Luis CAMPOY ZUECO : 4. vaalikausi 

Poliittiset ryhmät 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopan kansanpuolueen ryhmä (kristillis-demokraattinen puolueryhmä) - Jäsen

Kansalliset puolueet 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Espanja)

Varapuheenjohtaja 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Aluepoliittinen valiokunta
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Suhteista Sveitsiin, Islantiin ja Norjaan vastaava valtuuskunta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Suhteista Sveitsiin, Islantiin ja Norjaan vastaava valtuuskunta

Jäsen 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Aluepoliittinen valiokunta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Ympäristö-, terveys- ja kuluttajansuojavaliokunta

Varajäsen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Maataloutta ja maaseudun kehittämistä käsittelevä valiokunta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Maataloutta ja maaseudun kehittämistä käsittelevä valiokunta