Andreas SCHWAB : 8. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-07-2014 ... : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) - Član

Nacionalne stranke 

  • 01-07-2014 ... : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Njemačka)

Zastupnik 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača
  • 14-07-2014 ... : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Čilea
  • 14-07-2014 ... : Izaslanstvo u Europsko-latinskoameričkoj parlamentarnoj skupštini
  • 19-01-2017 ... : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača

Zamjenik 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 14-07-2014 ... : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Islanda, Zajedničkom parlamentarnom odboru Europskog gospodarskog prostora (EGP) te za odnose sa Švicarskom i Norveškom
  • 12-02-2015 / 30-11-2015 : Posebni odbor za odluke o porezima i ostale mjere slične prirode ili učinka
  • 02-12-2015 / 02-08-2016 : Posebni odbor za odluke o porezima i ostale mjere slične prirode ili učinka (TAXE 2)
  • 21-01-2016 / 04-04-2017 : Istražni odbor za mjerenje emisija u automobilskom sektoru
  • 19-01-2017 ... : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku

Kontakt