Paolo BARTOLOZZI

Klubovi zastupnika

  • 14.06.2001 / 19.07.2004 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Član
  • 23.06.2008 / 13.07.2009 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Član
  • 14.07.2009 / 30.06.2014 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) - Član

Nacionalne stranke

  • 14.06.2001 / 19.07.2004 : Forza Italia (Italija)
  • 23.06.2008 / 13.07.2009 : Forza Italia (Italija)
  • 14.07.2009 / 09.12.2013 : Il Popolo della Libertà (Italija)
  • 10.12.2013 / 30.06.2014 : Forza Italia (Italija)

Predsjednik

  • 29.09.2009 / 30.06.2014 : Izaslanstvo u odborima za parlamentarnu suradnju između EU-a i Kazahstana, EU-a i Kirgistana, EU-a i Uzbekistana te za odnose s Tadžikistanom, Turkmenistanom i MongolijomIzaslanstvo u odborima za parlamentarnu suradnju između EU-a i Kazahstana, EU-a i Kirgistana, EU-a i Uzbekistana te za odnose s Tadžikistanom, Turkmenistanom i Mongolijom

Član

  • 03.07.2001 / 14.01.2002 : Odbor za pravna pitanja i unutarnje tržište
  • 27.09.2001 / 14.01.2002 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 17.01.2002 / 19.07.2004 : Odbor za pravna pitanja i unutarnje tržište
  • 07.02.2002 / 19.07.2004 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 09.07.2008 / 13.07.2009 : Izaslanstvo za odnose s državama Srednje Amerike
  • 09.07.2008 / 13.07.2009 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Odbor za okoliš, javno zdravstvo i sigurnost hrane
  • 16.09.2009 / 28.09.2009 : Izaslanstvo u odborima za parlamentarnu suradnju između EU-a i Kazahstana, EU-a i Kirgistana, EU-a i Uzbekistana te za odnose s Tadžikistanom, Turkmenistanom i MongolijomIzaslanstvo u odborima za parlamentarnu suradnju između EU-a i Kazahstana, EU-a i Kirgistana, EU-a i Uzbekistana te za odnose s Tadžikistanom, Turkmenistanom i Mongolijom
  • 29.09.2009 / 30.06.2014 : Konferencija predsjednika izaslanstava
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i sigurnost hrane

Zamjenik

  • 02.07.2001 / 14.01.2002 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i potrošačku politiku
  • 27.09.2001 / 14.01.2002 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Slovačke Republike
  • 17.01.2002 / 19.07.2004 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 19.09.2002 / 30.04.2004 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Slovačke Republike
  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Odbor za pravna pitanja
  • 16.09.2009 / 30.06.2014 : Izaslanstvo za odnose s državama Srednje Amerike
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj

Parlamentarne aktivnosti na plenarnoj sjednici ‒ 7. saziv

Govor(i) na plenarnoj sjednici

51

Izvješće/Izvješća ‒ u svojstvu izvjestitelja

2

Prijedlog/Prijedlozi rezolucija

8

Pisana izjava/Pisane izjave

1

  Written declaration on measures for the protection and conservation of UNESCO World Heritage sites

20-09-2010 P7_DCL(2010)0070 Ne razmatra se

Pojedinosti

Paolo BARTOLOZZI , Leonardo DOMENICI , Niccolò RINALDI , Helga TRÜPEL

Datum otvaranja : 20-09-2010
Datum isteka roka : 20-12-2010
Broj potpisnika : 164 - 20-12-2010

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja

104

  Authenticity labelling for leather products

31-03-2014 E-003954/2014 Komisija

  Chinese tourism law

27-03-2014 E-003846/2014 Komisija

  Automatic retentions from foreign payments to Italy

18-02-2014 E-001845/2014 Komisija

  SGL Carbon - closure of Narni plant

17-02-2014 E-001722/2014 Komisija

  High-speed on the Adriatic rail line

20-01-2014 E-000483/2014 Komisija

  VP/HR - Disposal of Syrian chemical weapons

17-01-2014 E-000443/2014 Komisija

  Recognition of certain agricultural products

18-11-2013 E-013083/2013 Komisija

Parlamentarne aktivnosti na plenarnoj sjednici ‒ 6. saziv

Govor(i) na plenarnoj sjednici

5

Pisana izjava/Pisane izjave

3

  Written declaration on an urgent tax exemption plan for SMEs in the European Union

