Haku

Avustaja

Tyyppi

Jäsen

S.C. CREATIVE (POLITIC) BLUEPRINT Palveluntarjoajat Viorica DĂNCILĂ Daciana Octavia SÂRBU
S.C. European Media Connections SRL Palveluntarjoajat Marian-Jean MARINESCU
S.C. EXPERT ACCOUNTING SRL Maksun välittäjät Marian-Jean MARINESCU
S.C. MACULA S.R.L. Palveluntarjoajat László TŐKÉS
S.C.NICOL M SRL Maksun välittäjät Dan NICA
S.E.A. Maksun välittäjät Matteo SALVINI
S.Q.M. ACCOUNTING S.R.L. Maksun välittäjät Maria GRAPINI
SA ACOM EXPERTISE CENTRE Maksun välittäjät Alain LAMASSOURE Constance LE GRIP
SA COEXCO Maksun välittäjät Marie-Christine VERGIAT
Triin SAAG Akkreditoidut avustajat Martina DLABAJOVÁ
Pauliina SAARES Paikalliset avustajat Heidi HAUTALA
Mari SAARTEINEN Akkreditoidut avustajat Heidi HAUTALA
Stefan Juergen SAATMANN Palveluntarjoajat Werner KUHN
Tomas SABALIAUSKAS Paikalliset avustajat Laima Liucija ANDRIKIENĖ
Ambra SABATELLI Akkreditoidut avustajat Silvia COSTA
SABAU POPA CONSULTING SRL Palveluntarjoajat Emilian PAVEL
Cecilia Sabbadini Harjoittelijat Daniele VIOTTI
Georgi SABEV Akkreditoidut avustajat Momchil NEKOV
Alexandra Sabou Harjoittelijat Laurenţiu REBEGA
Ismat SABRI Palveluntarjoajat Sofia SAKORAFA
Agnes SABY Paikalliset avustajat Angélique DELAHAYE
Valentina Sacco Paikalliset avustajat Lara COMI
Miroslav SADAISKI Paikalliset avustajat Valdemar TOMAŠEVSKI
Arnold SADHINOCH Akkreditoidut avustajat Marcel de GRAAFF
Kamil SADOWSKI Paikalliset avustajat Ryszard Antoni LEGUTKO
Robert SADOWSKI Paikalliset avustajat Czesław Adam SIEKIERSKI
Helena SAFFAR Akkreditoidut avustajat Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Magdalena SAGIN Akkreditoidut avustajat Jarosław WAŁĘSA
Enrico Giovanni SAIA Paikalliset avustajat Lara COMI
Khaled SAIBI Akkreditoidut avustajat (jäsenryhmä) Jytte GUTELAND Anna HEDH Olle LUDVIGSSON Jens NILSSON Marita ULVSKOG
Maria SAINIO Akkreditoidut avustajat Pirkko RUOHONEN-LERNER
Isidoros SAKKAS Akkreditoidut avustajat Neoklis SYLIKIOTIS
Judita Sakociuviene Paikalliset avustajat Bronis ROPĖ
Natalya SALAMAKHA Akkreditoidut avustajat Albert DESS
Maria Grazia SALARIS Paikalliset avustajat Stefano MAULLU
Aitziber SALAZAR ARRESTI Akkreditoidut avustajat Josu JUARISTI ABAUNZ
Enrico Maria Salerani Paikalliset avustajat Angelo CIOCCA
Kestutis SALICKAS Paikalliset avustajat Algirdas SAUDARGAS
Monika SALIGEROVA Paikalliset avustajat Miroslav POCHE
SALIME RESEARCH Palveluntarjoajat Ivan ŠTEFANEC
Sona SALIOVA Akkreditoidut avustajat Vladimír MAŇKA
Maria Marta SALLEMI Paikalliset avustajat Giovanni LA VIA
Anna SALMI Paikalliset avustajat Aldo PATRICIELLO
Per Christoffer Salomonsson Harjoittelijat Elisabetta GARDINI
Paulina Salopek Paikalliset avustajat Boris ZALA
Susanna SALOVAARA Akkreditoidut avustajat Miapetra KUMPULA-NATRI
Lina SALTIENE Paikalliset avustajat Vilija BLINKEVIČIŪTĖ
André Filipe SALVADO E MACHADO Akkreditoidut avustajat Carlos COELHO
Alessio SALVADORI Harjoittelijat Marco ZULLO
Rosario SALVATORE Akkreditoidut avustajat Andrea COZZOLINO
Angelo SALVATORI Paikalliset avustajat Antonio TAJANI
Emanuele SALVIATI Harjoittelijat Isabella ADINOLFI
Ewald SALZGER Akkreditoidut avustajat Heinz K. BECKER
Allan Tran SAM Akkreditoidut avustajat Frédérique RIES
Efstathios SAMARAS Akkreditoidut avustajat Elissavet VOZEMBERG-VRIONIDI
Maria SAMOVA Paikalliset avustajat Richard SULÍK
Ellen SAMYN Akkreditoidut avustajat Gerolf ANNEMANS
Silvia SAN MIGUEL BASTIDA Paikalliset avustajat (jäsenryhmä) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Myriam SANASI Akkreditoidut avustajat Lara COMI
Ashley Ann SANBORN Akkreditoidut avustajat Ildikó GÁLL-PELCZ
Isabel SANCHEZ DIAZ Paikalliset avustajat (jäsenryhmä) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Sonia Maria Sanchez Gomez Akkreditoidut avustajat Soledad CABEZÓN RUIZ
Esperanza SANCHEZ GONZALEZ Akkreditoidut avustajat Esteban GONZÁLEZ PONS
CARLOS HUGO SANCHEZ MARTINEZ Akkreditoidut avustajat (jäsenryhmä) Xabier BENITO ZILUAGA Tania GONZÁLEZ PEÑAS Lola SÁNCHEZ CALDENTEY Estefanía TORRES MARTÍNEZ Miguel URBÁN CRESPO
Beatriz SANCHEZ MERINO Akkreditoidut avustajat Francisco José MILLÁN MON
Leticia Sanchez Morales Paikalliset avustajat (jäsenryhmä) Xabier BENITO ZILUAGA Tania GONZÁLEZ PEÑAS Lola SÁNCHEZ CALDENTEY Estefanía TORRES MARTÍNEZ Miguel URBÁN CRESPO
Vera SANCHEZ RAMOS Paikalliset avustajat Ernest URTASUN
Javier SANCHEZ-SOMOZA MAMOLAR Paikalliset avustajat Beatriz BECERRA BASTERRECHEA
Annabelle Beatrice SANDERSON Akkreditoidut avustajat (jäsenryhmä) Jane COLLINS Mike HOOKEM
Zbigniew SANDOMIERSKI Paikalliset avustajat Jarosław KALINOWSKI
Tom SANDOR KUCHARZ Paikalliset avustajat (jäsenryhmä) Xabier BENITO ZILUAGA Tania GONZÁLEZ PEÑAS Lola SÁNCHEZ CALDENTEY Estefanía TORRES MARTÍNEZ Miguel URBÁN CRESPO
