Ona RAINYTÉ-BODARD : 6. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 20-07-2004 / 26-02-2007 : Klub zastupnika Saveza liberala i demokrata za Europu - Članica Predsjedništva
  • 27-02-2007 / 14-01-2008 : Klub zastupnika Saveza liberala i demokrata za Europu - Članica
  • 15-01-2008 / 25-06-2008 : Klub zastupnika Saveza liberala i demokrata za Europu - Članica Predsjedništva
  • 26-06-2008 / 13-07-2009 : Klub zastupnika Saveza liberala i demokrata za Europu - Članica

Nacionalne stranke 

  • 20-07-2004 / 16-02-2009 : Darbo partija (Litva)
  • 17-02-2009 / 13-07-2009 : - (Litva)

Predsjednica 

  • 20-09-2004 / 13-07-2009 : Izaslanstvo u odborima za parlamentarnu suradnju između EU-a i Kazahstana, EU-a i Kirgistana, EU-a i Uzbekistana te za odnose s Tadžikistanom, Turkmenistanom i MongolijomIzaslanstvo u odborima za parlamentarnu suradnju između EU-a i Kazahstana, EU-a i Kirgistana, EU-a i Uzbekistana te za odnose s Tadžikistanom, Turkmenistanom i Mongolijom

Zastupnik 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Odbor za proračunski nadzor
  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 15-09-2004 / 19-09-2004 : Izaslanstvo u odborima za parlamentarnu suradnju između EU-a i Kazahstana, EU-a i Kirgistana, EU-a i Uzbekistana te za odnose s Tadžikistanom, Turkmenistanom i MongolijomIzaslanstvo u odborima za parlamentarnu suradnju između EU-a i Kazahstana, EU-a i Kirgistana, EU-a i Uzbekistana te za odnose s Tadžikistanom, Turkmenistanom i Mongolijom
  • 22-09-2004 / 13-07-2009 : Konferencija predsjednika izaslanstava
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Odbor za proračunski nadzor
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 15-03-2007 / 13-07-2009 : Izaslanstvo za odnose s Afganistanom

Zamjenica 

  • 22-07-2004 / 14-01-2007 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Odbor za građanske slobode, pravosuđe i unutarnje poslove
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom

all-activities 

Izvješće/Izvješća ‒ u svojstvu izvjestitelja 
U nadležnom parlamentarnom odboru imenuje se izvjestitelj koji sastavlja izvješće o zakonodavnim ili proračunskim prijedlozima ili drugim temama. Pri izradi izvješća izvjestitelji se smiju savjetovati s relevantnim stručnjacima i dionicima. Nadležni su i za sastavljanje kompromisnih amandmana i pregovore s izvjestiteljima u sjeni. Izvješća usvojena na razini odbora razmatraju se i o njima se glasuje na plenarnoj sjednici. Članak 55 Poslovnika

Mišljenja ‒ u svojstvu izvjestitelja 
Odbori mogu sastaviti mišljenje o izvješću nadležnog odbora u kojemu iznose elemente povezane sa svojim djelovanjem. Izvjestitelji za mišljenje odgovorni su i za sastavljanje kompromisnih amandmana i za pregovore s izvjestiteljima u sjeni za mišljenje. Članci 56. i 57. Poslovnika, Prilog VI. Poslovniku

OPINION A competitive Automotive Regulatory Framework for the 21st Century EN  
- EMPL_AD(2007)388629 -  
-
EMPL 
OPINION 2007 budget: Section III - Commission EN  
- EMPL_AD(2006)376311 -  
-
EMPL 
OPINION Communication from the Commission to the Council, the European Parliament, the European Economic and Social Committee and the Committee of the Regions: Migration and Development: Some concrete orientations EN  
- EMPL_AD(2006)367806 -  
-
EMPL 

Prijedlog/Prijedlozi rezolucija 
Zastupnici mogu podnijeti pojedinačni prijedlog rezolucije na temu iz područja djelovanja EU-a. Taj se prijedlog prosljeđuje nadležnom odboru na razmatranje. Članak 143. Poslovnika

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja 
Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Popis nazočnih 
Ova evidencija prisutnosti izvadak je iz zapisnika plenarnih sjednica 6. parlamentarnog saziva. Podaci iz evidencije dostavljaju se samo u informativne svrhe i odnose se na mandat zastupnika u Europskom parlamentu. Radi se o neobrađenim podatcima koji ne uključuju ispravke za opravdanu odsutnost zbog bolesti, rodiljnog/očinskog dopusta, odobrenih poslova u okviru parlamentarnih izaslanstava itd.