Daniel HANNAN
  • Daniel
    HANNAN
  • Europski konzervativci i reformisti
  • Član
  • Ujedinjena Kraljevina Conservative Party
  • Datum rođenja: 1. rujna 1971., Lima

Govor(i) na plenarnoj sjednici

121

Mišljenja ‒ u svojstvu izvjestitelja u sjeni

1

MIŠLJENJE o prijedlogu uredbe Europskog parlamenta i Vijeća o izmjeni Uredbe (EU) br. 806/2014 radi uspostave Europskog sustava osiguranja depozita

AFCO
29-03-2017 AFCO_AD(2017)592152

Prijedlog/Prijedlozi rezolucija

1

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja

10

  Capital gains tax in Portugal

20-06-2017 E-004104/2017 Komisija

  Cultural Goods Directive

19-05-2016 P-004080/2016 Komisija

  Legal status of an independent Scotland vis-à-vis the EU

24-06-2015 E-010119/2015 Komisija

  VAT exemption ceiling

22-01-2015 P-000909/2015 Komisija

  Lack of residency for minors

08-12-2014 E-010386/2014 Komisija

  Lack of residency for minors

08-12-2014 P-010383/2014 Vijeće

  High potency vitamin and mineral supplements - maximum permitted levels

10-10-2014 E-007826/2014 Komisija

  Closure of ferry routes between UK and Scandinavia

10-10-2014 E-007823/2014 Komisija

  National Accredited Certification Scheme (ACS) - Gas Safe Register

09-10-2014 P-007768/2014 Komisija

  Creation of wetlands in Medmerry, west of Selsey, West Sussex (UK)

30-07-2014 P-006166/2014 Komisija

Kontakt

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Willy Brandt
    04M045
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T11050
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Poštanska adresa

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Willy Brandt 04M045
    1047 Brussels