Manlio CECOVINI : 1. vaalikausi 

Poliittiset ryhmät 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Liberal and Democratic Group - Jäsen

Kansalliset puolueet 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito liberale italiano (Italia)

Jäsen 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Aluepolitiikkaa ja aluesuunnittelua käsittelevä valiokunta
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Suhteista Kyprokseen vastaava valtuuskunta