Lara COMI
  • Lara
    COMI
  • Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati)
  • Potpredsjednica
  • Italija Forza Italia
  • Datum rođenja: 18. veljače 1983., Garbagnate Milanese

Klubovi zastupnika

  • 14.07.2009 / 30.06.2014 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) - Članica
  • 01.07.2014 ... : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) - Potpredsjednica

Nacionalne stranke

  • 14.07.2009 / 26.01.2014 : Il Popolo della Libertà (Italija)
  • 27.01.2014 / 30.06.2014 : Forza Italia (Italija)
  • 01.07.2014 ... : Forza Italia (Italija)

Potpredsjednica

  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača

Članica

  • 16.09.2009 / 04.07.2010 : Izaslanstvo za odnose s Afganistanom
  • 05.07.2010 / 30.06.2014 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Meksika
  • 05.07.2010 / 30.06.2014 : Izaslanstvo u Europsko-latinskoameričkoj parlamentarnoj skupštini
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača
  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača
  • 14.07.2014 ... : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 19.01.2017 ... : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača

Zamjenica

  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Odbor za industriju, istraživanje i energiju
  • 16.09.2009 / 07.04.2013 : Izaslanstvo u Odboru za parlamentarnu suradnju između EU-a i Rusije
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Odbor za industriju, istraživanje i energiju
  • 08.04.2013 / 30.06.2014 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 21.01.2016 / 04.04.2017 : Istražni odbor za mjerenje emisija u automobilskom sektoru
  • 19.01.2017 ... : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 02.02.2017 ... : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Čilea
  • 02.02.2017 ... : Odbor za industriju, istraživanje i energiju
  • 02.05.2017 ... : Izaslanstvo u Europsko-latinskoameričkoj parlamentarnoj skupštini

Parlamentarne aktivnosti na plenarnoj sjednici ‒ 7. saziv

Govor(i) na plenarnoj sjednici

907

Izvješće/Izvješća ‒ u svojstvu izvjestitelja

1

Izvješće/Izvješća ‒ u svojstvu izvjestitelja u sjeni

3

Mišljenja ‒ u svojstvu izvjestitelja

3

  OPINION on the proposal for a regulation of the European Parliament and of the Council on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data (General Data Protection Regulation)

IMCO
28-01-2013 IMCO_AD(2013)496497

  OPINION on the Green Paper: From challenges to opportunities: towards a common strategic framework for EU research and innovation funding

IMCO
14-07-2011 IMCO_AD(2011)467030

  OPINION on the revision of the General Product Safety Directive and market surveillance

ITRE
09-12-2010 ITRE_AD(2010)450905

Mišljenja ‒ u svojstvu izvjestitelja u sjeni

5

  OPINION on reindustrialising Europe to promote competitiveness and sustainability

IMCO
06-05-2013 IMCO_AD(2013)504038

  OPINION on Europe, the world's No 1 tourist destination: a new policy framework for European tourism

IMCO
01-03-2011 IMCO_AD(2011)454711

  OPINION on the Internet of Things

IMCO
28-04-2010 IMCO_AD(2010)439302

  OPINION Union for the Mediterranean

ITRE
08-04-2010 ITRE_AD(2010)439273

  OPINION on the Report on Competition Policy 2008

ITRE
04-02-2010 ITRE_AD(2010)430944

Prijedlog/Prijedlozi rezolucija

4

Pisana izjava/Pisane izjave

2

Pisana izjava o slobodi potlačenih manjina i osoba

13-01-2014 P7_DCL(2014)0004 Ne razmatra se

Pojedinosti

Roberta ANGELILLI , Edward MCMILLAN-SCOTT , Lara COMI , Niccolò RINALDI , Ramon TREMOSA i BALCELLS , Silvia COSTA , László SURJÁN , David CASA , Alfredo ANTONIOZZI , Marc TARABELLA , Carlo CASINI

Datum otvaranja : 13-01-2014
Datum isteka roka : 13-04-2014
Broj potpisnika : 38 - 14-04-2014

  Written declaration on the establishment of a European Children's Day

18-01-2010 P7_DCL(2010)0003 Ne razmatra se

Pojedinosti

Lara COMI , Andreas SCHWAB , Jolanta Emilia HIBNER , Anna Maria CORAZZA BILDT , Christophe BÉCHU

Datum otvaranja : 18-01-2010
Datum isteka roka : 04-06-2010
Broj potpisnika : 338 - 04-06-2010

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja

172

  Application of Directive 2011/24/EU

16-04-2014 E-004953/2014 Komisija

  European Health Insurance Card

16-04-2014 E-004952/2014 Komisija

VP/HR - Krimski Tatari

10-04-2014 E-004451/2014 Komisija

  Limiting the capacity of firearms

07-04-2014 E-004316/2014 Komisija

  Trade secrets

04-04-2014 E-004211/2014 Komisija

  9x19 (Parabellum) weapons calibre

18-03-2014 E-003187/2014 Komisija

VP/HR - prava žena u pritvorima u Egiptu

07-03-2014 E-002713/2014 Komisija

Izjave (7. parlamentarni saziv)

Izjava o financijskim interesima

Kontakt

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    10E101
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T10091
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Poštanska adresa

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 10E101
    1047 Brussels