Giuseppe RAUTI : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : független képviselők

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Movimento sociale italiano (Olaszország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kutatási, Muszaki Fejlesztési és Energetikai Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Mashreq országokkal és az Öböl-országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Mashreq országokkal és az Öböl-országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Foglalkoztatási és Szociális Ügyek Bizottsága

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság