Jason AZZOPARDI : 5. vaalikausi 

Poliittiset ryhmät 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Euroopan kansanpuolueen (kristillisdemokraatit) ja Euroopan demokraattien ryhmä - Tarkkailija
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Euroopan kansanpuolueen (kristillisdemokraatit) ja Euroopan demokraattien ryhmä - Jäsen

Kansalliset puolueet 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Partit Nazzjonalista (Malta)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Partit Nazzjonalista (Malta)

Jäsen 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Kalatalousvaliokunta
  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Aluepolitiikka-, liikenne- ja matkailuvaliokunta

Tarkkailija 

  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Kalatalousvaliokunta
  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Aluepolitiikka-, liikenne- ja matkailuvaliokunta

all-activities 

Osallistuminen täysistuntoihin 
Täysistuntopuheenvuorot ja kirjalliset lausumat keskusteluista Työjärjestyksen 204 artikla ja 171 artiklan 11 kohta