Michel BARNIER : 7. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 14-07-2009 / 09-02-2010 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 14-07-2009 / 09-02-2010 : Union pour un Mouvement Populaire (Francuska)

Zastupnik 

  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Odbor za ustavna pitanja
  • 16-09-2009 / 09-02-2010 : Izaslanstvo za odnose s državama južne Azije

Zamjenik 

  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača
  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Odbor za predstavke

all-activities 

Prijedlog/Prijedlozi rezolucija 
Zastupnici mogu podnijeti pojedinačni prijedlog rezolucije na temu iz područja djelovanja EU-a. Taj se prijedlog prosljeđuje nadležnom odboru na razmatranje. Članak 143. Poslovnika

Izjave 

Izjava o financijskim interesima