Pretraži

Asistenti

Vrsta

Zastupnici

A P Steuerberatungsgesellschaft mbH Platni agenti Martina MICHELS Helmut SCHOLZ Gabriele ZIMMER
A QUO S. COOP. MAD Platni agenti Marina ALBIOL GUZMÁN Javier COUSO PERMUY
Zine Dajana ABASS ALI Akreditirani asistenti Janusz KORWIN-MIKKE
ABBAS AND CO Platni agenti Amjad BASHIR
ABCD CONSULTANTS Platni agenti Emmanuel MAUREL Gilles PARGNEAUX
Mohammed ABDULLAH Pružatelji usluga Sajjad KARIM
Stephanie ABELA Lokalni asistenti Alfred SANT
Tim Alexander ABITZSCH Lokalni asistenti Gesine MEISSNER
Andrea ABONDIO Lokalni asistenti Marco ZANNI
Marta ABOUD BELLAS Akreditirani asistenti Tania GONZÁLEZ PEÑAS
Christoph ABT Akreditirani asistenti Karl-Heinz FLORENZ
Ciro ACCETTA Lokalni asistenti Andrea COZZOLINO
ACCORD Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Platni agenti Zdzisław KRASNODĘBSKI
ACCOUNTANTSKANTOOR G. WOUTERS EN CO Platni agenti Lieve WIERINCK
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Platni agenti Nils TORVALDS
Coline ACH Akreditirani asistenti Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Susanne ACKERMANN Lokalni asistenti Christian EHLER
Ioana Catalina ACONSTANTINESEI Akreditirani asistenti Mihai ŢURCANU
AD OMNIA Pružatelji usluga Iveta GRIGULE
Biborka ADAM Akreditirani asistenti Ádám KÓSA
ADAMEC AUDIT S.R.O. Platni agenti Miroslav POCHE Stanislav POLČÁK Michaela ŠOJDROVÁ Pavel SVOBODA Tomáš ZDECHOVSKÝ
Christopher ADAMS Lokalni asistenti (skupina) Nigel FARAGE Raymond FINCH
Patrick Antony ADAMS Akreditirani asistenti Syed KAMALL
Anna Dorota ADAMSKA - PELESZ Lokalni asistenti Urszula KRUPA
Despoina ADAVALOGLOU Lokalni asistenti Sotirios ZARIANOPOULOS
Matteo ADDUCI Akreditirani asistenti Brando BENIFEI
ADIE TECHNICS Pružatelji usluga Jean-Paul DENANOT
Marjana Adomeit Lokalni asistenti Jens GIESEKE
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Platni agenti Eduard KUKAN Ivan ŠTEFANEC
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Platni agenti Margrete AUKEN
ADVOCATENKANTOOR FILIP VAN BERGEN Pružatelji usluga Mark DEMESMAEKER
Kristina AERLIC Stažisti Dubravka ŠUICA
Ana Cristina AFONSO LEITAO Akreditirani asistenti Ana GOMES
Ameyovi AGBEMAVOR Akreditirani asistenti Maurice PONGA
Karl AGIUS Akreditirani asistenti Therese COMODINI CACHIA
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Platni agenti Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Platni agenti (skupina) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Matteo AGNOLETTO Lokalni asistenti Renata BRIANO
AGRAR EUROPA kft. Pružatelji usluga György HÖLVÉNYI
Amanda AHALL Akreditirani asistenti Malin BJÖRK
Soma AHMAD Stažisti Josef WEIDENHOLZER
Yumgyul AHMEDOVA Lokalni asistenti Filiz HYUSMENOVA
AI COMSYS SRL Pružatelji usluga Doru-Claudian FRUNZULICĂ
AITNET - Tomasz Bystrowski Pružatelji usluga Róża Gräfin von THUN UND HOHENSTEIN
Ilham AL MAJDOUB Stažisti Louis MICHEL
Giovanni ALBANI Platni agenti Damiano ZOFFOLI
Sarah Maria ALBER Akreditirani asistenti Ingeborg GRÄSSLE
Evelien ALBLAS Akreditirani asistenti Cora van NIEUWENHUIZEN
Jelena ALEKSIC Lokalni asistenti Ivo VAJGL
Nevena ALEKSIEVA Lokalni asistenti Sergei STANISHEV
Egidijus ALEKSONIS Lokalni asistenti Laima Liucija ANDRIKIENĖ
Miglė Alenčikaitė Stažisti Antanas GUOGA
Loredana-Gabriela Alexandru Akreditirani asistenti Sorin MOISĂ
Ruxandra-Alina ALEXE Lokalni asistenti Daciana Octavia SÂRBU