Jean-Raphael SANDRI Paikalliset avustajat Jean-François JALKH
Emanuel-Adrian SANIE Paikalliset avustajat Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Paolo Giovanni SANNA Palveluntarjoajat Renato SORU
SANDRA SANTAMARIA HERNANDEZ Paikalliset avustajat Javier COUSO PERMUY
Victor Manuel SANTANA LORENZO Akkreditoidut avustajat Daniel HANNAN
Sara Santarsiero Paikalliset avustajat Piernicola PEDICINI
Rosendo SANTIAGO PARDO Paikalliset avustajat Paloma LÓPEZ BERMEJO
Fabio SANTORO Maksun välittäjät Cécile Kashetu KYENGE Massimo PAOLUCCI
Elizabete Maria Gomes SANTOS Paikalliset avustajat Miguel VIEGAS
Elsa SANTOS Akkreditoidut avustajat Marisa MATIAS
Simone SANTOS LIMA Akkreditoidut avustajat Maria João RODRIGUES
Cristina SANTOS LOBATO Akkreditoidut avustajat Enrique CALVET CHAMBON
Sofia Alexandra SANTOS Akkreditoidut avustajat Marisa MATIAS
Sonia Carolina SANZ CID Paikalliset avustajat Ernest URTASUN
Artur SAPINSKI Paikalliset avustajat Elżbieta Katarzyna ŁUKACIJEWSKA
Uros Valentino SARAJA Akkreditoidut avustajat Davor ŠKRLEC
Veaceslav SARAMET Paikalliset avustajat Emilian PAVEL
Jussi SARAMO Paikalliset avustajat Merja KYLLÖNEN
Madalin Nicolae SARBU Paikalliset avustajat Andi CRISTEA
Raffaella SARCINELLI Palveluntarjoajat Andrea COZZOLINO
Mindaugas SARGUNAS Paikalliset avustajat Petras AUŠTREVIČIUS
Piermario Sarina Paikalliset avustajat Matteo SALVINI
Svetozar SARKANJAC Paikalliset avustajat Biljana BORZAN
SARL "Votre Service du Personnel" (V.S.P.) Maksun välittäjät José BOVÉ Yannick JADOT Eva JOLY Michèle RIVASI
SARL "Votre Service du Personnel" (V.S.P.) Maksun välittäjät (jäsenryhmä) José BOVÉ Karima DELLI Pascal DURAND Yannick JADOT Eva JOLY Michèle RIVASI
SARL ARRAOU ET ASSOCIES Maksun välittäjät Sylvie GOULARD
SARL AS.C "ASSISTANCE SERVICE POINT CONSEIL" Maksun välittäjät Karima DELLI Pascal DURAND
SARL CLAIRE Maksun välittäjät Louis-Joseph MANSCOUR
SARL JC TACAIL Maksun välittäjät Sophie MONTEL Florian PHILIPPOT
SARL Le Gall & Meheust Maksun välittäjät Alain CADEC
SARL SAGECOM Maksun välittäjät Marc JOULAUD
SARL TURBEZ LENGLART Maksun välittäjät Tokia SAÏFI
Rocco SARLI Akkreditoidut avustajat Raffaele FITTO
Ioannis Sarmatzis Maksun välittäjät Kostadinka KUNEVA
Aleix SARRI CAMARGO Akkreditoidut avustajat Ramon TREMOSA i BALCELLS
SAS HANS et ASSOCIES Maksun välittäjät Jean-Luc SCHAFFHAUSER
Antonia SASTRE LLOMPART Paikalliset avustajat (jäsenryhmä) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Borja Salvador SASTRE MATA Akkreditoidut avustajat Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ
Yulia SATIROVA Akkreditoidut avustajat Tatjana ŽDANOKA
Vitalijus SATKEVICIUS Paikalliset avustajat Algirdas SAUDARGAS
Uwe SATTLER Palveluntarjoajat Helmut SCHOLZ
Giulio SATURNINI Paikalliset avustajat Nicola DANTI
Katharina SAUER Paikalliset avustajat Christian EHLER
Clement SAVA Paikalliset avustajat Laurenţiu REBEGA
Roya SAVADKOUHI Akkreditoidut avustajat Herbert REUL
Raimondas SAVICKAS Paikalliset avustajat Petras AUŠTREVIČIUS
Ioannis SAVVAKIS Paikalliset avustajat Lampros FOUNTOULIS
SAVVIDES AUDIT LIMITED Maksun välittäjät Eleni THEOCHAROUS
Fatima Ezzahra SBAII Harjoittelijat Tiziana BEGHIN
Massimo SBLENDORIO Akkreditoidut avustajat Edouard FERRAND
SC ALL&MY CONSULTING SRL Maksun välittäjät Mircea DIACONU
SC CONSULTA CARPATICA SRL Maksun välittäjät Csaba SÓGOR
SC CONTFIN NA SRL Maksun välittäjät Cătălin Sorin IVAN
SC CREATIVE BLUEPRINT SRL Palveluntarjoajat Victor NEGRESCU
SC EUROCONS SRL Palveluntarjoajat Viorica DĂNCILĂ
SC EXPERT SOLUTIONS COMPANY Maksun välittäjät Victor BOŞTINARU Andi CRISTEA Sorin MOISĂ
SC INCON EXPERT SRL Maksun välittäjät Laurenţiu REBEGA
SC MARIA FIN EXPERT SRL Maksun välittäjät Norica NICOLAI
SC SLABACU SRL Maksun välittäjät Cristian-Silviu BUŞOI Mihai ŢURCANU
SC SOTER SRL Maksun välittäjät Monica MACOVEI Cristian Dan PREDA Traian UNGUREANU
Fulvio SCABBIA Akkreditoidut avustajat Silvia COSTA
Federico SCARAMUCCI Paikalliset avustajat David-Maria SASSOLI
Giulia SCARAMUZZINO Harjoittelijat Stefano MAULLU
Beatrice SCARDI BARDUCCI Akkreditoidut avustajat Fabio Massimo CASTALDO
Mario SCARPELLINI Akkreditoidut avustajat Mara BIZZOTTO
Luca SCARPIELLO Akkreditoidut avustajat Eleonora FORENZA
Valerija SCERBINA Paikalliset avustajat Valdemar TOMAŠEVSKI
Josef SCHACHTNER Paikalliset avustajat Manfred WEBER
Enrico Wolfgang SCHAEFER Akkreditoidut avustajat Martina WERNER
Judith SCHAEFER Paikalliset avustajat Maria NOICHL
Christian Schafer Paikalliset avustajat Ulrike TREBESIUS
Liza Elaine SCHÄFER Akkreditoidut avustajat Dieter-Lebrecht KOCH
Marek SCHALLER Akkreditoidut avustajat Susanne MELIOR
Angelika SCHARTEL HOLZBAUER Paikalliset avustajat Maria NOICHL
Christian SCHEEFF Harjoittelijat Martin SONNEBORN
