Ivan ŠTEFANEC : 8. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-07-2014 ... : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) - Član

Nacionalne stranke 

  • 01-07-2014 / 24-02-2015 : Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana (Slovačka)
  • 25-02-2015 / 06-07-2015 : Independent (Slovačka)
  • 07-07-2015 ... : Kresťanskodemokratické hnutie (Slovačka)

Zastupnik 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača
  • 14-07-2014 ... : Izaslanstvo za odnose s državama južne Azije
  • 21-01-2016 / 04-04-2017 : Istražni odbor za mjerenje emisija u automobilskom sektoru
  • 19-01-2017 ... : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača

Zamjenik 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Odbor za proračune
  • 14-07-2014 ... : Izaslanstvo u Parlamentarnom odboru za pridruživanje između EU-a i Ukrajine
  • 14-07-2014 ... : Izaslanstvo u Parlamentarnoj skupštini Euronesta
  • 25-05-2016 / 18-01-2017 : Pododbor za ljudska prava
  • 24-06-2016 / 13-12-2017 : Istražni odbor za ispitivanje navodnih kršenja i nepravilnosti u primjeni prava Unije u području pranja novca, izbjegavanja plaćanja poreza i utaje poreza
  • 19-01-2017 ... : Odbor za proračune
  • 19-01-2017 ... : Pododbor za ljudska prava
  • 14-03-2018 ... : Posebni odbor za financijski kriminal, utaju poreza i izbjegavanje plaćanja poreza

Kontakt