Javier COUSO PERMUY : 8. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 15-07-2014 ... : Konfederalni klub zastupnika Ujedinjene europske ljevice i Nordijske zelene ljevice - Član

Nacionalne stranke 

  • 15-07-2014 / 07-11-2018 : Izquierda Unida (Španjolska)
  • 08-11-2018 ... : Independiente (Španjolska)

Potpredsjednik 

  • 02-09-2014 / 18-01-2017 : Odbor za vanjske poslove
  • 13-10-2014 ... : Izaslanstvo za odnose s Irakom
  • 24-01-2017 ... : Odbor za vanjske poslove

Zastupnik 

  • 15-07-2014 / 12-10-2014 : Izaslanstvo za odnose s Irakom
  • 15-07-2014 ... : Izaslanstvo za odnose s Parlamentarnom skupštinom NATO-a
  • 16-07-2014 / 01-09-2014 : Odbor za vanjske poslove
  • 16-07-2014 / 18-01-2017 : Pododbor za sigurnost i obranu
  • 19-01-2017 / 23-01-2017 : Odbor za vanjske poslove
  • 19-01-2017 ... : Pododbor za sigurnost i obranu
  • 12-09-2017 / 14-11-2018 : Posebni odbor za terorizam

Zamjenik 

  • 15-07-2014 ... : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Meksika
  • 15-07-2014 ... : Izaslanstvo u Europsko-latinskoameričkoj parlamentarnoj skupštini
  • 16-07-2014 / 18-01-2017 : Pododbor za ljudska prava
  • 19-01-2017 ... : Pododbor za ljudska prava

Kontakt