Marie-Françoise GARAUD : 5. vaalikausi 

Poliittiset ryhmät 

  • 20-07-1999 / 19-07-2004 : Sitoutumattomat

Kansalliset puolueet 

  • 20-07-1999 / 19-07-2004 : sans étiquette (Ranska)

Jäsen 

  • 20-07-1999 / 19-07-2004 : Puheenjohtajakokous
  • 21-07-1999 / 14-01-2002 : Oikeudellisten ja sisämarkkina-asioiden valiokunta
  • 29-09-1999 / 14-01-2002 : Valtuuskunta Euroopan talousalueen parlamentaarisessa sekavaliokunnassa (ETA)
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Oikeudellisten ja sisämarkkina-asioiden valiokunta
  • 07-02-2002 / 30-04-2004 : Valtuuskunta EU:n ja Kyproksen välisessä parlamentaarisessa sekavaliokunnassa

Varajäsen 

  • 22-07-1999 / 16-09-1999 : Budjettivaliokunta
  • 16-11-2000 / 14-01-2002 : Aluepolitiikka-, liikenne- ja matkailuvaliokunta
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Kansalaisvapauksien ja -oikeuksien sekä oikeus- ja sisäasioiden valiokunta

all-activities 

Osallistuminen täysistuntoihin 
Täysistuntopuheenvuorot ja kirjalliset lausumat keskusteluista Työjärjestyksen 204 artikla ja 171 artiklan 11 kohta

Irak  
- P5_CRE(2002)09-04(1)