Janusz LEWANDOWSKI : 5. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Promatrač
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Član

Nacionalne stranke 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Platforma Obywatelska (Poljska)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Platforma Obywatelska (Poljska)

Zastupnik 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Odbor za industriju, vanjsku trgovinu, istraživanje i energetiku

Promatrač 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Odbor za industriju, vanjsku trgovinu, istraživanje i energetiku

Kontakt