Ana MIRANDA DE LAGE : 5. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 20-06-2003 / 19-07-2004 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 20-06-2003 / 19-07-2004 : Partido Socialista Obrero Español (Španjolska)

Predsjednica 

  • 31-03-2004 / 19-07-2004 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom

Zastupnik 

  • 03-07-2003 / 30-03-2004 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 03-07-2003 / 19-07-2004 : Odbor za industriju, vanjsku trgovinu, istraživanje i energetiku
  • 31-03-2004 / 19-07-2004 : Konferencija predsjednika izaslanstava

Zamjenica 

  • 02-07-2003 / 19-07-2004 : Odbor za ustavna pitanja
  • 05-03-2004 / 21-04-2004 : Privremeni odbor za poboljšanje sigurnosti na moru

all-activities 

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici 
Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Prijedlog/Prijedlozi rezolucija 
Zastupnici mogu podnijeti pojedinačni prijedlog rezolucije na temu iz područja djelovanja EU-a. Taj se prijedlog prosljeđuje nadležnom odboru na razmatranje. Članak 143. Poslovnika