Otsing

Assistendid

Liik

Liikmed

Domenico D'AGOSTINO Makseagendid Aldo PATRICIELLO
Giulia D'agostino Kohalikud assistendid Daniela AIUTO
Luigia D'ALESSANDRO Praktikandid Daniela AIUTO
Edoardo D'alfonso Masarie Kohalikud assistendid Damiano ZOFFOLI
Maria Teresa D'ARENZO Kohalikud assistendid Raffaele FITTO
Nathalie D'HOLLANDE Kohalikud assistendid Mylène TROSZCZYNSKI
Nuno Andre DA COSTA SOARES TOME Kohalikud assistendid Ricardo SERRÃO SANTOS
Wiebke DA CUNHA Kohalikud assistendid Iris HOFFMANN
Miguel Alexandre DA HORTA CARDOSO Registreeritud assistendid Liliana RODRIGUES
Mirella DABEK Kohalikud assistendid Marek PLURA
Jaroslaw Dabkowski Kohalikud assistendid Bolesław G. PIECHA
Sabina DACHOWSKA Kohalikud assistendid Andrzej GRZYB
Anne DAEMS Registreeritud assistendid Charles GOERENS
Blagoveska Genchova DAFKOVA Kohalikud assistendid Nikolay BAREKOV
Paraskevi DAGKA Kohalikud assistendid Sotirios ZARIANOPOULOS
Staffan DAHL Registreeritud assistendid (rühm) Jytte GUTELAND Anna HEDH Olle LUDVIGSSON Jens NILSSON Marita ULVSKOG
Anke Dahlemann Kohalikud assistendid Iris HOFFMANN
Katarina DAHLMAN Registreeritud assistendid Nils TORVALDS
Berit Elisabeth DAHLSTRÖM Registreeritud assistendid Malin BJÖRK
Martin Paul DALES Kohalikud assistendid John PROCTER
Giada DALLARI Kohalikud assistendid Cécile Kashetu KYENGE
Theodossia DALMARA Kohalikud assistendid Konstantinos PAPADAKIS
Daniele DALVIT Teenuseosutajad Herbert DORFMANN
Roman DAMBEK Kohalikud assistendid Anna Elżbieta FOTYGA
Wanda DAMBEK Kohalikud assistendid Urszula KRUPA
Manon DAMESTOY Praktikandid Marie-Christine VERGIAT
Constantin DAMOV Teenuseosutajad Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Ly DANG LE Registreeritud assistendid Jan ZAHRADIL
Paris DANIELIDIS Kohalikud assistendid Demetris PAPADAKIS
Nadia DAOUD Registreeritud assistendid Gérard DEPREZ
Pelayo Jose DARIAS PINEIRO Kohalikud assistendid (rühm) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Christiane DARLATT Teenuseosutajad Constanze KREHL
Gabor DAROCZI Teenuseosutajad Benedek JÁVOR
Sile DARRAGH Kohalikud assistendid Martina ANDERSON
Svenja DAUBER Kohalikud assistendid Ismail ERTUG
Ausra DAUGELIENE Kohalikud assistendid Zigmantas BALČYTIS
Manuel DAVID Registreeritud assistendid Petra KAMMEREVERT
Sergiu Octavian DAVID Kohalikud assistendid Emilian PAVEL
Louise DAVIES Kohalikud assistendid Margot PARKER
Alexander DAVIS Registreeritud assistendid Daniel DALTON
Conor DAVIS MCGUINNESS Kohalikud assistendid Liadh NÍ RIADA
Berenice Dawes Kohalikud assistendid James CARVER
Brian DAWSON Registreeritud assistendid Brian HAYES
Martin Paul DAY Registreeritud assistendid Bill ETHERIDGE
Teresa Maria DE ALMEIDA E CASTRO Teenuseosutajad Maria João RODRIGUES
Klaas DE BOER Kohalikud assistendid Gesine MEISSNER
Laura DE BONI Registreeritud assistendid Marco ZULLO
