Pretraži

Asistenti

Vrsta

Zastupnici

A P Steuerberatungsgesellschaft mbH Platni agenti Martina MICHELS Helmut SCHOLZ Gabriele ZIMMER
A QUO S. COOP. MAD Platni agenti Marina ALBIOL GUZMÁN Javier COUSO PERMUY
Zine Dajana ABASS ALI Akreditirani asistenti Janusz KORWIN-MIKKE
ABBAS AND CO Platni agenti Amjad BASHIR
Hameed Shah ABBASI Lokalni asistenti Amjad BASHIR
ABCD CONSULTANTS Platni agenti Emmanuel MAUREL Gilles PARGNEAUX
Stephanie ABELA Lokalni asistenti Alfred SANT
Andrea ABONDIO Lokalni asistenti Marco ZANNI
Marta ABOUD BELLAS Akreditirani asistenti Tania GONZÁLEZ PEÑAS
Kaoutar ABOUSMIR Akreditirani asistenti Sajjad KARIM
Jose Ruben ABREU DE CASTRO Akreditirani asistenti Liliana RODRIGUES
Christoph ABT Akreditirani asistenti Karl-Heinz FLORENZ
ACCORD Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Platni agenti Zdzisław KRASNODĘBSKI
ACCOUNTANTSKANTOOR G WOUTERS & CO BVBA Platni agenti Hilde VAUTMANS
ACCOUNTANTSKANTOOR G. WOUTERS EN CO Platni agenti Lieve WIERINCK
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Platni agenti Nils TORVALDS
Coline ACH Akreditirani asistenti Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Susanne ACKERMANN Lokalni asistenti Christian EHLER
Ioana Catalina ACONSTANTINESEI Akreditirani asistenti Mihai ŢURCANU
AD OMNIA Pružatelji usluga Iveta GRIGULE-PĒTERSE
Biborka ADAM Akreditirani asistenti Ádám KÓSA
ADAMEC AUDIT S.R.O. Platni agenti Miroslav POCHE Stanislav POLČÁK Michaela ŠOJDROVÁ Pavel SVOBODA Tomáš ZDECHOVSKÝ
Tomas ADAMEC Stažisti Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Polykarpos ADAMIDIS Akreditirani asistenti Manolis KEFALOGIANNIS
Christopher ADAMS Lokalni asistenti (skupina) Nigel FARAGE Raymond FINCH
Patrick Antony ADAMS Akreditirani asistenti Syed KAMALL
Anna Dorota ADAMSKA - PELESZ Lokalni asistenti Urszula KRUPA
Francesca ADAMU Stažisti Salvatore CICU
Peter Gabor ADAMY Stažisti Csaba MOLNÁR
Despoina ADAVALOGLOU Lokalni asistenti Sotirios ZARIANOPOULOS
Matteo ADDUCI Akreditirani asistenti Brando BENIFEI
Marjana Adomeit Lokalni asistenti Jens GIESEKE
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Platni agenti Eduard KUKAN Ivan ŠTEFANEC
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Platni agenti Margrete AUKEN
ADVOKATNI KANCELAR PETRASEK & SLEPICKA Pružatelji usluga Kateřina KONEČNÁ
Kristina AERLIC Lokalni asistenti Dubravka ŠUICA
Nicolas Albert Daniel AFFLATET Akreditirani asistenti Bernd LUCKE
Ana Cristina AFONSO LEITAO Akreditirani asistenti António MARINHO E PINTO
Andrea AFRUNE Pružatelji usluga Stefano MAULLU
AG. CED SRL Platni agenti Marco AFFRONTE
Ameyovi AGBEMAVOR Akreditirani asistenti Maurice PONGA
Amelie AGGERHOLM Stažisti Ole CHRISTENSEN
Karl AGIUS Akreditirani asistenti Francis ZAMMIT DIMECH
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Platni agenti Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Platni agenti (skupina) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Matteo AGNOLETTO Lokalni asistenti Renata BRIANO
AGRAR EUROPA kft. Pružatelji usluga György HÖLVÉNYI
Muhammad Saad AHMED Stažisti Tibor SZANYI
Yumgyul AHMEDOVA Lokalni asistenti Filiz HYUSMENOVA
Maria Jose AIRA MARTIN Akreditirani asistenti Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA
AITNET - Tomasz Bystrowski Pružatelji usluga Róża Gräfin von THUN UND HOHENSTEIN
Sevdzhan AKIF Lokalni asistenti Ilhan KYUCHYUK