Anel ALJICEVIC Stažisti Jasenko SELIMOVIC
Zooula ALKIVIADI Lokalni asistenti Demetris PAPADAKIS
All Profit Business & Co s.c. Platni agenti Danuta JAZŁOWIECKA
ALLENDORF MEDIA Pružatelji usluga Herbert REUL
Julie Anne ALLISON Lokalni asistenti Derek VAUGHAN
ALLROUND SERVICE GmbH Platni agenti Udo VOIGT
Par Rikard ALLVIN Lokalni asistenti Max ANDERSSON
Lajos ALMASI Lokalni asistenti Krisztina MORVAI
Nagore ALMENA ARBEO Akreditirani asistenti Pilar del CASTILLO VERA
ALMOND TREE s.r.l. Pružatelji usluga Rosa D'AMATO
ALPHA INFO Pružatelji usluga Dubravka ŠUICA
Laure ALTEIRAC Akreditirani asistenti Michèle ALLIOT-MARIE
Marie ALTER Stažisti Gesine MEISSNER
Nicholas James ALTHAM Akreditirani asistenti Jacqueline FOSTER
Giancarlo ALTIERI Akreditirani asistenti (skupina) Andrea COZZOLINO Roberto GUALTIERI
Jon ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Akreditirani asistenti Josu JUARISTI ABAUNZ
ALTONEO Conseil Platni agenti Jean ARTHUIS
Magali ALTOUNIAN Akreditirani asistenti Françoise GROSSETÊTE
Victor Luis ALVAREZ MARTINEZ Lokalni asistenti Estefanía TORRES MARTÍNEZ
JOSE ALBERTO ALVES PEREIRA Akreditirani asistenti (skupina) Francisco ASSIS Ana GOMES Liliana RODRIGUES Maria João RODRIGUES Manuel dos SANTOS Ricardo SERRÃO SANTOS Pedro SILVA PEREIRA Carlos ZORRINHO
Giuseppe ALVIGGI Stažisti Andrea COZZOLINO
Antonella ALVISINI Akreditirani asistenti Paolo DE CASTRO
AM ASPECT OOD Platni agenti Eva PAUNOVA
Maria Do Rosario Henriques AMADOR Lokalni asistenti João PIMENTA LOPES
Hakan AMASYALI Akreditirani asistenti Filiz HYUSMENOVA
AMATI&GATTEI Studio associato dott.comm Platni agenti Marco AFFRONTE
Jean Etienne Marie Patrick AMAUDRIC DU CHAFFAUT Akreditirani asistenti Angélique DELAHAYE
Benedetta AMBROGETTI Lokalni asistenti Simona BONAFÈ
AMERICAN CENTER ICS Pružatelji usluga Joëlle MÉLIN
Justyna AMKO Ameljan-Kowalska Pružatelji usluga Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Filomena AMOR MERINO Lokalni asistenti (skupina) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Aliz-Timea ANDERCO Lokalni asistenti Csaba SÓGOR
Florian ANDERHUBER Akreditirani asistenti Barbara KAPPEL
Michel Vincent ANDERLINI Akreditirani asistenti Jasenko SELIMOVIC
Henrik Bang ANDERSEN Akreditirani asistenti Rina Ronja KARI
Jens ANDERSEN Lokalni asistenti Margrete AUKEN
Martin ANDERSSON Akreditirani asistenti Fredrick FEDERLEY
Nikolai ANDERSSON Stažisti Cecilia WIKSTRÖM
Karen Louise Anderton Lokalni asistenti Keith TAYLOR
Armen ANDONIAN Akreditirani asistenti Nirj DEVA
Guenter ANDRAE Lokalni asistenti Peter JAHR
Marton ANDRASSY Akreditirani asistenti Tamás DEUTSCH
Elsa Andreadou Akreditirani asistenti Kostas CHRYSOGONOS
Nikolay ANDREEV Akreditirani asistenti Nikolay BAREKOV
Nikolay ANDREEV Lokalni asistenti Mariya GABRIEL
Elka Andreeva Lokalni asistenti Nikolay BAREKOV
Magdalina ANDREEVA Akreditirani asistenti Nikolay BAREKOV
Sabina Andrei Stažisti Claudia ȚAPARDEL
Francesko ANDREJA Stažisti Ivan JAKOVČIĆ
Anna ANDREJUVOVA Pružatelji usluga Jana ŽITŇANSKÁ
Luis Ignacio ANDREU PALOMARES Lokalni asistenti Florent MARCELLESI
Adriana-Roxana ANDRONIC Akreditirani asistenti Damian DRĂGHICI
Artur ANDRYSIAK Pružatelji usluga Jarosław KALINOWSKI
Perrine ANDRZEJEWSKI Akreditirani asistenti Gilles PARGNEAUX
Anabel ANDUJAR VAZQUEZ Akreditirani asistenti Francisco José MILLÁN MON
Luca ANGELANTONI Akreditirani asistenti Lara COMI
