Evelyn REGNER : 8. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-07-2014 ... : Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu - Članica

Nacionalne stranke 

  • 01-07-2014 ... : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Austrija)

Zastupnik 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Odbor za pravna pitanja
  • 14-07-2014 ... : Izaslanstvo za odnose s državama Andske zajednice
  • 14-07-2014 ... : Izaslanstvo u Europsko-latinskoameričkoj parlamentarnoj skupštini
  • 12-02-2015 / 30-11-2015 : Posebni odbor za odluke o porezima i ostale mjere slične prirode ili učinka
  • 02-12-2015 / 02-08-2016 : Posebni odbor za odluke o porezima i ostale mjere slične prirode ili učinka (TAXE 2)
  • 24-06-2016 / 13-12-2017 : Istražni odbor za ispitivanje navodnih kršenja i nepravilnosti u primjeni prava Unije u području pranja novca, izbjegavanja plaćanja poreza i utaje poreza
  • 19-01-2017 ... : Odbor za pravna pitanja
  • 14-03-2018 ... : Posebni odbor za financijski kriminal, utaju poreza i izbjegavanje plaćanja poreza

Zamjenica 

  • 08-07-2014 / 18-01-2017 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 08-07-2014 / 18-01-2017 : Odbor za prava žena i jednakost spolova
  • 14-07-2014 ... : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Čilea
  • 19-01-2017 ... : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 19-01-2017 ... : Odbor za prava žena i jednakost spolova

Kontakt