Saleh Mohammed Saleh AL-MASKARI Stažisti Ramona Nicole MĂNESCU
Iina Maari Inkeri ALANKO Akreditirani asistenti Sirpa PIETIKÄINEN
Giovanni ALBANI Platni agenti Damiano ZOFFOLI
Sarah Maria ALBER Akreditirani asistenti Ingeborg GRÄSSLE
Pilar ALBERT SANCHEZ Akreditirani asistenti Santiago FISAS AYXELÀ
Hana ALBORGHETTI Stažisti Jozo RADOŠ
Jelena ALEKSIC Lokalni asistenti Ivo VAJGL
Nevena ALEKSIEVA Lokalni asistenti Sergei STANISHEV
Miglė Alenčikaitė Akreditirani asistenti Antanas GUOGA
Loredana-Gabriela Alexandru Akreditirani asistenti Sorin MOISĂ
Ruxandra-Alina ALEXE Lokalni asistenti Daciana Octavia SÂRBU
Zooula ALKIVIADI Lokalni asistenti Demetris PAPADAKIS
All Profit Business & Co s.c. Platni agenti Danuta JAZŁOWIECKA
John ALLEN Lokalni asistenti Tim AKER
ALLROUND SERVICE GmbH Platni agenti Udo VOIGT
Par Rikard ALLVIN Lokalni asistenti Max ANDERSSON
Lajos ALMASI Lokalni asistenti Krisztina MORVAI
Katarina ALMASIOVA Stažisti Pál CSÁKY
Nagore ALMENA ARBEO Akreditirani asistenti Pilar del CASTILLO VERA
ALMOND TREE s.r.l. Pružatelji usluga Rosa D'AMATO
Laure ALTEIRAC Akreditirani asistenti Michèle ALLIOT-MARIE
Marie Katharina ALTER Akreditirani asistenti Gesine MEISSNER
Nicholas James ALTHAM Akreditirani asistenti Jacqueline FOSTER
Giancarlo ALTIERI Akreditirani asistenti (skupina) Andrea COZZOLINO Roberto GUALTIERI
Pierre-Edouard Tamatoa ALTIERI Akreditirani asistenti Renaud MUSELIER
ALTING, S.R.O. Pružatelji usluga Pál CSÁKY
Jon ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Lokalni asistenti Josu JUARISTI ABAUNZ
ALTONEO Conseil Platni agenti Jean ARTHUIS
Magali ALTOUNIAN Akreditirani asistenti Françoise GROSSETÊTE
Victor Luis ALVAREZ MARTINEZ Lokalni asistenti Estefanía TORRES MARTÍNEZ
JOSE ALBERTO ALVES PEREIRA Akreditirani asistenti (skupina) Francisco ASSIS Ana GOMES Liliana RODRIGUES Maria João RODRIGUES Manuel dos SANTOS Ricardo SERRÃO SANTOS Pedro SILVA PEREIRA Carlos ZORRINHO
Antonella ALVISINI Akreditirani asistenti Paolo DE CASTRO
AM ASPECT OOD Platni agenti Eva MAYDELL
Maria Do Rosario Henriques AMADOR Lokalni asistenti João PIMENTA LOPES
Hakan AMASYALI Akreditirani asistenti Filiz HYUSMENOVA
Santa AMATO Stažisti Salvatore CICU
Jean Etienne Marie Patrick AMAUDRIC DU CHAFFAUT Akreditirani asistenti Angélique DELAHAYE
Benedetta AMBROGETTI Lokalni asistenti Simona BONAFÈ
Marlena Agnieszka AMBROZIK Lokalni asistenti Urszula KRUPA
Justyna AMKO Ameljan-Kowalska Pružatelji usluga Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Filomena AMOR MERINO Lokalni asistenti (skupina) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Mafalda Margarida AMORIM OLIVEIRA DE SOUSA Stažisti José Inácio FARIA
Alexandre AMRANE Lokalni asistenti Franck PROUST
Michel Vincent ANDERLINI Akreditirani asistenti Jasenko SELIMOVIC
Jens ANDERSEN Lokalni asistenti Margrete AUKEN
Martin ANDERSEN Akreditirani asistenti (skupina) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Bang Andersen Akreditirani asistenti (skupina) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Mejling ANDERSEN Akreditirani asistenti (skupina) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Martin ANDERSSON Akreditirani asistenti Fredrick FEDERLEY
Karen Louise Anderton Lokalni asistenti Keith TAYLOR
Guenter ANDRAE Lokalni asistenti Peter JAHR
Marton ANDRASSY Akreditirani asistenti Tamás DEUTSCH
Eleonore Anne ANDRE Akreditirani asistenti Nadine MORANO
