Otsing

Assistendid

Liik

Liikmed

A P Steuerberatungsgesellschaft mbH Makseagendid Martina MICHELS Helmut SCHOLZ Gabriele ZIMMER
A QUO S. COOP. MAD Makseagendid Marina ALBIOL GUZMÁN Javier COUSO PERMUY
Jens Gustav AAGERUP JENSEN Kohalikud assistendid (rühm) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Hameed Shah ABBASI Kohalikud assistendid Amjad BASHIR
ABCD CONSULTANTS Makseagendid Gilles PARGNEAUX
Fleur ABELA Registreeritud assistendid Marlene MIZZI
Andrea ABONDIO Teenuseosutajad Marco ZANNI
Marta ABOUD BELLAS Registreeritud assistendid Tania GONZÁLEZ PEÑAS
Kaoutar ABOUSMIR Registreeritud assistendid Sajjad KARIM
Miryam ABRAHAM Praktikandid Markus FERBER
Jose Ruben ABREU DE CASTRO Registreeritud assistendid Liliana RODRIGUES
Christoph ABT Registreeritud assistendid Karl-Heinz FLORENZ
ACCOUNTANTSKANTOOR G WOUTERS & CO BVBA Makseagendid Hilde VAUTMANS
ACCOUNTANTSKANTOOR G. WOUTERS EN CO Makseagendid Lieve WIERINCK
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Makseagendid Nils TORVALDS
Coline ACH Registreeritud assistendid Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Ioana Catalina ACONSTANTINESEI Registreeritud assistendid Mihai ŢURCANU
AD OMNIA Teenuseosutajad Iveta GRIGULE-PĒTERSE
Biborka ADAM Registreeritud assistendid Ádám KÓSA
ADAMEC AUDIT S.R.O. Makseagendid Miroslav POCHE Stanislav POLČÁK Michaela ŠOJDROVÁ Pavel SVOBODA Tomáš ZDECHOVSKÝ
Tomas ADAMEC Registreeritud assistendid Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Karol ADAMIAK Praktikandid Bogusław LIBERADZKI
Polykarpos ADAMIDIS Registreeritud assistendid Manolis KEFALOGIANNIS
Christopher ADAMS Kohalikud assistendid (rühm) Nigel FARAGE Raymond FINCH
Patrick Antony ADAMS Registreeritud assistendid Syed KAMALL
Anna Dorota ADAMSKA - PELESZ Kohalikud assistendid Urszula KRUPA
Francesca ADAMU Praktikandid Salvatore CICU
Despoina ADAVALOGLOU Kohalikud assistendid Sotirios ZARIANOPOULOS
Matteo ADDUCI Registreeritud assistendid Brando BENIFEI
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Makseagendid Eduard KUKAN Ivan ŠTEFANEC
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Makseagendid Margrete AUKEN
Zviad ADZINBAIA Praktikandid Anna Elżbieta FOTYGA
Kristina AERLIC Kohalikud assistendid Dubravka ŠUICA
Yves AERTS Kohalikud assistendid Hugues BAYET
Nicolas Albert Daniel AFFLATET Registreeritud assistendid Bernd LUCKE
Ana Cristina AFONSO LEITAO Registreeritud assistendid António MARINHO E PINTO
AG. CED SRL Makseagendid Marco AFFRONTE
Ameyovi AGBEMAVOR Registreeritud assistendid Maurice PONGA
AGENCE FAUBOURG Teenuseosutajad Emmanuel MAUREL
Karl AGIUS Registreeritud assistendid Francis ZAMMIT DIMECH
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Makseagendid Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Makseagendid (rühm) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Matteo AGNOLETTO Kohalikud assistendid Renata BRIANO
Andreia AGUIAR CRUZ DA SILVA Registreeritud assistendid José Inácio FARIA
Yumgyul AHMEDOVA Kohalikud assistendid Filiz HYUSMENOVA
Jan Mikael AINALI Registreeritud assistendid Max ANDERSSON
Sevdzhan AKIF Kohalikud assistendid Ilhan KYUCHYUK
Valeriya AKSENOVA Praktikandid Iveta GRIGULE-PĒTERSE
Iina Maari Inkeri ALANKO Registreeritud assistendid Sirpa PIETIKÄINEN
Giovanni ALBANI Makseagendid Damiano ZOFFOLI
Betuel ALBAYRAK Registreeritud assistendid Matthijs van MILTENBURG
Sarah Maria ALBER Registreeritud assistendid Ingeborg GRÄSSLE
