Liem HOANG NGOC
  • Liem
    HOANG NGOC
  • Francuska
  • Datum rođenja: 11. prosinca 1964., Saïgon

Klubovi zastupnika

  • 14.07.2009 / 30.06.2014 : Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke

  • 14.07.2009 / 30.06.2014 : Parti socialiste (Francuska)

Član

  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 16.09.2009 / 30.06.2014 : Izaslanstvo za odnose s državama jugoistočne Azije i Zajednicom naroda jugoistočne Azije (ASEAN)
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku

Zamjenik

  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača
  • 16.09.2009 / 13.02.2012 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 08.10.2009 / 31.07.2011 : Poseban odbor za financijsku, ekonomsku i socijalnu krizu
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača

Parlamentarne aktivnosti na plenarnoj sjednici ‒ 7. saziv

Govor(i) na plenarnoj sjednici

46

Izvješće/Izvješća ‒ u svojstvu izvjestitelja

2

Izvješće/Izvješća ‒ u svojstvu izvjestitelja u sjeni

8

  REPORT Report on the Internal Market Scoreboard

IMCO
15-01-2010 A7-0084/2009

Mišljenja ‒ u svojstvu izvjestitelja u sjeni

4

MIŠLJENJE o Općem proračunu Europske unije za financijsku godinu 2014. – svi dijelovi

ECON
05-09-2013 ECON_AD(2013)513316

  OPINION on the proposal for a directive of the European Parliament and of the Council on credit agreements relating to residential property

IMCO
02-02-2012 IMCO_AD(2012)472205

  OPINION on a corporate governance framework for European companies

IMCO
24-01-2012 IMCO_AD(2012)475892

  OPINION on the Green Paper entitled ‘Towards adequate, sustainable and safe European pension systems’

IMCO
26-01-2011 IMCO_AD(2011)452814

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja

4

  Call for a new six-pack!

11-06-2013 E-006785/2013 Komisija

  Credit rating agencies and their role in the crisis

15-07-2011 E-007329/2011 Komisija

  Transposition in France of Directive 2007/64/EC on payment services

12-07-2011 E-007135/2011 Komisija

Izjave (7. parlamentarni saziv)

Izjava o financijskim interesima