Otsing

Assistendid

Liik

Liikmed

A P Steuerberatungsgesellschaft mbH Makseagendid Martina MICHELS Helmut SCHOLZ Gabriele ZIMMER
A QUO S. COOP. MAD Makseagendid Marina ALBIOL GUZMÁN Javier COUSO PERMUY
Zine Dajana ABASS ALI Registreeritud assistendid Janusz KORWIN-MIKKE
Daniele ABATE Praktikandid Goffredo Maria BETTINI
Francesca Abbado Registreeritud assistendid Curzio MALTESE
ABBAS AND CO Makseagendid Amjad BASHIR
ABCD CONSULTANTS Makseagendid Emmanuel MAUREL Gilles PARGNEAUX
Rasha ABDU MATTAR Praktikandid Louis MICHEL
Stephanie ABELA Kohalikud assistendid Alfred SANT
Lina ABISOGHOMYAN Praktikandid Miroslav POCHE
Andrea ABONDIO Kohalikud assistendid Marco ZANNI
Marta ABOUD BELLAS Registreeritud assistendid Tania GONZÁLEZ PEÑAS
Jose Ruben ABREU DE CASTRO Praktikandid Liliana RODRIGUES
Christoph ABT Registreeritud assistendid Karl-Heinz FLORENZ
ACCORD Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Makseagendid Zdzisław KRASNODĘBSKI
ACCOUNTANTSKANTOOR G WOUTERS & CO BVBA Makseagendid Hilde VAUTMANS
ACCOUNTANTSKANTOOR G. WOUTERS EN CO Makseagendid Lieve WIERINCK
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Makseagendid Nils TORVALDS
Coline ACH Registreeritud assistendid Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Susanne ACKERMANN Kohalikud assistendid Christian EHLER
Ioana Catalina ACONSTANTINESEI Registreeritud assistendid Mihai ŢURCANU
AD OMNIA Teenuseosutajad Iveta GRIGULE
Biborka ADAM Registreeritud assistendid Ádám KÓSA
ADAMEC AUDIT S.R.O. Makseagendid Miroslav POCHE Stanislav POLČÁK Michaela ŠOJDROVÁ Pavel SVOBODA Tomáš ZDECHOVSKÝ
Tomas ADAMEC Praktikandid Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Piotr ADAMIEC Praktikandid Zbigniew KUŹMIUK
Christopher ADAMS Kohalikud assistendid (rühm) Nigel FARAGE Raymond FINCH
Patrick Antony ADAMS Registreeritud assistendid Syed KAMALL
Anna Dorota ADAMSKA - PELESZ Kohalikud assistendid Urszula KRUPA
Despoina ADAVALOGLOU Kohalikud assistendid Sotirios ZARIANOPOULOS
Matteo ADDUCI Registreeritud assistendid Brando BENIFEI
ADIE TECHNICS Teenuseosutajad Jean-Paul DENANOT
Marjana Adomeit Kohalikud assistendid Jens GIESEKE
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Makseagendid Eduard KUKAN Ivan ŠTEFANEC
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Makseagendid Margrete AUKEN
ADVOCATENKANTOOR FILIP VAN BERGEN Teenuseosutajad Mark DEMESMAEKER
ADVOKATNI KANCELAR PETRASEK & SLEPICKA Teenuseosutajad Kateřina KONEČNÁ
Nicolas Albert Daniel AFFLATET Registreeritud assistendid Bernd LUCKE
Ana Cristina AFONSO LEITAO Registreeritud assistendid Ana GOMES
AG. CED SRL Makseagendid Marco AFFRONTE
Ameyovi AGBEMAVOR Registreeritud assistendid Maurice PONGA
Karl AGIUS Registreeritud assistendid Therese COMODINI CACHIA
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Makseagendid Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Makseagendid (rühm) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Ignazio AGLIERI Kohalikud assistendid Giovanni LA VIA
Matteo AGNOLETTO Kohalikud assistendid Renata BRIANO
AGRAR EUROPA kft. Teenuseosutajad György HÖLVÉNYI
Amanda AHALL Registreeritud assistendid Malin BJÖRK
Yumgyul AHMEDOVA Kohalikud assistendid Filiz HYUSMENOVA
AITNET - Tomasz Bystrowski Teenuseosutajad Róża Gräfin von THUN UND HOHENSTEIN
Giovanni ALBANI Makseagendid Damiano ZOFFOLI
Sarah Maria ALBER Registreeritud assistendid Ingeborg GRÄSSLE
Pilar ALBERT SANCHEZ Registreeritud assistendid Santiago FISAS AYXELÀ
Elena ALBERTI Kohalikud assistendid Fulvio MARTUSCIELLO