Gabriel DE CACERES CABRERO Registreeritud assistendid (rühm) Pilar AYUSO Pilar del CASTILLO VERA Agustín DÍAZ DE MERA GARCÍA CONSUEGRA Rosa ESTARÀS FERRAGUT Santiago FISAS AYXELÀ Esteban GONZÁLEZ PONS Luis de GRANDES PASCUAL Esther HERRANZ GARCÍA Carlos ITURGAIZ Teresa JIMÉNEZ-BECERRIL BARRIO Verónica LOPE FONTAGNÉ Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE Gabriel MATO Francisco José MILLÁN MON José Ignacio SALAFRANCA SÁNCHEZ-NEYRA Ramón Luis VALCÁRCEL SISO
Chiara DE CAPITANI Registreeritud assistendid Barbara SPINELLI
Francesco DE FILIPPI Praktikandid Goffredo Maria BETTINI
Marius DE JARNAC Praktikandid Marc TARABELLA
Romain DE LACOSTE LAREYMONDIE Registreeritud assistendid Philippe LOISEAU
Olivia DE LASTEYRIE Registreeritud assistendid Alain LAMASSOURE
Paul DE MARNIX Registreeritud assistendid Alain LAMASSOURE
Sanne DE MAYER Registreeritud assistendid Neena GILL
Paulo Roberto DE MEDEIROS DO NASCIMENTO CABRAL Registreeritud assistendid Sofia RIBEIRO
Giovanni DE PAOLA Registreeritud assistendid Cécile Kashetu KYENGE
Helene Laura G DE PIERPONT Registreeritud assistendid Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE
Blanca DE RIQUER GATELL Registreeritud assistendid Ernest URTASUN
Fabiana DE ROSA Praktikandid Fulvio MARTUSCIELLO
Gianluca DE ROSA Kohalikud assistendid Fulvio MARTUSCIELLO
Stefanie De Ruiter Kohalikud assistendid (rühm) Agnes JONGERIUS Kati PIRI Paul TANG
Maria Do Pilar DE SA CARNEIRO D'OREY Registreeritud assistendid Ernest URTASUN
Lorrain Bernard De Saint Affrique Kohalikud assistendid Jean-Marie LE PEN
Gina DE SIMONE Kohalikud assistendid Fulvio MARTUSCIELLO
Ana Cristina DE SOUSA CAMILO Registreeritud assistendid Ricardo SERRÃO SANTOS
Gilles DE STERCKE Registreeritud assistendid Hugues BAYET
Arriane DE THURET Registreeritud assistendid Mario BORGHEZIO
Antonio DE TORRE ALVAREZ Kohalikud assistendid (rühm) Javier NART Carolina PUNSET
Eva DE TROIJ Praktikandid Matthijs van MILTENBURG
Aigline DE VINCENS DE CAUSANS Registreeritud assistendid Jean-Luc MÉLENCHON
Kirsten DE VRIES Registreeritud assistendid Sophia in 't VELD
Jan DE ZUTTER Registreeritud assistendid Kathleen VAN BREMPT
Suzanne DECAT Praktikandid Hilde VAUTMANS
Nine DECHIEVRE Praktikandid Kathleen VAN BREMPT
Magdalena DECKER Kohalikud assistendid Krystyna ŁYBACKA
Foteini DEDE Registreeritud assistendid Sofia SAKORAFA
Chloe DEFISE Praktikandid Frédérique RIES
Paul DEGABRIELE Kohalikud assistendid David CASA
Ilka DEGE Kohalikud assistendid Martin HÄUSLING
Philip Ivon J DEHOLLOGNE Registreeritud assistendid Hilde VAUTMANS
Sven Lucas DEIMEL Teenuseosutajad Peter LIESE
Lucia DEL CASTILLO POLLAN Registreeritud assistendid Roberts ZĪLE
Daniel DEL PINO ROJAS Registreeritud assistendid Marina ALBIOL GUZMÁN
Maria DEL SORDO Kohalikud assistendid Fabio Massimo CASTALDO
