Georgios GEORGIOU : 6. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-10-2007 / 09-10-2007 : Klub zastupnika Neovisnost/demokracija - Član
  • 10-10-2007 / 06-07-2009 : Klub zastupnika Neovisnost/demokracija - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 01-10-2007 / 06-07-2009 : Laikos Orthodoxos Synagermos - G. Karatzaferis (Grčka)

Potpredsjednik 

  • 21-11-2007 / 06-07-2009 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru bivše jugoslavenske Republike Makedonije

Zastupnik 

  • 22-10-2007 / 20-11-2007 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru bivše jugoslavenske Republike Makedonije
  • 22-10-2007 / 06-07-2009 : Odbor za vanjske poslove
  • 22-10-2007 / 06-07-2009 : Izaslanstvo za odnose s Iranom
  • 22-10-2007 / 06-07-2009 : Izaslanstvo za odnose s Mercosurom
  • 22-10-2007 / 06-07-2009 : Izaslanstvo u Europsko-mediteranskoj parlamentarnoj skupštini

Zamjenik 

  • 11-10-2007 / 06-07-2009 : Odbor za proračune
  • 11-10-2007 / 06-07-2009 : Odbor za predstavke

all-activities 

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici 
Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja 
Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Popis nazočnih 
Ova evidencija prisutnosti izvadak je iz zapisnika plenarnih sjednica 6. parlamentarnog saziva. Podaci iz evidencije dostavljaju se samo u informativne svrhe i odnose se na mandat zastupnika u Europskom parlamentu. Radi se o neobrađenim podatcima koji ne uključuju ispravke za opravdanu odsutnost zbog bolesti, rodiljnog/očinskog dopusta, odobrenih poslova u okviru parlamentarnih izaslanstava itd.