Josep Maria ALBERT DE PACO Kohalikud assistendid María Teresa GIMÉNEZ BARBAT
Pilar ALBERT SANCHEZ Registreeritud assistendid Santiago FISAS AYXELÀ
Jelena ALEKSIC Kohalikud assistendid Ivo VAJGL
Nevena ALEKSIEVA Kohalikud assistendid Sergei STANISHEV
Miglė Alenčikaitė Registreeritud assistendid Antanas GUOGA
Ruxandra-Alina ALEXE Kohalikud assistendid Daciana Octavia SÂRBU
Andrea ALIVERTI Teenuseosutajad Lara COMI
Zooula ALKIVIADI Kohalikud assistendid Demetris PAPADAKIS
All Profit Business & Co s.c. Makseagendid Danuta JAZŁOWIECKA
Connor ALLEN Praktikandid Sajjad KARIM
John ALLEN Kohalikud assistendid Tim AKER
ALLOTT AND ASSOCIATES LIMITED Teenuseosutajad John PROCTER
ALLROUND SERVICE GmbH Makseagendid Udo VOIGT
Par Rikard ALLVIN Kohalikud assistendid Max ANDERSSON
Lajos ALMASI Kohalikud assistendid Krisztina MORVAI
Nagore ALMENA ARBEO Registreeritud assistendid Pilar del CASTILLO VERA
ALMOND TREE s.r.l. Teenuseosutajad Rosa D'AMATO
Alba ALONSO GARCIA Kohalikud assistendid (rühm) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Jaime Ignacio ALONSO MAYLIN Praktikandid Carlos ITURGAIZ
ALPHA ACCOUNTING AND CONSULTING SA Makseagendid Maria SPYRAKI
Laure ALTEIRAC Registreeritud assistendid Michèle ALLIOT-MARIE
Marie Katharina ALTER Registreeritud assistendid Gesine MEISSNER
Giancarlo ALTIERI Registreeritud assistendid (rühm) Andrea COZZOLINO Roberto GUALTIERI
Pierre-Edouard Tamatoa ALTIERI Registreeritud assistendid Renaud MUSELIER
Jon ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Kohalikud assistendid Ana MIRANDA
ALTONEO Conseil Makseagendid Jean ARTHUIS
Magali ALTOUNIAN Registreeritud assistendid Françoise GROSSETÊTE
Victor Luis ALVAREZ MARTINEZ Kohalikud assistendid Estefanía TORRES MARTÍNEZ
Nataniel Mario ALVES ARAUJO Praktikandid José Manuel FERNANDES
JOSE ALBERTO ALVES PEREIRA Registreeritud assistendid (rühm) Francisco ASSIS Ana GOMES Liliana RODRIGUES Maria João RODRIGUES Manuel dos SANTOS Ricardo SERRÃO SANTOS Pedro SILVA PEREIRA Carlos ZORRINHO
Antonella ALVISINI Registreeritud assistendid Paolo DE CASTRO
AM ASPECT OOD Makseagendid Eva MAYDELL
Maria Do Rosario Henriques AMADOR Kohalikud assistendid João PIMENTA LOPES
Hakan AMASYALI Registreeritud assistendid Filiz HYUSMENOVA
Jean Etienne Marie Patrick AMAUDRIC DU CHAFFAUT Registreeritud assistendid Angélique DELAHAYE
Benedetta AMBROGETTI Kohalikud assistendid Simona BONAFÈ
Marlena Agnieszka AMBROZIK Kohalikud assistendid Urszula KRUPA
Justyna AMKO Ameljan-Kowalska Teenuseosutajad Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Filomena AMOR MERINO Kohalikud assistendid (rühm) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Alexandre AMRANE Kohalikud assistendid Franck PROUST
Slavina ANCHEVA Praktikandid Eva MAYDELL
Michel Vincent ANDERLINI Registreeritud assistendid Jasenko SELIMOVIC
Jens ANDERSEN Kohalikud assistendid Margrete AUKEN
Martin ANDERSEN Registreeritud assistendid (rühm) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Bang Andersen Registreeritud assistendid (rühm) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Mejling ANDERSEN Registreeritud assistendid (rühm) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Martin ANDERSSON Registreeritud assistendid Fredrick FEDERLEY
Olivia Jeanna Beatrice ANDERSSON Registreeritud assistendid Gunnar HÖKMARK
Karen Louise Anderton Kohalikud assistendid Keith TAYLOR
