Corina CREȚU : 8. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu - Članica

Nacionalne stranke 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Partidul Social Democrat (Rumunjska)

Potpredsjednica 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Europski parlament

Zastupnik 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Predsjedništvo Parlamenta
  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Izaslanstvo u Parlamentarnoj skupštini Unije za Mediteran

Zamjenica 

  • 08-07-2014 / 31-10-2014 : Odbor za građanske slobode, pravosuđe i unutarnje poslove
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Izaslanstvo u Odboru za stabilizaciju i pridruživanje Srbije EU-u

Glavne parlamentarne aktivnosti 

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici 
Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 194. i članak 162. stavak 11. Poslovnika

Prijedlog/Prijedlozi rezolucija 
Na zahtjev odbora, kluba zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika podnose se prijedlozi rezolucija o aktualnim pitanjima o kojima se glasuje na plenarnoj sjednici. Članci 123. , 128. , 130.b i 135. Poslovnika

Izjave 

Izjava o financijskim interesima