Elsa Andreadou Akreditirani asistenti Kostas CHRYSOGONOS
Nikolay ANDREEV Akreditirani asistenti Nikolay BAREKOV
Elka Andreeva Lokalni asistenti Nikolay BAREKOV
Magdalina ANDREEVA Akreditirani asistenti Nikolay BAREKOV
Luis Ignacio ANDREU PALOMARES Lokalni asistenti Florent MARCELLESI
MIEKE ANDRIESE Akreditirani asistenti Marcel de GRAAFF
Adriana-Roxana ANDRONIC Akreditirani asistenti Damian DRĂGHICI
Artur ANDRYSIAK Pružatelji usluga Jarosław KALINOWSKI
Perrine ANDRZEJEWSKI Akreditirani asistenti Gilles PARGNEAUX
Anabel ANDUJAR VAZQUEZ Akreditirani asistenti Francisco José MILLÁN MON
Matteo ANGELI Pružatelji usluga Herbert DORFMANN
Martina ANGELINI Akreditirani asistenti Rosa D'AMATO
Kiril ANGELOV Lokalni asistenti Nikolay BAREKOV
MITKO ANGELOV Akreditirani asistenti Svetoslav Hristov MALINOV
Daniel ANGER Lokalni asistenti Arne LIETZ
Ioan Mircea Anghel Lokalni asistenti Emilian PAVEL
Raluca ANGHEL Akreditirani asistenti Emilian PAVEL
Adina-Maria ANGHELACHE Stažisti Andi CRISTEA
Elena ANGHELINI Lokalni asistenti Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Dario ANNOSCIA Akreditirani asistenti Alfred SANT
Konstantina ANTHI Akreditirani asistenti Eva KAILI
ANTHONY RJ WALKER IT SERVICES Pružatelji usluga Jill SEYMOUR
Andrei-Tiberius ANTOHI Lokalni asistenti Dan NICA
Stephanie ANTOINE-JACQUEMARD Akreditirani asistenti Frank ENGEL
Michela ANTONIOLI Lokalni asistenti Massimiliano SALINI
Desislava ANTONOVA Lokalni asistenti Svetoslav Hristov MALINOV
Marina ANTONOVA Akreditirani asistenti Andrey NOVAKOV
Saara ANTTINEN Akreditirani asistenti Liisa JAAKONSAARI
Vytautas ANUZIS Lokalni asistenti Valentinas MAZURONIS
Erik APEL Lokalni asistenti Bodil VALERO
Ana Cristina Apolinario Delgado Akreditirani asistenti António MARINHO E PINTO
Aleksandra APOSTOL Stažisti Czesław Adam SIEKIERSKI
APOSTOLOWIE OPINII SP Z.O.O. Pružatelji usluga Michał BONI
APOSTROF MEDIA SRL Pružatelji usluga Maria GRAPINI
APS STEUERBERATER Platni agenti Sylvia-Yvonne KAUFMANN Jo LEINEN Arne LIETZ Susanne MELIOR
APSIS AUDIT Platni agenti Nathalie GRIESBECK Robert ROCHEFORT
Michael AQUILINA Lokalni asistenti Francis ZAMMIT DIMECH
AQUILONIS d.o.o Pružatelji usluga Davor ŠKRLEC
Maximilian Marcello Horst ARACENA Akreditirani asistenti Franz OBERMAYR
Rafaella ARAPOVIC Stažisti Davor ŠKRLEC
Gergely Laszlo ARATO Lokalni asistenti Péter NIEDERMÜLLER
Daniel Filipe ARAUJO CASTRO NEVES Akreditirani asistenti Paulo RANGEL
Lobo ARAUJO Stažisti José Manuel FERNANDES
Aroa ARAUZO PEREZ Lokalni asistenti Javi LÓPEZ
Francesco ARCIULI Stažisti Raffaele FITTO
ARCOLYS Pružatelji usluga Michèle ALLIOT-MARIE
Henrieta Costina ARDELEAN Lokalni asistenti Daniel BUDA
Monica ARENAS Lokalni asistenti Louis MICHEL
Maxime ARGENTIN Lokalni asistenti Nicolas BAY
Mihaela ARGIROVA Lokalni asistenti Andrey KOVATCHEV
Cristina Maria ARION Akreditirani asistenti Cristian Dan PREDA
ARISTON Pružatelji usluga Miroslav POCHE
Antonino ARLACCHI Akreditirani asistenti Ivo VAJGL
Pierre-Yvain ARNAUD Lokalni asistenti Guillaume BALAS
Christian ARON Lokalni asistenti Angelika NIEBLER
Benedetta ARRIGHINI Stažisti Luigi MORGANO
Miguel Xavier ARTETA ARILLA Lokalni asistenti Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
ARTS MEDIA Pružatelji usluga Raffaele FITTO
Artsylvania Media Srl Pružatelji usluga Daniel BUDA
Cecilia ARVEDI Akreditirani asistenti Daniela AIUTO
Maria Maijastiina ARVOLA Akreditirani asistenti Petri SARVAMAA