Patrick Delacroix Kohalikud assistendid Patrick LE HYARIC
Raphael DELARUE Registreeritud assistendid Eric ANDRIEU
Nicola DELBONO Kohalikud assistendid Luigi MORGANO
Laure Georgette DELCROIX Registreeritud assistendid Sylvie GUILLAUME
Benoist DELECOURT Registreeritud assistendid Sylvie GODDYN
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB Makseagendid Rina Ronja KARI
Flavien DELTORT Registreeritud assistendid Fabio Massimo CASTALDO
Oksana DEMENTJEVA Kohalikud assistendid Andrejs MAMIKINS
Agota-Dorottya DEMETER Registreeritud assistendid Kinga GÁL
Atilla DEMIR Kohalikud assistendid Hugues BAYET
Angelika DEMMER-SCHMIDT Kohalikud assistendid Klaus BUCHNER
Matteo DEMURTAS Makseagendid Salvatore CICU
Wim DEMUYLDER Kohalikud assistendid Mark DEMESMAEKER
Joris DEN BLANKEN Registreeritud assistendid Gerben-Jan GERBRANDY
Petrus Jacobus Leonard DEN BOEF Registreeritud assistendid Bas BELDER
Laszlo DENES Kohalikud assistendid László TŐKÉS
Gaspard DENIS Registreeritud assistendid Philippe LAMBERTS
Laura DENIS Praktikandid Tokia SAÏFI
Özlem DENIZ Registreeritud assistendid Martina WERNER
Katrin DENKER Teenuseosutajad Kerstin WESTPHAL
Joris DEPOORTER Praktikandid Lieve WIERINCK
Anne-Michele DEPREZ Registreeritud assistendid Robert ROCHEFORT
Clemence DERENDINGER Praktikandid Anne SANDER
Magali DERLINCOURT Kohalikud assistendid Alain LAMASSOURE
Kelly DERMUL Registreeritud assistendid Anneleen VAN BOSSUYT
Olivier DERRUINE Registreeritud assistendid Philippe LAMBERTS
Celine DERVEAUX Registreeritud assistendid Charles GOERENS
Benjamin DESCAMPS Registreeritud assistendid Marc JOULAUD
Eduardo DESCARTIN DEHESA Registreeritud assistendid Verónica LOPE FONTAGNÉ
Quentin DESCHANDELLIERS Registreeritud assistendid Marc JOULAUD
Nils DESCHRIJVER Registreeritud assistendid (rühm) Mark DEMESMAEKER Sander LOONES Helga STEVENS Anneleen VAN BOSSUYT
Jean-Marc DESFILHES Registreeritud assistendid José BOVÉ
Lise DESHAUTEL Registreeritud assistendid (rühm) José BOVÉ Karima DELLI Pascal DURAND Yannick JADOT Eva JOLY Michèle RIVASI
DESIGNGEN COMUNICACAO VISUAL lda Teenuseosutajad José Manuel FERNANDES
Coralie Jeanne E DESIRONT Registreeritud assistendid Marc TARABELLA
Joseph Wolcott DESMONE Praktikandid Miroslav POCHE
Katarzyna DEVAVRY Registreeritud assistendid Jan OLBRYCHT
Eleonore DEVILLEPOIX Praktikandid Michèle RIVASI
AUDREY DEVOS Praktikandid Robert ROCHEFORT
DEWA Makseagendid Luděk NIEDERMAYER Jaromír ŠTĚTINA
Tommaso DI BATTISTA Registreeritud assistendid Daniela AIUTO
Pietro DI BERNARDO Kohalikud assistendid Nicola CAPUTO
Leonardo DI FRANCO Registreeritud assistendid Laura FERRARA
Francesco Di Gaetano Kohalikud assistendid Nicola CAPUTO
Marida Francesca DI GIROLAMO Registreeritud assistendid Piernicola PEDICINI
Luca DI MARCO Kohalikud assistendid Marco ZANNI