Caroline SCHEER Paikalliset avustajat Constanze KREHL
Hendrik SCHEEWEL Paikalliset avustajat Sven SCHULZE
FELIX SCHEIBE Akkreditoidut avustajat Ulrike TREBESIUS
Bernadette SCHEMMICK Akkreditoidut avustajat Angelika NIEBLER
Torben Schenk Akkreditoidut avustajat Udo BULLMANN
Iryna SCHERBINA Harjoittelijat Ulrike RODUST
Robert SCHICHL Akkreditoidut avustajat Claudia SCHMIDT
Wolfram SCHIDLO Paikalliset avustajat Albert DESS
Andrea SCHIERBAUM Akkreditoidut avustajat Renate SOMMER
Alexander SCHIERHORN Palveluntarjoajat Arne LIETZ
Ingo SCHIERMEYER Akkreditoidut avustajat Norbert NEUSER
Benjamin SCHIFFNER Paikalliset avustajat Martin SONNEBORN
Mario SCHIFINO Paikalliset avustajat Gianni PITTELLA
Markus SCHILDKNECHT Paikalliset avustajat Rainer WIELAND
Lars SCHILLBERG Paikalliset avustajat Godelieve QUISTHOUDT-ROWOHL
Chris SCHILLER Harjoittelijat Martin SONNEBORN
Christian SCHIMANG Akkreditoidut avustajat Renate SOMMER
Miriam SCHIMANNEK Paikalliset avustajat Markus PIEPER
Mathias SCHINDLER Paikalliset avustajat Julia REDA
Anna SCHLAG Akkreditoidut avustajat Sven SCHULZE
SCHLEBUSCH Maksun välittäjät Renate SOMMER
Gerrit SCHLOMACH Akkreditoidut avustajat Michael GAHLER
Maria SCHMALZL Paikalliset avustajat Albert DESS
Philipp SCHMID Paikalliset avustajat Markus FERBER
Simon SCHMID Paikalliset avustajat Alexander Graf LAMBSDORFF
Christian Schmidt Paikalliset avustajat Udo VOIGT
Rosmarie Schmidt Maksun välittäjät Hermann WINKLER
Kerstin SCHMITZ Paikalliset avustajat Dietmar KÖSTER
Stefan SCHMITZ Akkreditoidut avustajat Werner LANGEN
Karl SCHMUTZ Paikalliset avustajat Harald VILIMSKY
SCHNAUDER & PARTNER GMBH Palveluntarjoajat Paul RÜBIG
Schneider + Partner Maksun välittäjät Cornelia ERNST
Bernd SCHNEIDER Akkreditoidut avustajat Helmut SCHOLZ
Frederic SCHNEIDER Paikalliset avustajat Udo BULLMANN
Jana Louise SCHNEIDER Akkreditoidut avustajat Andreas SCHWAB
Melani SCHNEIDER Paikalliset avustajat Marcus PRETZELL
Susan SCHNEIDER Akkreditoidut avustajat Michael THEURER
SCHNEKENBURGER STEUERBERATUNGSGESMBH Maksun välittäjät Norbert LINS
Soeren SCHOENBECK Paikalliset avustajat (jäsenryhmä) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Moritz SCHÖLLAUF Akkreditoidut avustajat Othmar KARAS
Olav Teofilus SCHOLTEN Akkreditoidut avustajat Esther de LANGE
HANS JOACHIM SCHOMEHL Paikalliset avustajat Birgit COLLIN-LANGEN
Mila SCHON Harjoittelijat Manfred WEBER
Oriane SCHOONBROODT Akkreditoidut avustajat Frédérique RIES
STEVEN SCHOTTE Akkreditoidut avustajat (jäsenryhmä) Agnes JONGERIUS Kati PIRI Paul TANG
Christof SCHRADE Paikalliset avustajat Maria HEUBUCH
Karin SCHRAPPE Paikalliset avustajat Gabriele ZIMMER
Wioletta SCHREIBER Paikalliset avustajat Kosma ZŁOTOWSKI
Peter SCHROEDER Palveluntarjoajat Michael THEURER
Monika SCHUBERT-JUNG Akkreditoidut avustajat Norbert NEUSER
Henning SCHUCHNER Akkreditoidut avustajat Susanne MELIOR
LISA SCHUELLER Akkreditoidut avustajat Werner LANGEN
Nicole SCHULLER Palveluntarjoajat Manfred WEBER
Bianca SCHULZ Paikalliset avustajat Peter JAHR
Anna SCHUPEK Paikalliset avustajat Bernd KÖLMEL
Matthijs Jimme SCHUSSLER Akkreditoidut avustajat Wim van de CAMP
Oliver Laurent Peter SCHUSTER Akkreditoidut avustajat Othmar KARAS
Rainer SCHUTT Paikalliset avustajat Udo VOIGT
Nora SCHÜTTPELZ Akkreditoidut avustajat Martina MICHELS
Tobias SCHWAB Paikalliset avustajat Sven SCHULZE
Elodie Gwladys Estelle SCHWANDER Akkreditoidut avustajat Emmanuel MAUREL
Agnieszka SCHWARZ Akkreditoidut avustajat Elżbieta Katarzyna ŁUKACIJEWSKA
Eva Simone SCHWARZ Harjoittelijat Miroslav POCHE
Ute SCHWEIGKOFLER Paikalliset avustajat Herbert DORFMANN
Karel SCHWEITZER Palveluntarjoajat Miroslav POCHE
Florian SCHWENDINGER Akkreditoidut avustajat Paul RÜBIG
Andreas SCHWENK Harjoittelijat Gesine MEISSNER
Valentina SCIACCA Paikalliset avustajat Giovanni LA VIA
Angelito SCIBERRAS Paikalliset avustajat David CASA
Antonella SCIOLA Akkreditoidut avustajat Salvatore CICU
Carmela SCIRE Akkreditoidut avustajat Giovanni LA VIA
Riccardo SCIUTO Akkreditoidut avustajat Marco AFFRONTE
Eileen Maria SCOLLAN Akkreditoidut avustajat (jäsenryhmä) Martina ANDERSON Lynn BOYLAN Matt CARTHY Liadh NÍ RIADA
Andreea SCRIPCARU Akkreditoidut avustajat Daniel BUDA
SCRIPTAE SARL Maksun välittäjät Maurice PONGA
SDRUZHENIE GLASOVE Palveluntarjoajat Sergei STANISHEV
SEA SRL Schetini Domenico Maksun välittäjät Mario BORGHEZIO
IVO SEBESTIK Akkreditoidut avustajat Jan KELLER
Carol SEBESTYEN Paikalliset avustajat Traian UNGUREANU
SEEC, SOCIEDADE DE ESTUDOS ECONOMICOS Maksun välittäjät Francisco ASSIS
Lorenzo SEGARIZZI Paikalliset avustajat Stefano MAULLU
Juan Manuel SEGARRA MUCIENTES Paikalliset avustajat Florent MARCELLESI
Fredrik SEGERFELDT Paikalliset avustajat Gunnar HÖKMARK