Eleftheria ANGELI Stažisti Dimitrios PAPADIMOULIS
Matteo ANGELI Pružatelji usluga Herbert DORFMANN
Martina ANGELINI Akreditirani asistenti Rosa D'AMATO
MITKO ANGELOV Akreditirani asistenti Svetoslav Hristov MALINOV
Mariano ANGELUCCI Lokalni asistenti Enrico GASBARRA
Daniel ANGER Lokalni asistenti Arne LIETZ
Ioan Mircea Anghel Lokalni asistenti Emilian PAVEL
Raluca ANGHEL Akreditirani asistenti Emilian PAVEL
Elena ANGHELINI Lokalni asistenti Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Pieyre Alexandre ANGLADE Akreditirani asistenti Pavel TELIČKA
Jordi ANGUSTO ZAMBRANO Pružatelji usluga Ernest MARAGALL
Carl Joel ANKAR Akreditirani asistenti Kristina WINBERG
Dario ANNOSCIA Akreditirani asistenti Alfred SANT
Konstantina ANTHI Akreditirani asistenti Eva KAILI
ANTHONY RJ WALKER IT SERVICES Pružatelji usluga Jill SEYMOUR
Stephanie ANTOINE-JACQUEMARD Akreditirani asistenti Frank ENGEL
Michela ANTONIOLI Lokalni asistenti Massimiliano SALINI
Desislava ANTONOVA Lokalni asistenti Svetoslav Hristov MALINOV
Marina ANTONOVA Akreditirani asistenti Andrey NOVAKOV
Russell Thomas ANTRAM Lokalni asistenti Seb DANCE
Saara ANTTINEN Akreditirani asistenti Liisa JAAKONSAARI
Vytautas ANUZIS Lokalni asistenti Valentinas MAZURONIS
Karine AOUADJ Lokalni asistenti Marielle de SARNEZ
Javier APARICIO RUBIO Akreditirani asistenti Beatriz BECERRA BASTERRECHEA
Erik APEL Akreditirani asistenti Bodil VALERO
Ana Cristina Apolinario Delgado Akreditirani asistenti António MARINHO E PINTO
Danai APOSTOLIDOU Akreditirani asistenti Notis MARIAS
APS STEUERBERATER Platni agenti Sylvia-Yvonne KAUFMANN Jo LEINEN Arne LIETZ Susanne MELIOR
APSIS AUDIT Platni agenti Marielle de SARNEZ Nathalie GRIESBECK Robert ROCHEFORT
AQUILONIS d.o.o Pružatelji usluga Davor ŠKRLEC
Maximilian Marcello Horst ARACENA Akreditirani asistenti Franz OBERMAYR
Gergely Laszlo ARATO Akreditirani asistenti Péter NIEDERMÜLLER
Daniel Filipe ARAUJO CASTRO NEVES Akreditirani asistenti Paulo RANGEL
Aroa ARAUZO PEREZ Lokalni asistenti Javi LÓPEZ
ARC RESEARCH7CONSULTANCY Pružatelji usluga Therese COMODINI CACHIA
ARCOLYS Pružatelji usluga Michèle ALLIOT-MARIE
ARCTICSERVUS Pružatelji usluga Eleni THEOCHAROUS
Erika ARENA Stažisti Caterina CHINNICI
Monica ARENAS Lokalni asistenti Louis MICHEL
Maxime ARGENTIN Lokalni asistenti Nicolas BAY
Mihaela ARGIROVA Lokalni asistenti Andrey KOVATCHEV
Ida Aringer Stažisti Karin KADENBACH
Cristina Maria ARION Akreditirani asistenti Cristian Dan PREDA
ARISTON Pružatelji usluga Miroslav POCHE
Antonino ARLACCHI Akreditirani asistenti Ivo VAJGL
Mark ARLESTRAND Akreditirani asistenti Jasenko SELIMOVIC
Giuseppe ARMANDO Pružatelji usluga Alberto CIRIO
Justine ARNAUD Lokalni asistenti Michèle RIVASI
Pierre-Yvain ARNAUD Lokalni asistenti Guillaume BALAS
Isaac Nathan Esther ARNOUD Akreditirani asistenti Nadine MORANO
Christian ARON Lokalni asistenti Angelika NIEBLER
Miguel Xavier ARTETA ARILLA Lokalni asistenti Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
ARTS MEDIA Pružatelji usluga Raffaele FITTO
Artsylvania Media Srl Pružatelji usluga Daniel BUDA
Katarina ARVAIOVA Stažisti Pál CSÁKY
Cecilia ARVEDI Akreditirani asistenti Daniela AIUTO
Maria Maijastiina ARVOLA Akreditirani asistenti Petri SARVAMAA
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Platni agenti Adina-Ioana VĂLEAN
ASD - OIKONOMIKOI SYMVOYLOI Platni agenti Eva KAILI