Emilio DI MARZIO Teenuseosutajad Gianni PITTELLA
Gaetano DI MURO Kohalikud assistendid Patrizia TOIA
Stefano DI PLACIDO Makseagendid Silvia COSTA
Ilaria DI RAUSO Kohalikud assistendid Nicola CAPUTO
Valentina DI SIMONE Registreeritud assistendid Elly SCHLEIN
Salvatore DI STEFANO Kohalikud assistendid Salvatore Domenico POGLIESE
Anta DIAGNE Praktikandid Marie-Christine VERGIAT
Doris DIALER Registreeritud assistendid Michel REIMON
Diego DIAZ ALONSO Kohalikud assistendid (rühm) Xabier BENITO ZILUAGA Tania GONZÁLEZ PEÑAS Lola SÁNCHEZ CALDENTEY Estefanía TORRES MARTÍNEZ Miguel URBÁN CRESPO
Jose DIAZ DE HERRERA ESCRIG Praktikandid Florent MARCELLESI
Andres DIAZ-VARELA LOPEZ Kohalikud assistendid (rühm) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
DICKENS & CO Makseagendid Nathan GILL
Paul DIEGEL Registreeritud assistendid Klaus BUCHNER
Maria Elena DIEGO CASTELLANOS Kohalikud assistendid (rühm) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Dorothee DIEHL Kohalikud assistendid Michael GAHLER
Felix DIEKMANN-LANGE Kohalikud assistendid David McALLISTER
Philippe DIEVART Kohalikud assistendid Sylvie GODDYN
DIGITAL GRAVITY LEVEL LDA Teenuseosutajad Pedro SILVA PEREIRA
Asta DIKCIUVIENE Kohalikud assistendid Algirdas SAUDARGAS
Koenraad DILLEN Registreeritud assistendid Joëlle BERGERON
Irmi DILLENBOURG Kohalikud assistendid Albert DESS
Siobhan DILLON Registreeritud assistendid Derek VAUGHAN
Emil DIMITROV Registreeritud assistendid Andrey KOVATCHEV
Desislava DIMITROVA Registreeritud assistendid Marlene MIZZI
Petya DIMITROVA Kohalikud assistendid Vladimir URUTCHEV
Zlatka Dimitrova Kohalikud assistendid Eva MAYDELL
Angeliki DIMOPOULOU Kohalikud assistendid Stelios KOULOGLOU
Elena DIMOSTHENOUS Registreeritud assistendid Costas MAVRIDES
Monika DIMOVA Kohalikud assistendid Andrey NOVAKOV
Viktoriya DIMOVA Praktikandid Mariya GABRIEL
Ugo DINACCI Praktikandid Enrico GASBARRA
Jelena DINKIC Teenuseosutajad Željana ZOVKO
Ana Rosa DINNISSEN Registreeritud assistendid Gerben-Jan GERBRANDY
Carmen DINU Registreeritud assistendid Viorica DĂNCILĂ
Liliana DINU Kohalikud assistendid Adina-Ioana VĂLEAN
Xose Anton DIOS MARINO Registreeritud assistendid José BLANCO LÓPEZ
DIR.BG.AD Teenuseosutajad Momchil NEKOV
Anuyr DIRLIK Praktikandid Anneleen VAN BOSSUYT
Jan-Oliver DISTLER Praktikandid Jo LEINEN
Benoit Dive Kohalikud assistendid Philippe LAMBERTS
Maria DIVIZIEVA Kohalikud assistendid Sergei STANISHEV
Irma DJURDJEVIC Praktikandid Jasenko SELIMOVIC
Evandro DO ARAMAL CASTRO Kohalikud assistendid Santiago FISAS AYXELÀ
Lucie DOBESOVA Praktikandid Olga SEHNALOVÁ
Marcela DOBESOVA Kohalikud assistendid Anna ZÁBORSKÁ
Eduard Marian DOBRE Teenuseosutajad Siegfried MUREŞAN
Katarzyna DOBROWOLSKA Teenuseosutajad Bogusław LIBERADZKI
Theresa DOETSCH Registreeritud assistendid Claude TURMES
Christina DOHMEN Praktikandid Sabine VERHEYEN
Dagmar DOLEJSI Kohalikud assistendid Tomáš ZDECHOVSKÝ
Aleksandra Ewa DOLGAN Kohalikud assistendid Michał MARUSIK
Zuzana DOLINAYOVA-KUTLIKOVA Kohalikud assistendid Jana ŽITŇANSKÁ
Natalie DOMAAS Praktikandid József SZÁJER
Stephanie DOMAS Registreeritud assistendid Elisabeth MORIN-CHARTIER
Kristof DOMINA Registreeritud assistendid Tamás MESZERICS
David DOMINGUEZ NACIMIENTO Registreeritud assistendid Ángela VALLINA
Gergo DOMSODI Registreeritud assistendid Tamás MESZERICS
Gonzalo DONAIRE Kohalikud assistendid (rühm) Xabier BENITO ZILUAGA Tania GONZÁLEZ PEÑAS Lola SÁNCHEZ CALDENTEY Estefanía TORRES MARTÍNEZ Miguel URBÁN CRESPO
Aneta DONCHEVA Teenuseosutajad Iskra MIHAYLOVA
Mariya DONCHEVA Kohalikud assistendid Vladimir URUTCHEV
Mihai-Florin DONEA Teenuseosutajad Maria GRAPINI
Constanta Nina DONESCU Teenuseosutajad Emilian PAVEL
Iulian DONICI Kohalikud assistendid Victor BOŞTINARU
Manu DORIS Praktikandid Claudia ȚAPARDEL
Grzegorz DOROBEK Kohalikud assistendid Bogdan Brunon WENTA
Hendrik DORR Kohalikud assistendid Michael THEURER
Deborah Maria Coimbra Dos Santos Kohalikud assistendid João PIMENTA LOPES
Fernando Manuel DOS SANTOS FIGUEIREDO CARVALHO Kohalikud assistendid Liliana RODRIGUES
Miguel Angelo DOS SANTOS MARTINS BARATA Kohalikud assistendid Manuel dos SANTOS
Veronika DOSPELOVA Registreeritud assistendid Miroslav POCHE
DOT MEDIA SRL Teenuseosutajad Paolo DE CASTRO
Nikolinka DOTSEVA Registreeritud assistendid Emil RADEV
DOUBLE ACTING s.r.o. Teenuseosutajad Boris ZALA
Jonas Heraklis DOVYDAITIS Kohalikud assistendid Petras AUŠTREVIČIUS
Marco DOZIO Kohalikud assistendid Mario BORGHEZIO
DR2 CONSULTANTS Teenuseosutajad Matthijs van MILTENBURG
Anisoara DRAGAN Kohalikud assistendid Ioan Mircea PAŞCU
Alecu DRAGOI Kohalikud assistendid Victor BOŞTINARU
Susana DRAGOMIR Registreeritud assistendid Daciana Octavia SÂRBU
Silvia DRAGONI Registreeritud assistendid (rühm) Brando BENIFEI Goffredo Maria BETTINI Simona BONAFÈ Mercedes BRESSO Renata BRIANO Nicola CAPUTO Caterina CHINNICI Silvia COSTA Andrea COZZOLINO Nicola DANTI Paolo DE CASTRO Isabella DE MONTE Enrico GASBARRA Elena GENTILE Michela GIUFFRIDA Roberto GUALTIERI Cécile Kashetu KYENGE Luigi MORGANO Alessia Maria MOSCA Pier Antonio PANZERI Massimo PAOLUCCI Pina PICIERNO Gianni PITTELLA David-Maria SASSOLI Elly SCHLEIN Renato SORU Patrizia TOIA Daniele VIOTTI Flavio ZANONATO Damiano ZOFFOLI
Algirdas DRAKSAS Kohalikud assistendid Rolandas PAKSAS
Michal DREWNICKI Teenuseosutajad Edward CZESAK
Vitalijs DROBOTS Kohalikud assistendid Tatjana ŽDANOKA
Seamus DRUMM (EUROPE ACCOUNT) Makseagendid Martina ANDERSON
DST TOTAL CONT SRL Makseagendid Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Uman DUBAZ Kohalikud assistendid Filiz HYUSMENOVA
