Petras AUŠTREVIČIUS
  • Petras
    AUŠTREVIČIUS
  • Klub zastupnika Saveza liberala i demokrata za Europu
  • Član
  • Litva Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
  • Datum rođenja: 16. svibnja 1963., Vilnius

Klubovi zastupnika

  • 01.07.2014 / 04.11.2014 : Klub zastupnika Saveza liberala i demokrata za Europu - Član
  • 05.11.2014 / 31.01.2017 : Klub zastupnika Saveza liberala i demokrata za Europu - Potpredsjednik
  • 01.02.2017 ... : Klub zastupnika Saveza liberala i demokrata za Europu - Član

Nacionalne stranke

  • 01.07.2014 ... : Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis (Litva)

Predsjednik

  • 16.10.2014 ... : Izaslanstvo za odnose s Afganistanom

Član

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Pododbor za ljudska prava
  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Odbor za vanjske poslove
  • 14.07.2014 / 15.10.2014 : Izaslanstvo za odnose s Afganistanom
  • 16.10.2014 ... : Konferencija predsjednika izaslanstava
  • 19.01.2017 ... : Odbor za vanjske poslove
  • 19.01.2017 ... : Pododbor za ljudska prava

Zamjenik

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Odbor za regionalni razvoj
  • 14.07.2014 ... : Izaslanstvo u Parlamentarnom odboru za pridruživanje između EU-a i Moldove
  • 14.07.2014 ... : Izaslanstvo u Parlamentarnoj skupštini Euronesta
  • 24.06.2016 / 13.12.2017 : Istražni odbor za ispitivanje navodnih kršenja i nepravilnosti u primjeni prava Unije u području pranja novca, izbjegavanja plaćanja poreza i utaje poreza
  • 19.01.2017 ... : Odbor za regionalni razvoj

Kontakt

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    08G302
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Winston Churchill
    M02014
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Poštanska adresa

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 08G302
    1047 Brussels