Meris SEHOVIC Akkreditoidut avustajat Claude TURMES
Christopher Seidemann Paikalliset avustajat Marcus PRETZELL
Erica SEIDITA Akkreditoidut avustajat (jäsenryhmä) David BORRELLI Dario TAMBURRANO
Josef SEIFERT Palveluntarjoajat Tomáš ZDECHOVSKÝ
Ulrike SEIFERT Paikalliset avustajat Barbara LOCHBIHLER
SELAS MILLET - DE LANTIVY Palveluntarjoajat Aymeric CHAUPRADE
Cristina-Mihaela SEMANARU Akkreditoidut avustajat Ramona Nicole MĂNESCU
Tijana SEMRIN Harjoittelijat Biljana BORZAN
Chaminda SENEVIRATNE Akkreditoidut avustajat Derek VAUGHAN
Antonio SEOLLO Harjoittelijat Salvatore Domenico POGLIESE
Laurin SEPOETRO Akkreditoidut avustajat Ismail ERTUG
Daria SERANI Akkreditoidut avustajat Patrizia TOIA
Iulian-Marian SERBAN Paikalliset avustajat Dan NICA
Alexandru SERPE Akkreditoidut avustajat Norica NICOLAI
Jeremy Serrano Paikalliset avustajat Joëlle MÉLIN
Mantas SERVA Paikalliset avustajat Laima Liucija ANDRIKIENĖ
Servizi A.C.A S.R.L Maksun välittäjät Alberto CIRIO
Ivan SESAR Harjoittelijat Željana ZOVKO
Nina SESTERNIKOVA Paikalliset avustajat Rolandas PAKSAS
Liga SESTULE Paikalliset avustajat Inese VAIDERE
André SEUBERT Akkreditoidut avustajat Gabriele ZIMMER
Juraj SEVELLA Akkreditoidut avustajat Eduard KUKAN
Federico SEVERINO VITANTONIO Paikalliset avustajat (jäsenryhmä) Xabier BENITO ZILUAGA Tania GONZÁLEZ PEÑAS Lola SÁNCHEZ CALDENTEY Estefanía TORRES MARTÍNEZ Miguel URBÁN CRESPO
Maria Luisa SEVILLA ANDRADA Akkreditoidut avustajat Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA
Iwona SEWERYN Paikalliset avustajat Czesław Adam SIEKIERSKI
Kirsten SEYFARTH Palveluntarjoajat Dieter-Lebrecht KOCH
Antonios SFAKIOTAKIS Akkreditoidut avustajat Anneli JÄÄTTEENMÄKI
TOMMASO SGARRO Paikalliset avustajat Elena GENTILE
Santa SGROI Paikalliset avustajat Giovanni LA VIA
Eloise SHAVELAR Paikalliset avustajat Keith TAYLOR
Rachel SHEPPARD Akkreditoidut avustajat Jean LAMBERT
Ian SHERWOOD Paikalliset avustajat Vicky FORD
Slavena SHEYTANOVA Paikalliset avustajat Mariya GABRIEL
Reneta SHIPKOVA Akkreditoidut avustajat Vladimir URUTCHEV
Angel SHOPOV Paikalliset avustajat Momchil NEKOV
SIA AUDITORFIRMA BALTSCANDIA A Maksun välittäjät Andrejs MAMIKINS
SIA AUDITORSABIEDRIBA "VISA VERTE" Maksun välittäjät Krišjānis KARIŅŠ
SIA AVERTI R Palveluntarjoajat Tatjana ŽDANOKA
SIA CONTEX Palveluntarjoajat Roberts ZĪLE
SIA GUILTY Palveluntarjoajat Krišjānis KARIŅŠ
SIA PLD Palveluntarjoajat Sandra KALNIETE
SIA REPUTE Palveluntarjoajat Artis PABRIKS
SIA SKDS Palveluntarjoajat Krišjānis KARIŅŠ
Nikolaos SIADIMAS Harjoittelijat Elissavet VOZEMBERG-VRIONIDI
Nina SICHLER Paikalliset avustajat Ismail ERTUG
Zora SIEBERT Akkreditoidut avustajat Jan Philipp ALBRECHT
Grzegorz SIEMAKOWICZ Palveluntarjoajat Krzysztof HETMAN
Aleksander SIEMASZKO Akkreditoidut avustajat Jacek SARYUSZ-WOLSKI
Maciej SIERANT Paikalliset avustajat Stanisław ŻÓŁTEK
Stefanie SIFFT Akkreditoidut avustajat Ska KELLER
Dario SIGGIA Akkreditoidut avustajat Giovanni LA VIA
SIGMA INTERNATIONAL LTD SP.Z.O.O. Palveluntarjoajat Bogusław LIBERADZKI
SIGMAGEST Maksun välittäjät Stefano MAULLU
Christian SIGWARTH Paikalliset avustajat Daniel CASPARY
Marta SIKORSKA Paikalliset avustajat Andrzej GRZYB
Tomas Sileika Paikalliset avustajat Vilija BLINKEVIČIŪTĖ
SILLYCAT PRODUCTIONS Palveluntarjoajat Renate WEBER
Bernd Silter Paikalliset avustajat Arne GERICKE
Cristiano SILVESTRINI Maksun välittäjät Barbara SPINELLI
Jiri Simak Paikalliset avustajat Stanislav POLČÁK
Michal SIMECKA Paikalliset avustajat Boris ZALA
Silvia SIMEKOVA Paikalliset avustajat Richard SULÍK
Lucia SIMEONE Paikalliset avustajat Fulvio MARTUSCIELLO
Arcangelo SIMIOLI Akkreditoidut avustajat Simona BONAFÈ
SIMMERMANN IB OU Palveluntarjoajat Urmas PAET
David SIMON Harjoittelijat Andrea BOCSKOR
Nicholas SIMONCINI Akkreditoidut avustajat Amjad BASHIR
Milk Havgaard SIMONSEN Paikalliset avustajat Rina Ronja KARI
SIMPSON AND CO ACCOUNTANTS LTD Maksun välittäjät Roger HELMER Emma McCLARKIN Margot PARKER
Elisabeth May SIMPSON Paikalliset avustajat Ian HUDGHTON
Jaroslav SIMUNIC Paikalliset avustajat Eduard KUKAN
Veronika SIMUNICOVA Paikalliset avustajat Eduard KUKAN
Johannes SINEMUS Paikalliset avustajat Georg MAYER
Katja Singerer Paikalliset avustajat Albert DESS
Vytautas SINICA Paikalliset avustajat Algirdas SAUDARGAS
Sabina Sinjerean Harjoittelijat Cristian Dan PREDA
Tijn SINKE Harjoittelijat Paul TANG
Ieva SINKEVICIUTE Akkreditoidut avustajat Petras AUŠTREVIČIUS
Alexandros SIOUTIS Palveluntarjoajat Sofia SAKORAFA
Richard SIPOS Paikalliset avustajat Zoltán BALCZÓ
Nicola Sirchia Palveluntarjoajat Alberto CIRIO
Natalja SISOJEVA Akkreditoidut avustajat Andrejs MAMIKINS
SISTEMA OPERATIVO FISCAL, S.L. Maksun välittäjät Paloma LÓPEZ BERMEJO Maria Lidia SENRA RODRÍGUEZ Ángela VALLINA