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Platni agenti Adina-Ioana VĂLEAN
Mariano Luis Asenjo Pajares Lokalni asistenti Paloma LÓPEZ BERMEJO
Antoaneta ASENOVA Akreditirani asistenti Filiz HYUSMENOVA
Asenia ASENOVA Lokalni asistenti Nikolay BAREKOV
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA OY Platni agenti Pirkko RUOHONEN-LERNER Hannu TAKKULA
Alise ASKINEZERE Akreditirani asistenti Catherine STIHLER
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Pružatelji usluga Monica MACOVEI
Andre ASSARSSON Lokalni asistenti Gunnar HÖKMARK
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS Platni agenti Marie-Pierre VIEU
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Platni agenti Patrick LE HYARIC
Karl-Hadrien ASTIE Lokalni asistenti (skupina) Angélique DELAHAYE Brice HORTEFEUX
ASTRA REFIZ D.O.O. Platni agenti Tonino PICULA Davor ŠKRLEC
Magdalena Zhivkova Atanasova Lokalni asistenti Nikolay BAREKOV
Tsvetelina ATANASOVA Lokalni asistenti Georgi PIRINSKI
Georgios ATHANASIADIS Akreditirani asistenti Theodoros ZAGORAKIS
Stephen Bryan ATKINSON Akreditirani asistenti James CARVER
Dimitrios Atreidis Lokalni asistenti Theodoros ZAGORAKIS
Luca ATTANASIO Pružatelji usluga Silvia COSTA
AUDECA Platni agenti Guillaume BALAS Isabelle THOMAS
Patrice AUDIBERT Akreditirani asistenti Frédérique RIES
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Platni agenti Renaud MUSELIER
AUDITAX Platni agenti Vladimír MAŇKA Boris ZALA
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Platni agenti Liliana RODRIGUES
Aurelia Serena Auerbacher Akreditirani asistenti Siegfried MUREŞAN
Claas AUGNER Pružatelji usluga Martin SONNEBORN
Elisabeth AUGUSTIN Lokalni asistenti Kerstin WESTPHAL
James Frederick AULIFFE Akreditirani asistenti Richard ASHWORTH
Crawford Roy Martin AUSTIN Akreditirani asistenti Steven WOOLFE
David AVILA Platni agenti Marisa MATIAS
Manuel AVRAMESCU Akreditirani asistenti Ramona Nicole MĂNESCU
Alice AWAD Stažisti Piernicola PEDICINI
Lisa AX Stažisti Sven SCHULZE
Florin Alin AXIN Lokalni asistenti Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Lydia AXTMANN Lokalni asistenti Beatrix von STORCH
Sophie Alexandra AYLMER Akreditirani asistenti Keith TAYLOR
AZETS INSIGHT AB Platni agenti Max ANDERSSON Malin BJÖRK Christofer FJELLNER Gunnar HÖKMARK
AZETS INSIGHT AB Platni agenti (skupina) Jytte GUTELAND Anna HEDH Olle LUDVIGSSON Jens NILSSON Marita ULVSKOG
Cirilo Andre AZEVEDO DA COSTA Lokalni asistenti Paulo RANGEL
Marta AZEVEDO SILVA Stažisti Sofia RIBEIRO
Zunaira AZHAR Pružatelji usluga Sajjad KARIM
LINDA AZIZ Akreditirani asistenti Cecilia WIKSTRÖM
AZUKEN LTD Platni agenti Ilhan KYUCHYUK
Nicholas Azzopardi Lokalni asistenti David CASA
Anissa AZZOUG Lokalni asistenti Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY

Akreditirani asistent radi u jednome od triju mjesta rada Europskoga parlamenta (Bruxelles, Luxembourg ili Strasbourg) i izravno s Parlamentom sklapa ugovor o radu u okviru europskoga prava. Lokalni asistent radi u jednoj od država članica EU-a i izravno sa zastupnikom sklapa ugovor o radu ili ugovor o pružanju usluge koji je uređen privatnim pravom i na koji se primjenjuje nacionalno pravo. Osim toga, zastupnici također mogu dočekati stažiste u prostorijama EP-a i državama članicama.
Za više informacija vidi odjeljak Pitanja koja se odnose na osoblje.