Blazej DUBER Registreeritud assistendid Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Katarzyna DUBICKA Kohalikud assistendid Krzysztof HETMAN
Ghislain DUBOIS Registreeritud assistendid (rühm) Marie-Christine BOUTONNET Philippe LOISEAU
Pascal DUBOIS Registreeritud assistendid Hilde VAUTMANS
DUBROVACKA TV d.o.o Teenuseosutajad Dubravka ŠUICA
Slawomir DUCHER Praktikandid Marek JUREK
Camille DUCHIRON Praktikandid Guillaume BALAS
Bartosz DUDA Praktikandid Marek PLURA
Anna DUDEK-KRAJEWSKA Teenuseosutajad Janusz ZEMKE
Lidia Dudziak Kohalikud assistendid Ryszard CZARNECKI
Krzysztof DUDZINSKI Kohalikud assistendid Mirosław PIOTROWSKI
Moritz DUETEMEYER Registreeritud assistendid David McALLISTER
Jack Sean Duffin Kohalikud assistendid Tim AKER
Lisa Ann DUFFY Kohalikud assistendid Patrick O'FLYNN
Maximilien DUFOUR Registreeritud assistendid Gilles LEBRETON
Colin DUGGAN Praktikandid Marian HARKIN
Marko DUGONJIC Praktikandid Ruža TOMAŠIĆ
Martha DUKER Praktikandid Jakob von WEIZSÄCKER
Eva DUNAJSZKY Teenuseosutajad Pál CSÁKY
Lee DUNCUMB Teenuseosutajad William (The Earl of) DARTMOUTH
Denise DUNLEAVY Kohalikud assistendid Luke Ming FLANAGAN
Justin Alexander DUNN Registreeritud assistendid Louise BOURS
Katarzyna DUNSKA Kohalikud assistendid Agnieszka KOZŁOWSKA-RAJEWICZ
Nadia DURAND DE GEVIGNEY Kohalikud assistendid Philippe JUVIN
Filip DURANT Registreeritud assistendid Helga STEVENS
Richard DURBER Kohalikud assistendid Afzal KHAN
Michal DURMAN Kohalikud assistendid Ivan ŠTEFANEC
Joanna DUSZKIEWICZ Kohalikud assistendid Tomasz Piotr PORĘBA
Vincent DUTHOIT Teenuseosutajad Aymeric CHAUPRADE
Katarzyna DUTKIEWICZ Kohalikud assistendid Bolesław G. PIECHA
Giorgi DVALISHVILI Praktikandid Sandra KALNIETE
Marta DVORSKA Makseagendid Anna ZÁBORSKÁ
Lukasz DWORNIK Kohalikud assistendid Bolesław G. PIECHA
Shane DWYER Praktikandid Deirdre CLUNE
Anthony DYER Kohalikud assistendid Molly SCOTT CATO
Magdalena DYMOWSKA Registreeritud assistendid Zdzisław KRASNODĘBSKI
Ilian DZANKOV Kohalikud assistendid Angel DZHAMBAZKI
Magdalena DZIEGIEL-GADEK Kohalikud assistendid Stanisław ŻÓŁTEK
Emilia DZIEKAN Kohalikud assistendid Andrzej GRZYB
Janusz DZIKOWSKI Teenuseosutajad Bogdan Andrzej ZDROJEWSKI
Alessandra D´AMARIO Kohalikud assistendid Enrico GASBARRA

Registreeritud assistent töötab ühes Euroopa Parlamendi kolmest töökohast (Brüssel, Luxembourg või Strasbourg) ja tal on otse Euroopa Parlamendiga sõlmitud ELi õiguse kohane tööleping. Kohalik assistent töötab ühes ELi liikmesriikidest ja tal on otse Euroopa Parlamendi liikmega sõlmitud eraõiguse kohane tööleping või teenuste osutamise leping, mille suhtes kohaldatakse siseriiklikku õigust. Lisaks võivad parlamendiliikmetel olla praktikandid nii Euroopa Parlamendis kui ka liikmesriikides.
Rohkem teavet leiab rubriigist kaastöötajate töölevõtmise kord.