Marc REYMANN : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Centre des démocrates sociaux (Franciaország)

Alelnök 

  • 17-01-1992 / 18-07-1994 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 25-09-1989 / 12-09-1990 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és Csendes-óceáni államok és az EGK (ACP-EGK) közötti szerzodés közgyulésénél
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az EGC (ACP-EGC) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Európai Parlamenti Tagok az ACP és EGK (ACP-EGK) közötti szerzodés közgyulésénél
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Gazdasági Közösség (ACP-EGK) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Gazdasági Közösség (ACP-EGK) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Gazdasági Közösség (ACP-EGK) közötti szerzodés közgyulésénél.