Mariano Luis Asenjo Pajares Akreditirani asistenti Paloma LÓPEZ BERMEJO
Antoaneta ASENOVA Akreditirani asistenti Filiz HYUSMENOVA
Asenia ASENOVA Lokalni asistenti Nikolay BAREKOV
ASHTON KCJ Pružatelji usluga Vicky FORD
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA OY Platni agenti Pirkko RUOHONEN-LERNER Hannu TAKKULA
Alise ASKINEZERE Akreditirani asistenti Catherine STIHLER
ASOCIATIA "ACCELERATORI AI PERFORMANTEI" Pružatelji usluga Maria GRAPINI
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Pružatelji usluga Monica MACOVEI
Andre ASSARSSON Lokalni asistenti Gunnar HÖKMARK
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Platni agenti Patrick LE HYARIC
ASSOCIATION OF SLOW FOOD CONVIVIA IN BULGARIA Pružatelji usluga Momchil NEKOV
ASTRA REFIZ D.O.O. Platni agenti Tonino PICULA Davor ŠKRLEC
Magdalena Zhivkova Atanasova Lokalni asistenti Nikolay BAREKOV
Tsvetelina ATANASOVA Lokalni asistenti Georgi PIRINSKI
Georgios ATHANASIADIS Akreditirani asistenti Theodoros ZAGORAKIS
Stephen Bryan ATKINSON Akreditirani asistenti James CARVER
Andro ATLAGA Akreditirani asistenti Ivica TOLIĆ
Dimitrios Atreidis Lokalni asistenti Theodoros ZAGORAKIS
Sophie ATTUIL Akreditirani asistenti Sylvie GUILLAUME
Maximilian ATTWENGER Stažisti Paul RÜBIG
Stefania ATZERI Lokalni asistenti Elisabetta GARDINI
Jean-Gabriel AUDEBERT-LAS ROCHAS Akreditirani asistenti Dominique RIQUET
AUDECA Platni agenti Guillaume BALAS Isabelle THOMAS
Patrice AUDIBERT Akreditirani asistenti Frédérique RIES
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Platni agenti Renaud MUSELIER
AUDITAX Platni agenti Vladimír MAŇKA Boris ZALA
AUDITCONSULTING EOOD Platni agenti Mariya GABRIEL
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Platni agenti Liliana RODRIGUES
Aurelia Serena Auerbacher Akreditirani asistenti Siegfried MUREŞAN
Claas AUGNER Pružatelji usluga Martin SONNEBORN
Elisabeth AUGUSTIN Lokalni asistenti Kerstin WESTPHAL
James Frederick AULIFFE Akreditirani asistenti Richard ASHWORTH
Crawford Roy Martin AUSTIN Akreditirani asistenti Steven WOOLFE
AUTOTAKSI PSALTIROV ROMAN S.P. Pružatelji usluga Romana TOMC
David AVILA Platni agenti Marisa MATIAS
AVILA Spolka z ograniczona odpowiedzialnosci Platni agenti Zdzisław KRASNODĘBSKI
Eliat AVIV Stažisti Franz OBERMAYR
Manuel AVRAMESCU Akreditirani asistenti Ramona Nicole MĂNESCU
Florin Alin AXIN Lokalni asistenti Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Lydia AXTMANN Lokalni asistenti Beatrix von STORCH
Sophie Alexandra AYLMER Akreditirani asistenti Keith TAYLOR
Linda AZIZ Akreditirani asistenti Cecilia WIKSTRÖM
AZUKEN LTD Platni agenti Ilhan KYUCHYUK
Claire Azzopardi Lokalni asistenti Miriam DALLI
Nicholas Azzopardi Lokalni asistenti David CASA
Anissa AZZOUG Lokalni asistenti Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY

Akreditirani asistent radi u jednome od triju mjesta rada Europskoga parlamenta (Bruxelles, Luxembourg ili Strasbourg) i izravno s Parlamentom sklapa ugovor o radu u okviru europskoga prava. Lokalni asistent radi u jednoj od država članica EU-a i izravno sa zastupnikom sklapa ugovor o radu ili ugovor o pružanju usluge koji je uređen privatnim pravom i na koji se primjenjuje nacionalno pravo. Osim toga, zastupnici također mogu dočekati stažiste u prostorijama EP-a i državama članicama.
Za više informacija vidi odjeljak Pitanja koja se odnose na osoblje.