Janina Mirela SITARU Akkreditoidut avustajat Victor NEGRESCU
Przemyslaw Sitek Paikalliset avustajat Agnieszka KOZŁOWSKA-RAJEWICZ
Daniel SJOBERG Akkreditoidut avustajat Cecilia WIKSTRÖM
Milos SKACEL Palveluntarjoajat Kateřina KONEČNÁ
Marcela SKACELOVA Paikalliset avustajat Olga SEHNALOVÁ
Niels SKAERBAEK Akkreditoidut avustajat (jäsenryhmä) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Vit SKALA Palveluntarjoajat Michaela ŠOJDROVÁ
Michail SKARAMAGKAS Akkreditoidut avustajat Dimitrios PAPADIMOULIS
Laura SKIELAITE-TISKEVICIENE Paikalliset avustajat Valentinas MAZURONIS
Velga SKINKE Paikalliset avustajat Inese VAIDERE
Mariusz SKOCZEK Paikalliset avustajat Kosma ZŁOTOWSKI
Lukasz SKORA Paikalliset avustajat Stanisław ŻÓŁTEK
Paulina SKORUPA Akkreditoidut avustajat Agnieszka KOZŁOWSKA-RAJEWICZ
Vasiliki SKOURAKI Paikalliset avustajat Konstantinos PAPADAKIS
Aikaterini SKOUTARA Harjoittelijat Notis MARIAS
Mie SKOVLUND Akkreditoidut avustajat Morten LØKKEGAARD
Victoria SKOWRONEK Paikalliset avustajat Jane COLLINS Mike HOOKEM
Magda SKOWRONSKA Paikalliset avustajat Anna Elżbieta FOTYGA
Petra SKRINJAR Akkreditoidut avustajat Milan ZVER
Kristof SLAGMULDER Paikalliset avustajat Gerolf ANNEMANS
Pavla SLAHUNKOVA Paikalliset avustajat Kateřina KONEČNÁ
Kacper SLEDZIEJOWSKI Harjoittelijat Agnieszka KOZŁOWSKA-RAJEWICZ
Nerijus SLEPETYS Paikalliset avustajat Algirdas SAUDARGAS
Kazimierz SLOBODA Paikalliset avustajat Krzysztof HETMAN
Iwona SLOTA Akkreditoidut avustajat Elżbieta Katarzyna ŁUKACIJEWSKA
Joanna SLOTA Palveluntarjoajat Elżbieta Katarzyna ŁUKACIJEWSKA
Izydora SMAKULSKA Palveluntarjoajat Krystyna ŁYBACKA
Smart Data Solutions Kft Palveluntarjoajat Csaba MOLNÁR Péter NIEDERMÜLLER
SMARTBE PRODUCTIONS ASSOCIEES ASBL Palveluntarjoajat Jan OLBRYCHT
Anna SMEHILOVA Paikalliset avustajat Jana ŽITŇANSKÁ
Jan SMETANA Palveluntarjoajat Jiří POSPÍŠIL
Radim SMETKA Akkreditoidut avustajat Petr MACH
Sander SMIT Akkreditoidut avustajat Annie SCHREIJER-PIERIK
Stephanie Smit Paikalliset avustajat Annie SCHREIJER-PIERIK
Helen Louise SMITH Paikalliset avustajat Paul NUTTALL
Peter Philip SMITH Paikalliset avustajat Tim AKER
Tristan SMITH Paikalliset avustajat Jean LAMBERT
Emir SMITH-DUFF Paikalliset avustajat Mairead McGUINNESS
Zita SMOLENOVA Maksun välittäjät Miroslav MIKOLÁŠIK
Jerzy SMOLICHA Paikalliset avustajat Jan OLBRYCHT
Robert SMOLINSKI Paikalliset avustajat Jerzy BUZEK
Matthew James SMYTH Paikalliset avustajat Theresa GRIFFIN
Jakub SNAKOWSKI Paikalliset avustajat Adam GIEREK
Krzysztof SNAKOWSKI Paikalliset avustajat Adam GIEREK
Ruta SNEIDERE Maksun välittäjät Inese VAIDERE
Paulus Adrianus SNEIJDER Akkreditoidut avustajat (jäsenryhmä) Agnes JONGERIUS Kati PIRI Paul TANG
Laurentiu-Adrian Soare Paikalliset avustajat Claudia ȚAPARDEL
Mircea SOARE Akkreditoidut avustajat Damian DRĂGHICI
Simona Raluca SOARE Akkreditoidut avustajat Ioan Mircea PAŞCU
Katarzyna Anna SOBIERAJ Akkreditoidut avustajat Bogdan Andrzej ZDROJEWSKI
Renata Sobieska Paikalliset avustajat Valdemar TOMAŠEVSKI
Michal SOBKOWICZ Paikalliset avustajat Krzysztof HETMAN
Agnieszka Izabela SOBOLEWSKA-MACY Akkreditoidut avustajat Urszula KRUPA
Jan SOCHOREK Akkreditoidut avustajat Evžen TOŠENOVSKÝ
SOCIAAL SECRETARIAAT EASYPAY Maksun välittäjät Louis MICHEL
SOCIETE D'AUDIT ET D'EXPERTISE Maksun välittäjät Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Natalia SOCZO Akkreditoidut avustajat András GYÜRK
Petra Birgitta SODERQVIST Akkreditoidut avustajat (jäsenryhmä) Jytte GUTELAND Anna HEDH Olle LUDVIGSSON Jens NILSSON Marita ULVSKOG
Sara SODERSTROM Harjoittelijat Jakop DALUNDE
SOFIDEEC SA Maksun välittäjät Jean-Luc MÉLENCHON
SOGEXCO Maksun välittäjät Jean-Paul DENANOT
Sophie-Isabel SOHM Akkreditoidut avustajat Bernd KÖLMEL
Petr SOKOL Akkreditoidut avustajat Jiří POSPÍŠIL
Bogdan SOKOLEK Paikalliset avustajat Jarosław WAŁĘSA
Juris SOKOLOVSKIS Akkreditoidut avustajat Andrejs MAMIKINS
Urszula SOKOLOWSKA Akkreditoidut avustajat Afzal KHAN
Marina SOLA GARCIA Harjoittelijat Inés AYALA SENDER
SOLVE CONSULTING S.R.L. Palveluntarjoajat Cristian-Silviu BUŞOI
Andras Janos SOLYMOSI Harjoittelijat Ildikó GÁLL-PELCZ
Martine Deogratias SOMBELA Harjoittelijat Alberto CIRIO
Stefan Marek SOMLA Paikalliset avustajat Zbigniew KUŹMIUK
Jan SOMMER Palveluntarjoajat Maria HEUBUCH
Caroline SOMNITZ Akkreditoidut avustajat Udo BULLMANN
Concetta SORAGNESE Paikalliset avustajat Barbara MATERA
Michele SORAGNESE Paikalliset avustajat Barbara MATERA
SORS OOD Palveluntarjoajat Momchil NEKOV
Aleksejs SOSNOVSKIS Paikalliset avustajat Andrejs MAMIKINS
SOSP Palveluntarjoajat Hannu TAKKULA
Radoslav SOTH Akkreditoidut avustajat Younous OMARJEE
Sotira SOTIRIOU Paikalliset avustajat Neoklis SYLIKIOTIS
