Marianne THYSSEN : 8. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) - Članica

Nacionalne stranke 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Christen-Democratisch & Vlaams (Belgija)

Potpredsjednica 

  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku

Zastupnik 

  • 01-07-2014 / 13-07-2014 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Čilea
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Izaslanstvo u Europsko-latinskoameričkoj parlamentarnoj skupštini

Zamjenica 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i sigurnost hrane
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Izaslanstvo za odnose s državama Andske zajednice

Glavne parlamentarne aktivnosti 

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici 
Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Druge parlamentarne aktivnosti 

Pisana pitanja 
Zastupnici smiju uputiti određen broj pitanja za pisani odgovor predsjedniku Europskog vijeća, Vijeću, Komisiji i potpredsjedniku Komisije / visokom predstavniku Unije. Članak 138. Poslovnika, Prilog III. Poslovniku

Izjave 

Izjava o financijskim interesima