Giusto CATANIA : Kuues ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete / Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Partito della Rifondazione Comunista - Sinistra Europea (Itaalia)

Esimees 

  • 27-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatsioon ELi-Tšiili parlamentaarses ühiskomisjonis

Aseesimees 

  • 01-02-2007 / 13-07-2009 : Kodanike õiguste, justiits- ja siseasjade komisjon

Liikmed 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Kodanike õiguste, justiits- ja siseasjade komisjon
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegatsioon Iraaniga suhtlemiseks
  • 19-01-2006 / 14-02-2007 : LKA poolt kinnipeetavate transpordiks ja ebaseaduslikuks kinnipidamiseks Euroopa riikide väidetava kasutamise uurimise ajutine komisjon
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Kodanike õiguste, justiits- ja siseasjade komisjon
  • 31-01-2007 / 31-01-2007 : Kodanike õiguste, justiits- ja siseasjade komisjon
  • 14-03-2007 / 14-03-2007 : Delegatsioon Iraaniga suhtlemiseks
  • 15-03-2007 / 26-03-2007 : Delegatsioon ELi-Tšiili parlamentaarses ühiskomisjonis
  • 27-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatsioonide juhtide konverents
  • 23-05-2007 / 13-07-2009 : Delegatsioon Euroopa – Ladina-Ameerika parlamentaarses assamblees

Asendusliige 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Regionaalarengukomisjon
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegatsioon Magribi riikide ja Araabia Magribi Liiduga (k.a Liibüa) suhtlemiseks
  • 13-09-2005 / 03-07-2006 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komisjon
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Regionaalarengukomisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Kultuuri- ja hariduskomisjon
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatsioon Magribi riikide ja Araabia Magribi Liiduga (k.a Liibüa) suhtlemiseks

all-activities 

Raportid – raportöörina 
Vastutav parlamendikomisjon nimetab raportööri, kes koostab raporti seadusandliku, eelarvealase või muid küsimusi käsitleva ettepaneku kohta. Raporti koostamisel võib raportöör konsulteerida valdkonna ekspertide ja sidusrühmadega. Raportöör vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variraportööridega läbirääkimiste pidamise eest. Komisjonis vastu võetud raporteid arutatakse ja hääletatakse täiskogul. Kodukorra artikkel 55

Raportöörina esitatud arvamus 
Komisjonid võivad koostada vastutava komisjoni raporti kohta arvamuse, milles käsitletakse komisjoni vastutusalasse kuuluvaid küsimusi. Arvamuse koostaja vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variarvamuse koostajatega läbirääkimiste pidamise eest. Kodukorra artiklid 56 ja 57 ning VI lisa

ARVAMUS Aastaaruanne inimõiguste kohta maailmas 2007. aastal ja Euroopa Liidu poliitika selles valdkonnas  
- LIBE_AD(2008)402697 -  
-
LIBE 
ARVAMUS Ettepanek võtta vastu Euroopa Parlamendi ja nõukogu otsus, millega kehtestatakse ajavahemikuks 2007–2013 programm "Kodanikud Euroopale", et edendada kodakonikuaktiivsust Euroopa Liidus  
- LIBE_AD(2006)368031 -  
-
LIBE 

Parlamendiliikmete küsimused 
Suuliselt vastatavaid küsimusi aruteluga võib esitada iga parlamendikomisjon, fraktsioon või vähemalt viis protsenti parlamendiliikmetest. Küsimused on suunatud teistele ELi institutsioonidele. Esimeeste konverents otsustab, kas ja mis järjekorras kanda küsimused täiskogu istungi lõplikku päevakorra projekti. Kodukorra artikkel 128

Kirjalikud deklaratsioonid (kuni 16. jaanuarini 2017) 
**See dokumendiliik ei ole alates 16. jaanuarist 2017 enam kasutusel**. Kirjaliku deklaratsiooni võis esitada ELi pädevusse kuuluva valdkonna kohta. Parlamendiliikmed võisid anda sellele kolme kuu jooksul oma allkirja.

Kirjalik deklaratsioon: Inimõiguste kaitse kinnistes asutustes  
- P6_DCL(2008)0103 - Kehtivuse kaotanud  
Maria da Assunção ESTEVES , Jo LEINEN , Gérard DEPREZ , Hélène FLAUTRE , Giusto CATANIA  
Algatatud : 03-12-2008
Tähtaeg : 26-03-2009
Allakirjutanute arv : 155 - 27-03-2009
Kirjalik deklaratsioon: Oscar Pistoriuse juhtum  
- P6_DCL(2007)0076 - Kehtivuse kaotanud  
Giusto CATANIA  
Algatatud : 03-09-2007
Tähtaeg : 03-12-2007
Allakirjutanute arv : 35 - 04-12-2007

Kohalolijate nimekiri 
Käesolev kohalolijate nimekiri on väljavõte parlamendi 6. koosseisu ametiaja täiskogu istungite protokollidest. Seal sisalduv teave on esitatud üksnes teavitamise eesmärgil ja hõlmab parlamendiliikme ametiaega Euroopa Parlamendis. Need on toorandmed ega sisalda korrektsioone põhjusega puudumiste kohta haiguse, ema-/isapuhkuse, parlamendi delegatsiooni heakskiidetud tegevuses osalemise jne tõttu.