Takis HADJIGEORGIOU : 8. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-07-2014 ... : Konfederalni klub zastupnika Ujedinjene europske ljevice i Nordijske zelene ljevice - Član

Nacionalne stranke 

  • 01-07-2014 ... : Progressive Party of Working People - Left - New Forces (Cipar)

Potpredsjednik 

  • 13-10-2014 ... : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Turske

Zastupnik 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Odbor za predstavke
  • 14-07-2014 / 12-10-2014 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Turske
  • 14-07-2014 ... : Izaslanstvo u Parlamentarnoj skupštini Euronesta
  • 19-01-2017 ... : Odbor za predstavke

Zamjenik 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Odbor za vanjske poslove
  • 14-07-2014 ... : Izaslanstvo u Odboru za stabilizaciju i pridruživanje Srbije EU-u
  • 14-07-2014 ... : Izaslanstvo u Parlamentarnom odboru za pridruživanje između EU-a i Ukrajine
  • 19-01-2017 ... : Odbor za vanjske poslove
  • 24-01-2017 / 13-12-2017 : Istražni odbor za ispitivanje navodnih kršenja i nepravilnosti u primjeni prava Unije u području pranja novca, izbjegavanja plaćanja poreza i utaje poreza

Kontakt