Eszter Helga ANDITS Registreeritud assistendid Lívia JÁRÓKA
Guenter ANDRAE Kohalikud assistendid Peter JAHR
Marton ANDRASSY Registreeritud assistendid Tamás DEUTSCH
Elsa Andreadou Registreeritud assistendid Kostas CHRYSOGONOS
Nikolay ANDREEV Registreeritud assistendid Nikolay BAREKOV
Magdalina ANDREEVA Registreeritud assistendid Nikolay BAREKOV
Luis Ignacio ANDREU PALOMARES Kohalikud assistendid Florent MARCELLESI
MIEKE ANDRIESE Registreeritud assistendid Marcel de GRAAFF
Adriana-Roxana ANDRONIC Registreeritud assistendid Damian DRĂGHICI
Marzena ANDRYCHOWICZ-GREGORCZYK Kohalikud assistendid Stanisław ŻÓŁTEK
Artur ANDRYSIAK Teenuseosutajad Jarosław KALINOWSKI
Perrine ANDRZEJEWSKI Registreeritud assistendid Gilles PARGNEAUX
Anabel ANDUJAR VAZQUEZ Registreeritud assistendid Francisco José MILLÁN MON
Kiril ANGELOV Kohalikud assistendid Nikolay BAREKOV
MITKO ANGELOV Registreeritud assistendid Svetoslav Hristov MALINOV
Daniel ANGER Kohalikud assistendid Arne LIETZ
Ioan Mircea Anghel Kohalikud assistendid Emilian PAVEL
Raluca ANGHEL Registreeritud assistendid Emilian PAVEL
Elena ANGHELINI Kohalikud assistendid Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Lisa Joana ANKE Praktikandid Reinhard BÜTIKOFER
Dario ANNOSCIA Registreeritud assistendid Alfred SANT
Konstantina ANTHI Registreeritud assistendid Eva KAILI
Andrei-Tiberius ANTOHI Kohalikud assistendid Dan NICA
Stephanie ANTOINE-JACQUEMARD Registreeritud assistendid Frank ENGEL
Michela ANTONIOLI Kohalikud assistendid Massimiliano SALINI
Desislava ANTONOVA Kohalikud assistendid Svetoslav Hristov MALINOV
Marina ANTONOVA Registreeritud assistendid Andrey NOVAKOV
Sebastian ANTRAK Kohalikud assistendid Marcus PRETZELL
Saara ANTTINEN Registreeritud assistendid Liisa JAAKONSAARI
Vytautas ANUZIS Kohalikud assistendid Valentinas MAZURONIS
Erik APEL Kohalikud assistendid Bodil VALERO
Ana Cristina Apolinario Delgado Registreeritud assistendid António MARINHO E PINTO
APOSTROF MEDIA SRL Teenuseosutajad Maria GRAPINI
APS STEUERBERATER Makseagendid Sylvia-Yvonne KAUFMANN Jo LEINEN Arne LIETZ Susanne MELIOR
APSIS AUDIT Makseagendid Nathalie GRIESBECK Robert ROCHEFORT
Michael AQUILINA Kohalikud assistendid Francis ZAMMIT DIMECH
AQUILONIS d.o.o Teenuseosutajad Davor ŠKRLEC
Maximilian Marcello Horst ARACENA Registreeritud assistendid Franz OBERMAYR
David ARANDA MUROS Kohalikud assistendid Maria Lidia SENRA RODRÍGUEZ
Daniel Filipe ARAUJO CASTRO NEVES Registreeritud assistendid Paulo RANGEL
Nuno Filipe ARAUJO DE ALMEIDA DE ECA GUIMARAES Registreeritud assistendid Maria João RODRIGUES
Stefano ARCAMONE Registreeritud assistendid Giuseppe FERRANDINO
Francesco ARCI Praktikandid Simona BONAFÈ
ARCOLYS Teenuseosutajad Michèle ALLIOT-MARIE
Adriana-Paula ARDELEAN Praktikandid Iuliu WINKLER
Henrieta Costina ARDELEAN Kohalikud assistendid Daniel BUDA
Monica ARENAS Kohalikud assistendid Louis MICHEL
Maxime ARGENTIN Kohalikud assistendid Nicolas BAY
Juan ARGUELLES VIDAL Praktikandid Rosa ESTARÀS FERRAGUT
Cristina Maria ARION Registreeritud assistendid Cristian Dan PREDA
Joseph Andrew ARKLEY Kohalikud assistendid William (The Earl of) DARTMOUTH
Antonino ARLACCHI Registreeritud assistendid Ivo VAJGL
Robert Andrew ARMSTRONG Praktikandid Daniel HANNAN
Pierre-Yvain ARNAUD Kohalikud assistendid Guillaume BALAS
Christian ARON Kohalikud assistendid Angelika NIEBLER
Miguel Xavier ARTETA ARILLA Kohalikud assistendid Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
