Michel BARNIER : Seitsmes ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 14-07-2009 / 09-02-2010 : Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 14-07-2009 / 09-02-2010 : Union pour un Mouvement Populaire (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Põhiseaduskomisjon
  • 16-09-2009 / 09-02-2010 : Delegatsioon Lõuna-Aasia riikidega suhtlemiseks

Asendusliige 

  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Siseturu- ja tarbijakaitsekomisjon
  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Petitsioonikomisjon

all-activities 

Resolutsiooni ettepanek(ud) 
Parlamendiliige võib esitada individuaalse resolutsiooni ettepaneku ELi tegevusvaldkonda kuuluvas küsimuses. Ettepanek edastatakse läbivaatamiseks vastutavale komisjonile. Kodukorra artikkel 143

Deklaratsioonid 

Majandushuvide deklaratsioon