlamendikomisjon, fraktsioon või vähemalt viis protsenti parlamendiliikmetest. Küsimused on suunatud teistele ELi institutsioonidele. Esimeeste konverents otsustab, kas ja mis järjekorras kanda küsimused täiskogu istungi lõplikku päevakorra projekti. Kodukorra artikkel 128

Kirjalikud deklaratsioonid (kuni 16. jaanuarini 2017) 
**See dokumendiliik ei ole alates 16. jaanuarist 2017 enam kasutusel**. Kirjaliku deklaratsiooni võis esitada ELi pädevusse kuuluva valdkonna kohta. Parlamendiliikmed võisid anda sellele kolme kuu jooksul oma allkirja.

Kirjalik deklaratsioon: Võimalus anda koduloomi üksikute vanainimeste hoolde ja vajadus suurendada kontrolle tavapärastes loomade varjupaikades  
- P6_DCL(2009)0023 - Kehtivuse kaotanud  
Iva ZANICCHI , Cristiana MUSCARDINI , Amalia SARTORI , Pia Elda LOCATELLI  
Algatatud : 18-02-2009
Tähtaeg : 07-05-2009
Allakirjutanute arv : 45 - 08-05-2009
Kirjalik deklaratsioon: Säästlik veetarbimine  
- P6_DCL(2007)0045 - Kehtivuse kaotanud  
Nikolaos VAKALIS , Jorgo CHATZIMARKAKIS , David HAMMERSTEIN , Pia Elda LOCATELLI  
Algatatud : 23-04-2007
Tähtaeg : 06-09-2007
Allakirjutanute arv : 230 - 06-09-2007
Kirjalik deklaratsioon: Esmase arstiabi kättesaadavaks muutmine kõigi Euroopas elavate isikute jaoks, ka juhul kui viimased rikuvad vastavasse liikmesriiki sisenemise ja liikmesriigi territooriumil viibimise reegleid  
- P6_DCL(2006)0002 - Kehtivuse kaotanud  
Vittorio AGNOLETTO , Giovanni BERLINGUER , Patrizia TOIA , Pier Antonio PANZERI , Pia Elda LOCATELLI  
Algatatud : 16-01-2006
Tähtaeg : 16-04-2006
Allakirjutanute arv : 89 - 16-04-2006

Kohalolijate nimekiri 
Käesolev kohalolijate nimekiri on väljavõte parlamendi 6. koosseisu ametiaja täiskogu istungite protokollidest. Seal sisalduv teave on esitatud üksnes teavitamise eesmärgil ja hõlmab parlamendiliikme ametiaega Euroopa Parlamendis. Need on toorandmed ega sisalda korrektsioone põhjusega puudumiste kohta haiguse, ema-/isapuhkuse, parlamendi delegatsiooni heakskiidetud tegevuses osalemise jne tõttu.