Evelien ALBLAS Registreeritud assistendid Cora van NIEUWENHUIZEN
Jelena ALEKSIC Kohalikud assistendid Ivo VAJGL
Nevena ALEKSIEVA Kohalikud assistendid Sergei STANISHEV
Miglė Alenčikaitė Kohalikud assistendid Antanas GUOGA
Loredana-Gabriela Alexandru Registreeritud assistendid Sorin MOISĂ
Ruxandra-Alina ALEXE Kohalikud assistendid Daciana Octavia SÂRBU
Zooula ALKIVIADI Kohalikud assistendid Demetris PAPADAKIS
All Profit Business & Co s.c. Makseagendid Danuta JAZŁOWIECKA
John ALLEN Kohalikud assistendid Tim AKER
Julie Anne ALLISON Kohalikud assistendid Derek VAUGHAN
ALLROUND SERVICE GmbH Makseagendid Udo VOIGT
Par Rikard ALLVIN Kohalikud assistendid Max ANDERSSON
Lajos ALMASI Kohalikud assistendid Krisztina MORVAI
Andrea Patricia ALMEIDA CORDERO Registreeritud assistendid Mariya GABRIEL
Nagore ALMENA ARBEO Registreeritud assistendid Pilar del CASTILLO VERA
ALPHA INFO Teenuseosutajad Dubravka ŠUICA
Laure ALTEIRAC Registreeritud assistendid Michèle ALLIOT-MARIE
Marie Katharina ALTER Registreeritud assistendid Gesine MEISSNER
Nicholas James ALTHAM Registreeritud assistendid Jacqueline FOSTER
Giancarlo ALTIERI Registreeritud assistendid (rühm) Andrea COZZOLINO Roberto GUALTIERI
Pierre-Edouard Tamatoa ALTIERI Registreeritud assistendid Renaud MUSELIER
Jon ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Kohalikud assistendid Josu JUARISTI ABAUNZ
ALTONEO Conseil Makseagendid Jean ARTHUIS
Magali ALTOUNIAN Registreeritud assistendid Françoise GROSSETÊTE
Victor Luis ALVAREZ MARTINEZ Kohalikud assistendid Estefanía TORRES MARTÍNEZ
Joana ALVES Praktikandid José Inácio FARIA
JOSE ALBERTO ALVES PEREIRA Registreeritud assistendid (rühm) Francisco ASSIS Ana GOMES Liliana RODRIGUES Maria João RODRIGUES Manuel dos SANTOS Ricardo SERRÃO SANTOS Pedro SILVA PEREIRA Carlos ZORRINHO
Giuseppe ALVIGGI Praktikandid Andrea COZZOLINO
Antonella ALVISINI Registreeritud assistendid Paolo DE CASTRO
AM ASPECT OOD Makseagendid Eva MAYDELL
Maria Do Rosario Henriques AMADOR Kohalikud assistendid João PIMENTA LOPES
Hakan AMASYALI Registreeritud assistendid Filiz HYUSMENOVA
Santa AMATO Praktikandid Salvatore CICU
Jean Etienne Marie Patrick AMAUDRIC DU CHAFFAUT Registreeritud assistendid Angélique DELAHAYE
Benedetta AMBROGETTI Kohalikud assistendid Simona BONAFÈ
Marlena Agnieszka AMBROZIK Kohalikud assistendid Urszula KRUPA
Justyna AMKO Ameljan-Kowalska Teenuseosutajad Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Filomena AMOR MERINO Kohalikud assistendid (rühm) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Mafalda Margarida AMORIM OLIVEIRA DE SOUSA Praktikandid José Inácio FARIA
Aliz-Timea ANDERCO Kohalikud assistendid Csaba SÓGOR
Michel Vincent ANDERLINI Registreeritud assistendid Jasenko SELIMOVIC
Henrik Bang ANDERSEN Registreeritud assistendid Rina Ronja KARI
Jens ANDERSEN Kohalikud assistendid Margrete AUKEN
Michel Bloch ANDERSEN Praktikandid Morten LØKKEGAARD
Mikkel Bang Andersen Registreeritud assistendid (rühm) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Martin ANDERSSON Registreeritud assistendid Fredrick FEDERLEY
Karen Louise Anderton Kohalikud assistendid Keith TAYLOR
Armen ANDONIAN Registreeritud assistendid Nirj DEVA
Beatriz ANDRADE Praktikandid Sofia RIBEIRO
Guenter ANDRAE Kohalikud assistendid Peter JAHR
Marton ANDRASSY Registreeritud assistendid Tamás DEUTSCH
Elsa Andreadou Registreeritud assistendid Kostas CHRYSOGONOS
Nikolay ANDREEV Registreeritud assistendid Nikolay BAREKOV
Nikolay ANDREEV Kohalikud assistendid Mariya GABRIEL