Domingo Soudais Paikalliset avustajat Franck PROUST
Ales SOUKUP Akkreditoidut avustajat Jaromír KOHLÍČEK
Laure Marie SOURDEAU DE BEAUREGARD Akkreditoidut avustajat Arnaud DANJEAN
ANDREAS FLORIAN SOWA Akkreditoidut avustajat Jakob von WEIZSÄCKER
Paulina SOWA Paikalliset avustajat Elżbieta Katarzyna ŁUKACIJEWSKA
Agnieszka SOWINSKA Paikalliset avustajat Jadwiga WIŚNIEWSKA
Kenan SOYLER Paikalliset avustajat Hugues BAYET
SOZIETAT WARKEN UND PARTNER Maksun välittäjät Dieter-Lebrecht KOCH
Alessandro SPADANO Akkreditoidut avustajat Daniela AIUTO
Genislav SPAKOVSKI Paikalliset avustajat Valdemar TOMAŠEVSKI
Andrea SPALLAROSSA Paikalliset avustajat Stefano MAULLU
Tomasz SPANNBAUER Paikalliset avustajat Ryszard Antoni LEGUTKO
Hannah SPARK Paikalliset avustajat Afzal KHAN
Bruno SPEECKAERT Paikalliset avustajat Gilles PARGNEAUX
Jana SPEKHORSTOVA Paikalliset avustajat Jaromír ŠTĚTINA
Mark Edward SPENCER-SCRAGG Paikalliset avustajat Theresa GRIFFIN
Fabian SPERKA Harjoittelijat Jakob von WEIZSÄCKER
Dorothée Agnès Marie SPIES Akkreditoidut avustajat Markus FERBER
Massimo SPIGOLA Paikalliset avustajat Paolo DE CASTRO
Luke David SPILLMAN Paikalliset avustajat Tim AKER
SPIN DOCTORS Palveluntarjoajat Francisco ASSIS
Luigi SPINELLI Maksun välittäjät Lorenzo CESA
Marius SPINNER Akkreditoidut avustajat Ulrike RODUST
Andrea SPINOSO Akkreditoidut avustajat Lorenzo CESA
Sorina-Adelina SPIRESCU COPAE Akkreditoidut avustajat Cătălin Sorin IVAN
Florentin-Ovidiu SPIRESCU Akkreditoidut avustajat Victor NEGRESCU
Antonio SPISSU Akkreditoidut avustajat Renato SORU
Nikhail Karl SPITERI Paikalliset avustajat Miriam DALLI
Sven SPITZNER Paikalliset avustajat Bernd KÖLMEL
Barbara SPOCINSKA Paikalliset avustajat Zbigniew KUŹMIUK
Sandra SPOLJAR Harjoittelijat Marijana PETIR
JOANNA SPRACKETT Akkreditoidut avustajat Keith TAYLOR
Julien SPREMOLLA Akkreditoidut avustajat Giulia MOI
Luke SPRINGTHORPE Palveluntarjoajat Syed KAMALL
Andreas Spyropoulos Akkreditoidut avustajat Nikos ANDROULAKIS
Laila SRAIRI Harjoittelijat Gilles PARGNEAUX
Mladen SRBINOSKI Palveluntarjoajat Andrey KOVATCHEV
SSE-ENTRAIDE SECRET.SOCIAL Maksun välittäjät Mark DEMESMAEKER Sander LOONES Frédérique RIES Anneleen VAN BOSSUYT
Peter STACH Akkreditoidut avustajat Anna ZÁBORSKÁ
Alicja STACHURSKA Paikalliset avustajat Julia PITERA
Kathryn Adele STACK Akkreditoidut avustajat Richard ASHWORTH
Eleni Stagkouraki Harjoittelijat Giorgos GRAMMATIKAKIS
Johanna Alida STALENHOEF Akkreditoidut avustajat (jäsenryhmä) Gerben-Jan GERBRANDY Sophia in 't VELD Matthijs van MILTENBURG Marietje SCHAAKE
Konstantina STAMATARA Harjoittelijat Lefteris CHRISTOFOROU
Claudia - Raluca STAMATESCU Paikalliset avustajat Victor NEGRESCU
Alexander STANCHEV Akkreditoidut avustajat Iliana IOTOVA
Nataliya STANCHEVA Akkreditoidut avustajat Svetoslav Hristov MALINOV
Cristina STANCULESCU Akkreditoidut avustajat Cristian Dan PREDA
STANDARD NEWS Palveluntarjoajat Sergei STANISHEV
Per Erik STANGE Akkreditoidut avustajat Christofer FJELLNER
Dariusz Stanicki Palveluntarjoajat Anna Elżbieta FOTYGA
Michal STANISZEWSKI Paikalliset avustajat Jerzy BUZEK
Vidmantas STANIULIS Paikalliset avustajat Rolandas PAKSAS
Ieva STANIULYTE Akkreditoidut avustajat Laima Liucija ANDRIKIENĖ
Audrius STANKEVICIUS Paikalliset avustajat Bronis ROPĖ
Agne STANKUNIENE Paikalliset avustajat Petras AUŠTREVIČIUS
Arne STANNECK Akkreditoidut avustajat Ulrike TREBESIUS
Damjan STANONIK Akkreditoidut avustajat Ivo VAJGL
Miriana STANTCHEVA Akkreditoidut avustajat Louis ALIOT
Maya STANULOVA Akkreditoidut avustajat Emil RADEV
Cora STARK (ex SIEBER) Paikalliset avustajat Michael THEURER
Yvonne Susann STARKE Paikalliset avustajat Udo VOIGT
Klara STAROSTOVA Akkreditoidut avustajat Jiří MAŠTÁLKA
EFSTATHIOS STASINOS Paikalliset avustajat Kostas CHRYSOGONOS
Marta STASIOWSKA Paikalliset avustajat Stanisław OŻÓG
STATUS ASESORES CONSULTORES sl Maksun välittäjät Florent MARCELLESI
Maria Stavrou Paikalliset avustajat Lefteris CHRISTOFOROU
STB KRAUTHAUSEN HERBERT Maksun välittäjät Martin SCHULZ
Malte STECKMEISTER Palveluntarjoajat Reimer BÖGE
Anna STECZKOWSKA Paikalliset avustajat Zbigniew KUŹMIUK
Jeroen STEEMAN Akkreditoidut avustajat (jäsenryhmä) Bas EICKHOUT Judith SARGENTINI
Andreea-Nicoleta STEFAN Akkreditoidut avustajat Maria GRAPINI
Marek Stefan Paikalliset avustajat Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Marian STEFAN Paikalliset avustajat Andi CRISTEA
Ewelina STEFANIAK Paikalliset avustajat Beata GOSIEWSKA
Marijan Stefanko Paikalliset avustajat Marijana PETIR
Kiril Ninov STEFANOV Akkreditoidut avustajat Nedzhmi ALI
Ioanna STEFATOU Akkreditoidut avustajat Maria SPYRAKI
Karsten STEFFEN Paikalliset avustajat Helmut SCHOLZ
Marina STEFOU Akkreditoidut avustajat Georgios KYRTSOS
