Paul TANG : 8. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-07-2014 ... : Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke 

  • 01-07-2014 ... : Partij van de Arbeid (Nizozemska)

Potpredsjednik 

  • 13-10-2014 ... : Izaslanstvo u Odboru za stabilizaciju i pridruživanje Srbije EU-u

Zastupnik 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Odbor za proračune
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 14-07-2014 / 12-10-2014 : Izaslanstvo u Odboru za stabilizaciju i pridruživanje Srbije EU-u
  • 12-02-2015 / 30-11-2015 : Posebni odbor za odluke o porezima i ostale mjere slične prirode ili učinka
  • 02-12-2015 / 02-08-2016 : Posebni odbor za odluke o porezima i ostale mjere slične prirode ili učinka (TAXE 2)
  • 24-06-2016 / 13-12-2017 : Istražni odbor za ispitivanje navodnih kršenja i nepravilnosti u primjeni prava Unije u području pranja novca, izbjegavanja plaćanja poreza i utaje poreza
  • 19-01-2017 ... : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 14-03-2018 ... : Posebni odbor za financijski kriminal, utaju poreza i izbjegavanje plaćanja poreza

Zamjenik 

  • 08-07-2014 / 18-01-2017 : Odbor za industriju, istraživanje i energiju
  • 14-07-2014 ... : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 21-01-2016 / 04-04-2017 : Istražni odbor za mjerenje emisija u automobilskom sektoru
  • 19-01-2017 ... : Odbor za industriju, istraživanje i energetiku

Kontakt