Elka Andreeva Kohalikud assistendid Nikolay BAREKOV
Magdalina ANDREEVA Registreeritud assistendid Nikolay BAREKOV
Sabina Andrei Praktikandid Claudia ȚAPARDEL
Francesko ANDREJA Praktikandid Ivan JAKOVČIĆ
Luis Ignacio ANDREU PALOMARES Kohalikud assistendid Florent MARCELLESI
Mieke ANDRIESE Registreeritud assistendid Marcel de GRAAFF
Adriana-Roxana ANDRONIC Registreeritud assistendid Damian DRĂGHICI
Artur ANDRYSIAK Teenuseosutajad Jarosław KALINOWSKI
Perrine ANDRZEJEWSKI Registreeritud assistendid Gilles PARGNEAUX
Anabel ANDUJAR VAZQUEZ Registreeritud assistendid Francisco José MILLÁN MON
Eleftheria ANGELI Praktikandid Dimitrios PAPADIMOULIS
Martina ANGELINI Registreeritud assistendid Rosa D'AMATO
Kiril ANGELOV Kohalikud assistendid Nikolay BAREKOV
MITKO ANGELOV Registreeritud assistendid Svetoslav Hristov MALINOV
Daniel ANGER Kohalikud assistendid Arne LIETZ
Ioan Mircea Anghel Kohalikud assistendid Emilian PAVEL
Raluca ANGHEL Registreeritud assistendid Emilian PAVEL
Adina-Maria ANGHELACHE Praktikandid Andi CRISTEA
Elena ANGHELINI Kohalikud assistendid Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Francesca ANGILERI Praktikandid Giovanni LA VIA
Pieyre Alexandre ANGLADE Asepresidentide/Kvestorite assistendid Pavel TELIČKA
Dario ANNOSCIA Registreeritud assistendid Alfred SANT
Vincenza ANSELMO Praktikandid Barbara MATERA
Konstantina ANTHI Registreeritud assistendid Eva KAILI
ANTHONY RJ WALKER IT SERVICES Teenuseosutajad Jill SEYMOUR
Stephanie ANTOINE-JACQUEMARD Registreeritud assistendid Frank ENGEL
Michela ANTONIOLI Kohalikud assistendid Massimiliano SALINI
Desislava ANTONOVA Kohalikud assistendid Svetoslav Hristov MALINOV
Marina ANTONOVA Registreeritud assistendid Andrey NOVAKOV
Nazar ANTONYK Praktikandid Janusz LEWANDOWSKI
Russell Thomas ANTRAM Kohalikud assistendid Seb DANCE
Saara ANTTINEN Registreeritud assistendid Liisa JAAKONSAARI
Vytautas ANUZIS Kohalikud assistendid Valentinas MAZURONIS
Karine AOUADJ Kohalikud assistendid Marielle de SARNEZ
Javier APARICIO RUBIO Registreeritud assistendid Beatriz BECERRA BASTERRECHEA
Erik APEL Registreeritud assistendid Bodil VALERO
Ana Cristina Apolinario Delgado Registreeritud assistendid António MARINHO E PINTO
APS STEUERBERATER Makseagendid Sylvia-Yvonne KAUFMANN Jo LEINEN Arne LIETZ Susanne MELIOR
APSIS AUDIT Makseagendid Marielle de SARNEZ Nathalie GRIESBECK Robert ROCHEFORT
AQUILONIS d.o.o Teenuseosutajad Davor ŠKRLEC
Maximilian Marcello Horst ARACENA Registreeritud assistendid Franz OBERMAYR
Gergely Laszlo ARATO Registreeritud assistendid Péter NIEDERMÜLLER
Daniel Filipe ARAUJO CASTRO NEVES Registreeritud assistendid Paulo RANGEL
Aroa ARAUZO PEREZ Kohalikud assistendid Javi LÓPEZ
ARCOLYS Teenuseosutajad Michèle ALLIOT-MARIE
Monica ARENAS Kohalikud assistendid Louis MICHEL
Maxime ARGENTIN Kohalikud assistendid Nicolas BAY
Mihaela ARGIROVA Kohalikud assistendid Andrey KOVATCHEV
Ida Aringer Praktikandid Karin KADENBACH
Cristina Maria ARION Registreeritud assistendid Cristian Dan PREDA
ARISTON Teenuseosutajad Miroslav POCHE
Antonino ARLACCHI Registreeritud assistendid Ivo VAJGL
Mark ARLESTRAND Registreeritud assistendid Jasenko SELIMOVIC
Justine ARNAUD Kohalikud assistendid Michèle RIVASI
Pierre-Yvain ARNAUD Kohalikud assistendid Guillaume BALAS
Isaac Nathan Esther ARNOUD Registreeritud assistendid Nadine MORANO
Christian ARON Kohalikud assistendid Angelika NIEBLER
Miguel Xavier ARTETA ARILLA Kohalikud assistendid Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
ARTS MEDIA Teenuseosutajad Raffaele FITTO