Jiri STEG Paikalliset avustajat Jan KELLER
Florian STEIN Akkreditoidut avustajat Udo VOIGT
Andreas STEINDL Paikalliset avustajat Franz OBERMAYR
Theresa STEINWENDER Harjoittelijat Eugen FREUND
Willem STEKETEE Akkreditoidut avustajat Marietje SCHAAKE
Sanita STELPE-SEGLINA Paikalliset avustajat Inese VAIDERE
Kamil Stempak Paikalliset avustajat Bogdan Brunon WENTA
Paul-Catalin STENCOANE Paikalliset avustajat Siegfried MUREŞAN
Hanna STENEGREN Akkreditoidut avustajat Fredrick FEDERLEY
Florin STEOPAN Paikalliset avustajat Daniel BUDA
Elyn STEPHENS Paikalliset avustajat Jill EVANS
STEPHENSON SMART Maksun välittäjät John Stuart AGNEW Tim AKER Jonathan ARNOTT Janice ATKINSON David CAMPBELL BANNERMAN Patrick O'FLYNN Glenis WILLMOTT
STEPHENSON SMART Maksun välittäjät (jäsenryhmä) John Stuart AGNEW Tim AKER Patrick O'FLYNN
Marek STERNALSKI Paikalliset avustajat Agnieszka KOZŁOWSKA-RAJEWICZ
STEUERBERATER BREITMEIER ARMIN Maksun välittäjät Burkhard BALZ
Peter STEVEN Akkreditoidut avustajat Reimer BÖGE
Jean-Marie STEVENS Paikalliset avustajat Marc TARABELLA
Laura STEVENSON (ex NORMAN) Paikalliset avustajat Emma McCLARKIN
Emily Iona STEWART Akkreditoidut avustajat Seb DANCE
Niall Malcolm STEWART Paikalliset avustajat David CAMPBELL BANNERMAN
Nadja STHAMER Paikalliset avustajat Constanze KREHL
Oronzo Sticchi Palveluntarjoajat Raffaele FITTO
Florian STICHNOTH Harjoittelijat Burkhard BALZ
STICHTING 2 de kamer FRACTIE PVDA Maksun välittäjät (jäsenryhmä) Agnes JONGERIUS Kati PIRI Paul TANG
Torben STIENE Harjoittelijat Dietmar KÖSTER
Branka STJEPANOVIC Akkreditoidut avustajat Jozo RADOŠ
Christina STOBER Akkreditoidut avustajat Barbara LOCHBIHLER
Heike STOECKEL Paikalliset avustajat Karl-Heinz FLORENZ
Alexandru STOIAN Palveluntarjoajat Theodor Dumitru STOLOJAN
Svetlana STOILOVA Harjoittelijat Eva PAUNOVA
Deborah STOKES Paikalliset avustajat Louise BOURS Paul NUTTALL
Elzbieta STOKOWY Akkreditoidut avustajat Bolesław G. PIECHA
Adam STOKSIK Paikalliset avustajat Czesław Adam SIEKIERSKI
Piotr STOLECKI Paikalliset avustajat Róża Gräfin von THUN UND HOHENSTEIN
Malina STOMPEL Akkreditoidut avustajat Adam GIEREK
Rachel STONE Paikalliset avustajat Syed KAMALL
Anne STOPPEL Harjoittelijat Thomas MANN
Juliane STORK Akkreditoidut avustajat Daniel CASPARY
Louisa STORMER Harjoittelijat Albert DESS
STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE INICJATYW SAMORZADOWYC Palveluntarjoajat Mirosław PIOTROWSKI
Dimitar STOYANOV Paikalliset avustajat Vladimir URUTCHEV
RUMEN STOYANOV Paikalliset avustajat Eva PAUNOVA
Estel STOYANOVA Paikalliset avustajat Vladimir URUTCHEV
Milena STOYANOVA Paikalliset avustajat Sergei STANISHEV
Rumyana STOYANOVA Paikalliset avustajat Andrey NOVAKOV
MARIE STRACENSKA Paikalliset avustajat Richard SULÍK
Walter STRACK Paikalliset avustajat Ulrike TREBESIUS
Helena STRANDBERG-LUTHI Akkreditoidut avustajat (jäsenryhmä) Jytte GUTELAND Anna HEDH Olle LUDVIGSSON Jens NILSSON Marita ULVSKOG
STRATILA I.SERBAN-CEZAR INTREPRINDERE INDIVIDUALA Palveluntarjoajat Norica NICOLAI
Andreas STRAUCH Paikalliset avustajat Bernd LANGE
Karlis STRODS Paikalliset avustajat Iveta GRIGULE
Stefan Friedrich STROHMAIER Akkreditoidut avustajat Barbara KAPPEL
Alexandra STROMBACK Harjoittelijat Christofer FJELLNER
Ramona-Victoria STRUGARIU Akkreditoidut avustajat Monica MACOVEI
Julia STRUNK Akkreditoidut avustajat Rainer WIELAND
Krzysztof Jakub STRUS Akkreditoidut avustajat Stanisław ŻÓŁTEK
Michael STRUVE Akkreditoidut avustajat Constance LE GRIP
STUDIO ASSOCIATO ARCHITETTURA ELIA GIANCOTTI Palveluntarjoajat Curzio MALTESE
STUDIO ASSOCIATO DURANTE Maksun välittäjät David BORRELLI Fabio Massimo CASTALDO Piernicola PEDICINI
STUDIO COMETA Maksun välittäjät Daniele VIOTTI
STUDIO PIERRO&ASSOCIATI Maksun välittäjät Goffredo Maria BETTINI David-Maria SASSOLI
STUDIO PREVERIN LOVECCHIO E ASSOCIATI Maksun välittäjät Elena GENTILE
STUDIO TWELVE Palveluntarjoajat Victor NEGRESCU
Anne-Rieke STUHLMANN Akkreditoidut avustajat Knut FLECKENSTEIN
Martin STUK Paikalliset avustajat Branislav ŠKRIPEK
Katarina Stukova Palveluntarjoajat Branislav ŠKRIPEK
Emilia STYLIANOU Paikalliset avustajat Eleni THEOCHAROUS
SIMONA SUARDI Akkreditoidut avustajat Dario TAMBURRANO
Orestes Jacobo SUAREZ ANTON Akkreditoidut avustajat José BLANCO LÓPEZ
Marc SUAREZ ROVIRA Paikalliset avustajat Ernest MARAGALL
Mariusz Jozef SUCHECKI Akkreditoidut avustajat Jarosław KALINOWSKI
Piotr SUCHORSKI Paikalliset avustajat Czesław HOC
Valentina SUCIC Paikalliset avustajat (jäsenryhmä) Ivana MALETIĆ Dubravka ŠUICA
Peter SUHEL Akkreditoidut avustajat Milan ZVER
Kaloyan SUHORUKOV Palveluntarjoajat Andrey KOVATCHEV
Birute SUKIENE Paikalliset avustajat Petras AUŠTREVIČIUS
Riza SULAIMAN Paikalliset avustajat Nirj DEVA
