Claude MALHURET : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 16-04-1993 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 16-04-1993 : Parti républicain (Franciaország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 18-11-1990 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 16-04-1993 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 11-02-1993 / 16-04-1993 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1989 / 13-12-1990 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság
  • 19-11-1990 / 14-01-1992 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Az ASEAN tagállamaival, az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 16-04-1993 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 11-02-1993 / 16-04-1993 : Az ASEAN tagállamaival, az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség