Kyösti TOIVONEN : 4. vaalikausi 

Poliittiset ryhmät 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Euroopan kansanpuolueen ryhmä (kristillis-demokraattinen puolueryhmä) - Jäsen

Kansalliset puolueet 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Kansallinen Kokoomus (Suomi)

Jäsen 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Suhteista Venäjään vastaava valtuuskunta
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Taloudellisten ulkosuhteiden valiokunta
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Vetoomusvaliokunta
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Suhteista Venäjään vastaava valtuuskunta

Varajäsen 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Kansalaisvapauksien ja sisäasiain valiokunta