Liulita SULCIENE Paikalliset avustajat Valdemar TOMAŠEVSKI
Kris SÜLD Paikalliset avustajat Marju LAURISTIN
SUMA Palveluntarjoajat Petr JEŽEK
Nicola SUMNER Paikalliset avustajat Linda McAVAN
LUIGI SUNSERI Akkreditoidut avustajat Ignazio CORRAO
Ioana SURPATEANU Akkreditoidut avustajat Marian-Jean MARINESCU
David SURTEES Paikalliset avustajat Emma McCLARKIN
Denisa Zenobia SUTA Paikalliset avustajat Marian-Jean MARINESCU
Ludovic SUTTOR-SOREL Harjoittelijat Hugues BAYET
Egle Svabauskiene Paikalliset avustajat Algirdas SAUDARGAS
Jonas Kazimieras SVAGZLYS Paikalliset avustajat Algirdas SAUDARGAS
SVED MODELL ALAPITVANY Palveluntarjoajat Benedek JÁVOR
Hedvig Elisabeth SVEISTRUP Akkreditoidut avustajat Margrete AUKEN
Jesper SVENDSEN Paikalliset avustajat Margrete AUKEN
Ole SVENSSON Akkreditoidut avustajat (jäsenryhmä) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Gregory SVERDLIK Paikalliset avustajat Andrejs MAMIKINS
Giedre SVETIKAITE Akkreditoidut avustajat Algirdas SAUDARGAS
GERGANA SVETOSLAVOVA Paikalliset avustajat Andrey KOVATCHEV
Brigitte SWAGEMAKERS Akkreditoidut avustajat Johannes Cornelis van BAALEN
Kenneth SWAIN Maksun välittäjät Alfred SANT
Piotr SWIATKOWSKI Palveluntarjoajat Anna Elżbieta FOTYGA
Krystyna SWIECICKA-WOJCIK Paikalliset avustajat Ryszard Antoni LEGUTKO
Marta SWIETLICKA Akkreditoidut avustajat Jacek SARYUSZ-WOLSKI
Piotr Switalski Palveluntarjoajat Edward CZESAK
SYMMETRIC COMMUNICATION OOD Palveluntarjoajat Ilhan KYUCHYUK
Theodota SYNADINOU Akkreditoidut avustajat Georgios EPITIDEIOS
Synergazomenoi Orkoti Elegtes AE Maksun välittäjät Giorgos GRAMMATIKAKIS Manolis KEFALOGIANNIS Miltiadis KYRKOS Notis MARIAS
Synergazomenoi Orkoti Elegtes AE Maksun välittäjät (jäsenryhmä) Manolis KEFALOGIANNIS Georgios KYRTSOS Maria SPYRAKI Elissavet VOZEMBERG-VRIONIDI Theodoros ZAGORAKIS
Felix SYROVATKA Paikalliset avustajat Fabio DE MASI
Eniko SZABO Akkreditoidut avustajat Norbert ERDŐS
Timea SZABO Paikalliset avustajat Csaba SÓGOR
ZOLTAN SZABÓ Akkreditoidut avustajat Csaba MOLNÁR
Aleksandra SZALA Paikalliset avustajat Marek JUREK
Adam SZALACH Paikalliset avustajat Urszula KRUPA
Tamàs Lajos SZALAY Akkreditoidut avustajat István UJHELYI
Marcin SZARAMA Paikalliset avustajat Jadwiga WIŚNIEWSKA
Krisztina SZARAZ Akkreditoidut avustajat Pál CSÁKY
Dora Ingrid SZASZ Harjoittelijat Iuliu WINKLER
Boglarka Szaszfalvi Paikalliset avustajat László TŐKÉS
Jaroslaw SZATAN Paikalliset avustajat Stanisław ŻÓŁTEK
SZAZHOLDAS PAGONY BT. 100 AKER WOOD LP Palveluntarjoajat Benedek JÁVOR
Jakub SZCZEPANIAK Akkreditoidut avustajat Jarosław KALINOWSKI
Justyna Anna SZCZEPANSKA Akkreditoidut avustajat Bogdan Andrzej ZDROJEWSKI
Katarzyna SZCZEPANSKA Akkreditoidut avustajat Jan OLBRYCHT
Bartlomiej Szczepanski Palveluntarjoajat Elżbieta Katarzyna ŁUKACIJEWSKA
Jaroslaw SZCZEPANSKI Paikalliset avustajat Stanisław OŻÓG
Anna SZCZESNA-SAPON Paikalliset avustajat Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Ewa SZCZESNIAK Palveluntarjoajat Elżbieta Katarzyna ŁUKACIJEWSKA
Cristopher SZCZUREK Paikalliset avustajat Sylvie GODDYN
Ewa SZCZYGLOWSKA-CZAPKA Paikalliset avustajat Czesław Adam SIEKIERSKI
Szilard SZELPAL Akkreditoidut avustajat Zoltán BALCZÓ
Agnieszka SZERNER Paikalliset avustajat Andrzej GRZYB
Teresa SZEWCZYK Paikalliset avustajat Janusz ZEMKE
Peter SZILAGYI Paikalliset avustajat Benedek JÁVOR
Zsolt SZILAGYI Akkreditoidut avustajat László TŐKÉS
Farkas SZILAMER Harjoittelijat Csaba SÓGOR
Krisztina SZIRAKI Paikalliset avustajat Krisztina MORVAI
Andrzej SZKOTAK Akkreditoidut avustajat Czesław Adam SIEKIERSKI
Jerzy SZMALC Paikalliset avustajat Czesław Adam SIEKIERSKI
Monika SZOCS Palveluntarjoajat Csaba SÓGOR
Pawel Michal Szram Paikalliset avustajat Sławomir KŁOSOWSKI
Wladyslaw SZYBA Paikalliset avustajat Adam GIEREK
Anna SZYBIST Paikalliset avustajat Róża Gräfin von THUN UND HOHENSTEIN
Piotr SZYMANOWICZ Akkreditoidut avustajat Valdemar TOMAŠEVSKI
Ewa SZYMANSKA Paikalliset avustajat Zbigniew KUŹMIUK
Lilla SZYMANSKA Akkreditoidut avustajat Jadwiga WIŚNIEWSKA
Arkadiusz SZYMANSKI Paikalliset avustajat Sławomir KŁOSOWSKI
Szymon SZYNKOWSKI VEL SEK Paikalliset avustajat Ryszard CZARNECKI

Valtuutettu avustaja työskentelee jossakin Euroopan parlamentin kolmesta toimipaikasta (Bryssel, Luxemburg tai Strasbourg), ja hänellä on suoraan parlamentin kanssa tehty työsopimus, johon sovelletaan EU:n lainsäädäntöä. Paikallinen avustaja työskentelee jossakin EU:n jäsenvaltiossa, ja hänellä on suoraan jäsenen kanssa tehty yksityisoikeudellinen työ- tai palvelusopimus, johon sovelletaan kyseisen valtion lainsäädäntöä. Lisäksi jäsenillä voi olla harjoittelijoita parlamentin tiloissa ja jäsenvaltioissa.
Lisätietoja on osiossa Henkilöstöä koskevat määräykset.