Arnaldo FORLANI : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Olaszország)

Póttag 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 15-01-1992 / 30-01-1992 : Külügyi és Biztonságpolitikai Bizottság