Janusz LEWANDOWSKI : 7. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 14-07-2009 / 09-02-2010 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) - Član

Nacionalne stranke 

  • 14-07-2009 / 09-02-2010 : Platforma Obywatelska (Poljska)

Potpredsjednik 

  • 30-09-2009 / 09-02-2010 : Izaslanstvo za odnose s Japanom

Zastupnik 

  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Odbor za proračune
  • 16-09-2009 / 29-09-2009 : Izaslanstvo za odnose s Japanom

Zamjenik 

  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 16-09-2009 / 28-09-2009 : Izaslanstvo za odnose s državama Mercosura
  • 16-09-2009 / 28-09-2009 : Izaslanstvo u Parlamentarnoj skupštini Euronesta
  • 29-09-2009 / 09-02-2010 : Izaslanstvo za odnose s državama Andske zajednice

all-activities 

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja 
Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Izjave 

Izjava o financijskim interesima 

Kontakt