Artsylvania Media Srl Teenuseosutajad Daniel BUDA
Cecilia ARVEDI Registreeritud assistendid Daniela AIUTO
Maria Maijastiina ARVOLA Registreeritud assistendid Petri SARVAMAA
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Makseagendid Adina-Ioana VĂLEAN
ASD - OIKONOMIKOI SYMVOYLOI Makseagendid Eva KAILI
Mariano Luis Asenjo Pajares Kohalikud assistendid Paloma LÓPEZ BERMEJO
Antoaneta ASENOVA Registreeritud assistendid Filiz HYUSMENOVA
Asenia ASENOVA Kohalikud assistendid Nikolay BAREKOV
Shams ASGARLI Praktikandid Klaus BUCHNER
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA OY Makseagendid Pirkko RUOHONEN-LERNER Hannu TAKKULA
Alise ASKINEZERE Registreeritud assistendid Catherine STIHLER
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Teenuseosutajad Monica MACOVEI
Andre ASSARSSON Kohalikud assistendid Gunnar HÖKMARK
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Makseagendid Patrick LE HYARIC
Karl-Hadrien ASTIE Kohalikud assistendid (rühm) Angélique DELAHAYE Brice HORTEFEUX
ASTRA REFIZ D.O.O. Makseagendid Tonino PICULA Davor ŠKRLEC
Christina ATALAY (WEBER) Kohalikud assistendid Peter SIMON
Magdalena Zhivkova Atanasova Kohalikud assistendid Nikolay BAREKOV
Tsvetelina ATANASOVA Kohalikud assistendid Georgi PIRINSKI
Georgios ATHANASIADIS Registreeritud assistendid Theodoros ZAGORAKIS
Stephen Bryan ATKINSON Registreeritud assistendid James CARVER
Andro ATLAGA Registreeritud assistendid Ivica TOLIĆ
Dimitrios Atreidis Kohalikud assistendid Theodoros ZAGORAKIS
AUDECA Makseagendid Guillaume BALAS Isabelle THOMAS
Patrice AUDIBERT Registreeritud assistendid Frédérique RIES
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Makseagendid Renaud MUSELIER
AUDITAX Makseagendid Vladimír MAŇKA Boris ZALA
AUDITCONSULTING EOOD Makseagendid Mariya GABRIEL
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Makseagendid Liliana RODRIGUES
Aurelia Serena Auerbacher Registreeritud assistendid Siegfried MUREŞAN
Claas AUGNER Teenuseosutajad Martin SONNEBORN
Elisabeth AUGUSTIN Kohalikud assistendid Kerstin WESTPHAL
James Frederick AULIFFE Registreeritud assistendid Richard ASHWORTH
Crawford Roy Martin AUSTIN Registreeritud assistendid Steven WOOLFE
AUTOTAKSI PSALTIROV ROMAN S.P. Teenuseosutajad Romana TOMC
David AVILA Makseagendid Marisa MATIAS
AVILA Spolka z ograniczona odpowiedzialnosci Makseagendid Zdzisław KRASNODĘBSKI
Manuel AVRAMESCU Registreeritud assistendid Ramona Nicole MĂNESCU
Florin Alin AXIN Kohalikud assistendid Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Sophie Alexandra AYLMER Registreeritud assistendid Keith TAYLOR
Cirilo Andre AZEVEDO DA COSTA Kohalikud assistendid Paulo RANGEL
Linda AZIZ Registreeritud assistendid Cecilia WIKSTRÖM
AZUKEN LTD Makseagendid Ilhan KYUCHYUK
Claire Azzopardi Kohalikud assistendid Miriam DALLI
Nicholas Azzopardi Kohalikud assistendid David CASA
Anissa AZZOUG Kohalikud assistendid Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY

Registreeritud assistent töötab ühes Euroopa Parlamendi kolmest töökohast (Brüssel, Luxembourg või Strasbourg) ja tal on otse Euroopa Parlamendiga sõlmitud ELi õiguse kohane tööleping. Kohalik assistent töötab ühes ELi liikmesriikidest ja tal on otse Euroopa Parlamendi liikmega sõlmitud eraõiguse kohane tööleping või teenuste osutamise leping, mille suhtes kohaldatakse siseriiklikku õigust. Lisaks võivad parlamendiliikmetel olla praktikandid nii Euroopa Parlamendis kui ka liikmesriikides.
Rohkem teavet leiab rubriigist kaastöötajate töölevõtmise kord.