Renato SORU
  • Renato
    SORU
  • Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu
  • Član
  • Italija Partito Democratico
  • Datum rođenja: 6. kolovoza 1957., Sanluri (CG)

Klubovi zastupnika

  • 01.07.2014 / 09.05.2016 : Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu - Član
  • 10.05.2016 / 15.05.2017 : Nezavisni zastupnici - Član
  • 16.05.2017 ... : Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke

  • 01.07.2014 ... : Partito Democratico (Italija)

Član

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 14.07.2014 ... : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 14.07.2014 ... : Izaslanstvo u Parlamentarnoj skupštini Unije za Mediteran
  • 19.01.2017 / 14.05.2017 : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača
  • 15.06.2017 ... : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku

Zamjenik

  • 08.07.2014 / 09.05.2016 : Odbor za industriju, istraživanje i energiju
  • 10.10.2014 / 09.05.2016 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Turske
  • 19.01.2017 / 15.05.2017 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku

Kontakt

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    15G134
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T06123
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Poštanska adresa

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 15G134
    1047 Brussels