Tulemus(ed): 32

Lars ADAKTUSSON
  • Lars ADAKTUSSON
  • Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
  • Rootsi Kristdemokraterna
 
Isabella ADINOLFI
  • Isabella ADINOLFI
  • Vaba ja Otsedemokraatliku Euroopa fraktsioon
  • Itaalia Movimento 5 Stelle
 
Marco AFFRONTE
  • Marco AFFRONTE
  • Vaba ja Otsedemokraatliku Euroopa fraktsioon
  • Itaalia Movimento 5 Stelle
 
Laura AGEA
  • Laura AGEA
  • Vaba ja Otsedemokraatliku Euroopa fraktsioon
  • Itaalia Movimento 5 Stelle
 
John Stuart AGNEW
  • John Stuart AGNEW
  • Vaba ja Otsedemokraatliku Euroopa fraktsioon
  • Ühendkuningriik United Kingdom Independence Party
 
Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA
 
Daniela AIUTO
  • Daniela AIUTO
  • Vaba ja Otsedemokraatliku Euroopa fraktsioon
  • Itaalia Movimento 5 Stelle
 
Tim AKER
  • Tim AKER
  • Vaba ja Otsedemokraatliku Euroopa fraktsioon
  • Ühendkuningriik United Kingdom Independence Party
 
Marina ALBIOL GUZMÁN
  • Marina ALBIOL GUZMÁN
  • Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete / Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon
  • Hispaania Izquierda Unida
 
Jan Philipp ALBRECHT
 
Nedzhmi ALI
  • Nedzhmi ALI
  • Euroopa Demokraatide ja Liberaalide Liidu fraktsioon
  • Bulgaaria Movement for Rights and Freedoms
 
Louis ALIOT
  • Louis ALIOT
  • Rahvaste ja Vabaduste Euroopa fraktsioon
  • Prantsusmaa Front national
 
Michèle ALLIOT-MARIE
  • Michèle ALLIOT-MARIE
  • Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
  • Prantsusmaa Les Républicains
 
Lucy ANDERSON
  • Lucy ANDERSON
  • Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
  • Ühendkuningriik Labour Party
 
Martina ANDERSON
  • Martina ANDERSON
  • Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete / Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon
  • Ühendkuningriik Sinn Fein
 
Max ANDERSSON
  • Max ANDERSSON
  • Roheliste / Euroopa Vabaliidu fraktsioon
  • Rootsi Miljöpartiet de gröna
 
Eric ANDRIEU
  • Eric ANDRIEU
  • Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
  • Prantsusmaa Parti socialiste
 
Laima Liucija ANDRIKIENĖ
  • Laima Liucija ANDRIKIENĖ
  • Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
  • Leedu Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai
 
Nikos ANDROULAKIS
  • Nikos ANDROULAKIS
  • Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
  • Kreeka Panhellenic Socialist Movement - Olive Tree
 
Gerolf ANNEMANS
  • Gerolf ANNEMANS
  • Rahvaste ja Vabaduste Euroopa fraktsioon
  • Belgia Vlaams Belang
 
Maria ARENA
  • Maria ARENA
  • Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
  • Belgia Parti Socialiste
 
Pascal ARIMONT
  • Pascal ARIMONT
  • Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
  • Belgia Christlich Soziale Partei
 
Marie-Christine ARNAUTU
 
Jonathan ARNOTT
  • Jonathan ARNOTT
  • Vaba ja Otsedemokraatliku Euroopa fraktsioon
  • Ühendkuningriik United Kingdom Independence Party
 
Jean ARTHUIS
  • Jean ARTHUIS
  • Euroopa Demokraatide ja Liberaalide Liidu fraktsioon
  • Prantsusmaa Union des Démocrates et Indépendants
 
Richard ASHWORTH
  • Richard ASHWORTH
  • Euroopa Konservatiivide ja Reformistide fraktsioon
  • Ühendkuningriik Conservative Party
 
Francisco ASSIS
  • Francisco ASSIS
  • Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
  • Portugal Partido Socialista
 
Janice ATKINSON
  • Janice ATKINSON
  • Rahvaste ja Vabaduste Euroopa fraktsioon
  • Ühendkuningriik -
 
Margrete AUKEN
  • Margrete AUKEN
  • Roheliste / Euroopa Vabaliidu fraktsioon
  • Taani Socialistisk Folkeparti
 
Petras AUŠTREVIČIUS
  • Petras AUŠTREVIČIUS
  • Euroopa Demokraatide ja Liberaalide Liidu fraktsioon
  • Leedu Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
 
Inés AYALA SENDER
  • Inés AYALA SENDER
  • Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
  • Hispaania Partido Socialista Obrero Español
 
Pilar AYUSO
  • Pilar AYUSO
  • Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
  • Hispaania Partido Popular