Artsylvania Media Srl Teenuseosutajad Daniel BUDA
Cecilia ARVEDI Registreeritud assistendid Daniela AIUTO
Leonie ARZBERGER Kohalikud assistendid Nadja HIRSCH
ASACOS Teenuseosutajad Silvia COSTA
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Makseagendid Adina-Ioana VĂLEAN
Antoaneta ASENOVA Registreeritud assistendid Filiz HYUSMENOVA
Asenia ASENOVA Kohalikud assistendid Nikolay BAREKOV
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA NORDEN OY Makseagendid Elsi KATAINEN Pirkko RUOHONEN-LERNER
ASIMMETRIE Teenuseosutajad Marco ZANNI
Alise ASKINEZERE Registreeritud assistendid Catherine STIHLER
Rayan ASSAF Praktikandid Peter KOUROUMBASHEV
Andre ASSARSSON Kohalikud assistendid Gunnar HÖKMARK
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS Makseagendid Marie-Pierre VIEU
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Makseagendid Patrick LE HYARIC
Karl-Hadrien ASTIE Kohalikud assistendid (rühm) Angélique DELAHAYE Brice HORTEFEUX
ASTRA REFIZ D.O.O. Makseagendid Tonino PICULA Davor ŠKRLEC
Magdalena Zhivkova Atanasova Kohalikud assistendid Nikolay BAREKOV
Tsvetelina ATANASOVA Kohalikud assistendid Georgi PIRINSKI
Georgios ATHANASIADIS Registreeritud assistendid Theodoros ZAGORAKIS
Tom Simon ATHENSTAEDT Registreeritud assistendid Romeo FRANZ
Stephen Bryan ATKINSON Registreeritud assistendid James CARVER
Dimitrios Atreidis Kohalikud assistendid Theodoros ZAGORAKIS
Luca ATTANASIO Teenuseosutajad Silvia COSTA
Stefania ATZERI Kohalikud assistendid Elisabetta GARDINI
AUDECA Makseagendid Guillaume BALAS Isabelle THOMAS
Patrice AUDIBERT Registreeritud assistendid Frédérique RIES
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Makseagendid Renaud MUSELIER
AUDITAX Makseagendid Vladimír MAŇKA Boris ZALA
Aurelia Serena Auerbacher Registreeritud assistendid Siegfried MUREŞAN
Claas AUGNER Teenuseosutajad Martin SONNEBORN
Elisabeth AUGUSTIN Kohalikud assistendid Kerstin WESTPHAL
James Frederick AULIFFE Registreeritud assistendid Richard ASHWORTH
Crawford Roy Martin AUSTIN Registreeritud assistendid Steven WOOLFE
David AVILA Makseagendid Marisa MATIAS
AVILA Spolka z ograniczona odpowiedzialnosci Makseagendid Zdzisław KRASNODĘBSKI
Elena Sofia AVINO Registreeritud assistendid Alberto CIRIO
Manuel AVRAMESCU Registreeritud assistendid Ramona Nicole MĂNESCU
Alice AWAD Registreeritud assistendid Piernicola PEDICINI
Florin Alin AXIN Kohalikud assistendid Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Sophie Alexandra AYLMER Registreeritud assistendid Keith TAYLOR
Cirilo Andre AZEVEDO DA COSTA Kohalikud assistendid Paulo RANGEL
LINDA AZIZ Registreeritud assistendid Cecilia WIKSTRÖM
AZUKEN LTD Makseagendid Ilhan KYUCHYUK
Nicholas Azzopardi Kohalikud assistendid David CASA
Anissa AZZOUG Kohalikud assistendid Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY

Registreeritud assistent töötab ühes Euroopa Parlamendi kolmest töökohast (Brüssel, Luxembourg või Strasbourg) ja tal on otse Euroopa Parlamendiga sõlmitud ELi õiguse kohane tööleping. Kohalik assistent töötab ühes ELi liikmesriikidest ja tal on otse Euroopa Parlamendi liikmega sõlmitud eraõiguse kohane tööleping või teenuste osutamise leping, mille suhtes kohaldatakse siseriiklikku õigust. Lisaks võivad parlamendiliikmetel olla praktikandid nii Euroopa Parlamendis kui ka liikmesriikides.
Rohkem teavet leiab rubriigist kaastöötajate töölevõtmise kord.