09-03-2009 P6_DCL(2009)0031 Ne razmatra se

Pojedinosti

Paolo BARTOLOZZI , David CASA , Riccardo VENTRE , Elisabetta GARDINI

Datum otvaranja : 09-03-2009
Datum isteka roka : 07-05-2009
Broj potpisnika : 39 - 08-05-2009

  Written declaration on harmonisation of the tax system in the countries of the European Union through the introduction of a family allowance

09-03-2009 P6_DCL(2009)0030 Ne razmatra se

Pojedinosti

Paolo BARTOLOZZI , David CASA , Riccardo VENTRE , Elisabetta GARDINI

Datum otvaranja : 09-03-2009
Datum isteka roka : 07-05-2009
Broj potpisnika : 23 - 08-05-2009

  Written declaration on the figure of the psychologist in schools

09-03-2009 P6_DCL(2009)0029 Ne razmatra se

Pojedinosti

Eleonora LO CURTO , Paolo BARTOLOZZI

Datum otvaranja : 09-03-2009
Datum isteka roka : 07-05-2009
Broj potpisnika : 39 - 08-05-2009

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja

5

  Antonio Merloni Spa - company crisis and the future of its factories

24-10-2008 E-5946/2008 Komisija

  Evaluation report on Regulation (EC) No 1400/2002

08-10-2008 H-0841/2008 Komisija

  Community Initiative Programme (CIP) INTERREG III B MEDOCC

25-09-2008 E-5369/2008 Komisija

  'Habitat' Directive (92/43/EC)

24-09-2008 E-5330/2008 Komisija

Parlamentarne aktivnosti na plenarnoj sjednici ‒ 5. saziv

Govor(i) na plenarnoj sjednici

9

  Consumer protection

19-04-2004 P5_CRE(2004)04-19(6)

  Intellectual property

09-03-2004 P5_CRE(2004)03-09(3)

  Approximating civil procedural law in the Union

11-02-2004 P5_CRE(2004)02-11(8)

  Environmental liability

15-12-2003 P5_CRE(2003)12-15(9)

  Insurance against civil liability for motor vehicles

21-10-2003 P5_CRE(2003)10-21(7)

  Environmental liability

13-05-2003 P5_CRE(2003)05-13(2)

  Human tissues and cells

09-04-2003 P5_CRE(2003)04-09(7)

  Community patent

09-04-2002 P5_CRE(2002)04-09(10)

  Relief, rehabilitation and development

04-02-2002 P5_CRE(2002)02-04(6)

Izvješće/Izvješća ‒ u svojstvu izvjestitelja

1

Prijedlog/Prijedlozi rezolucija

7

  MOTION FOR A RESOLUTION on the recognition of 'historic markets'

19-03-2004 B5-0155/2004

  MOTION FOR A RESOLUTION on religious freedom

20-11-2002 B5-0445/2002

  draft resolution on human rights in Equatorial Guinea

10-06-2002 B5-0361/2002

NB: Ovaj prijedlog rezolucije dostupan je samo na izvornom jeziku.

  MOTION FOR A RESOLUTION on the situation in Chechnya

04-04-2002 B5-0193/2002

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja

13

  Fraudulent commercial transactions in trade between Italy and Bulgaria

28-04-2004 E-1426/2004 Komisija

  Crisis in the high-quality knitwear (cashmere) sector

28-04-2004 E-1425/2004 Komisija

  Problems in the Italian textile industry

07-04-2004 E-1197/2004 Komisija

  Imported goods in transit held up by customs

24-03-2004 E-1021/2004 Komisija

  Services of general interest

15-03-2004 E-0908/2004 Komisija

  Proceedings for infringement of Community directives

29-07-2003 E-2508/2003 Komisija

  Charges in the tourist industry

17-07-2003 E-2507/2003 Komisija

  Olive oil

06-12-2002 E-3480/2002 Komisija

  Incentives for young farmers in Tuscany

17-01-2002 E-0007/2002 Komisija

Izjave (7. parlamentarni saziv)

Izjava o financijskim interesima